Şimdi Ara

370. Dönem [Şubat 2018] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.754
Cevap
30
Favori
200.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 44 kaldı bakalım 69ların b grubunu gönderdik sıra bizde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İllere düştük mü B grubu, Mamak'tan selamlar.
  • 370/A Kıbrıs

Atarsa 32

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 370/2 Şirvan İlçe Jandarma. Atarsa 75

• İnşallah en kısa sürede terhis olur Ailelerinize sevdiklerinize kavuşursunuz. 369 2 den selamlar sizlere. Şafak sayanları gördükçe saydığım şafaklar geliyor hey yavrum hey. 30 Mayıs ta şafak doğan güneş dedik.
  • Atarsa 75. Elbet bitecek
  • Atarsa 70 İzmit'ten selamlar

• Son 23 kaldı 61. Alay 1. Tabur 1. Bölük

Bitsede gitsek valla askerliğe fazlasıyla alıştım ama sıktı artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 210 kaldı. Daha poşet bile olamadık biter mi acaba.
  • 177.donem uzun dönem den selamlar Karamürsele gelen varmı ?

• Kaldı 18
    Hava değişimi sonrası da kalan günleri askerlik şubesinde yaptırabilirsem
  • Son 14 gün... Kıbrısta ağır seviyorlar bizi...
  • Atarsa 59 Tekirdağ
  • Atarsa 52 Memleket bitiyor galiba. çılgın yazıcıdan selam olsun
  • 370 B grubu, erken terhis muhabbetleri dönüyor bu aralar, şu metni herkes Cimer'e yazıyor. Yazalım beyler belki bir umut bayramdan önce çıkarız

Merhabalar ,

Biz .............. Komutanlığı'nda vatani görevimizi hakkıyla yerine getirmekte olan 370 Kısa dönem B celbi askerleriyiz.Malumunuz celp dönemimiz 12 Mart 2018 tarihinde başlamış olup 12 Eylül 2018 tarihinde tamamlanacaktır.Hiç izin kullanmadan 29 veya 30 Ağustos 2018 tarihinde terhis mahiyetinde izne ayrılacağız.Bildiğiniz üzere 18-26 Ağustos tarihleri arası mübarek Kurban Bayramı tatilidir. Herkesin olduğu gibi bizler de bu bayramı ailemizle birlikte eda etmek istiyoruz.Bu sebeple öncelikle Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Milli Savunma Bakanlığımızdan bir talep arz etmekteyiz.Talebimiz;19-31 Ağustos tarihleri arası T.M.İ izne çıkacak askerlerin özel bir kararname ile izinlerinin 18 Ağustosa çekilmesidir.

Arz ederiz.

• Atarsa 38 yazıcılığı haftaya 371/A kadrosuna devrediyorum bu saatten sonra ben mi yapayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son of Hades -- 22 Temmuz 2018; 14:3:1 >
  • İskenderuna giden denizciler varsa ulaşabilirler mi bana? Hayırli teskereler şimdiden darısı başımıza.

• 2 yıllık bilgisayar programcılığı okudum

Sonrada açıköğretim işletme fakültesiyle 2 yıl üzerine tamamlayıp lisans mezunu oldum.

Askerde subay olarak kalabilir miyim??

Ayrıca Kısa dönem değil de 12 ay maaşlı gitmek için

e devlet üzerinden asal yoklama formunu doldururken subay olarak gitmek istiyorum seçeneği çıkmıyor. Komando olmak istiyor munuz diye soruyor sadece. Uzun dönem gitmek isteyenleri nasıl ayırt edeceklr

• 370'in A grupları terhis olalı 45 gün oluyor. 30 Ağustostada 370 B grupları terhis olacak. 150 günüm kaldı vay be.
  • Atarsa 1

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.