Binbaşı
20 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Gerçekten bu konu hakkında daha ciddi yaptırımlar olmayacak mı? :) .Tartışan kişilere dediğim birşey yok onlarada sonuç olarak salça olanlar var ama bu pandemi dönemi bilgi paylaşımına ihtiyacımız var hala dolar,kuran,hükümet gırla gidiyor konu.Bu da tepki konusudur nokta..Şimdi o kadar kişi içinde cezayı yiyen ben olurum.

Merhaba sayın dh ailesi;

Elimdeki mevcut hb aracımı satıp model yükseltmek istiyorum.Yaklaşık 1 aydır bakıyorum ama o kadar çok bilgi kirliliği mevcut ki elimi nereye atsam vazgeçtim.İstanbul içi kullanıcam açıkcası dizel olması tercihim ama tabi olmazsa olmaz değil.Şanzıman otomatik olursa daha iyi olur.Öyle yüksek performans beklentim yok.Sakin kullanım.Biraz daha öncelik olarak aracın kasası ve konforu.Sedan bakıyorum .

İlk başta bana yakın gelen araçlar şunlar fikir vermesi açısından (biraz görsellik ön planda kalıyor sanki :)

Audi A3 Sedan 1.6D

Mercedes ClA 180 (motor performans cok önemli değil,arka kısım biraz dar o yüzden çok geniş hacim aramıyorum)

Daha önce baktıgım peugot 2008 veya citroen c4 c5 kasalarıda vardı ama inanın bu paraları vermek içimden gelmedi .Yoksa çok güzel arabalar.Tabi bunların yanı sıra bakımı veya yedek parça servis gibi konularıda mevcut.O yüzden sizin değerleri görüşlerinize ihtiyacım var.

Şimdi arkadaşlar 101 oyunu için dün tartışma konusu olan bir soruyu sorucam.

Diyelimki çifte gidiyoruz ve elimizde kalan sayılar var ve artı olarak okeyimizde var.Daha yere işlemedik diyelim.Derken rakibimiz bitiyor ve elimizde okey kalmış oluyor.Şimdi çift gitmenin cezası olarak eldeki sayıların toplamının 2 katını yiyoruz ama rakip şöyle birşey diyor elindeki okey ve onun rakam değeri 100 yani diğer sayılarla toplayıp 100+X kadar 2 katı yiyeceksin ayrıca okeydende ceza puanı olarak elinde kaldığı için 100 daha yiyeceksin.Bende diyorum ki mantıken eldeki sayılarım benim 100'ü geçmiyor okeyi o şekilde 100 puan olarak nasıl sayılacak.Matematiksel olarak;

Elde kalan sayılar 60 olsun okeyid 100 sayıyor 160x2=320 ceza puanı +100 okey ceza puanı =420 puan
Normalde bence olması gereken 60+7(okey)= 67*2=134 ceza puanı+100 okey ceza puanı=234 puan

İnşallah anlatabilmişmimdir.İnternette bulamadım çünkü bunu net olarak.
Araç hakkında net fikrim yok ama kasa çok yakışıklı durmuyor mu

Arkadaşlar arabama ince kum yapıştı çok detaya girmicem.Kil uygulaması gerekiyor.Kilden sonra çok farklı yorumlar var pasta cila veya boya koruması gibi.İstanbulda bu işin ehli yani en azından deneyimlemiş olan birileri varsa yardımcı olursa sevinirim.Fiyat aralıklarıda ne oluyor birde.
Skodanın sitesinden takip ederdim yenilikleri ama bu ötv indirimi bittikten sonra rapid modelini kaldırmışlar.Bilgisi olan var mı?
Suan final bölümünü izledim ve tamamen karakterler itibarsızlaşmış.Neyse soruma gelicek olursak bu arya bi sezonda surat değişme falan öğreniyordu.Ne işine yaradı film bitene kadar? Bi kaç tane intikamını aldı sonra es geçildi.Hani o kadar üzerinde duruldu sonra bi cacık yok.Yada ben mi kaçırdım anlamadığım birşey mi oldu.
Bu aralar radyoda falan duyuyorum ama böyle çok kalın sesli bi adam mırıldanıyo devamlı birşeyler Tamam çok açıklayacı olmadı ama illaki duymusunuzdur bi el atın bulalım su sarkıyı
İlandaki araç ve fiyat olarak alternatifi varmıdır?

burada
Arkadaşlar 2.el 32 bin kmde'de tanıştan bi araç buldum.Hasar kaydı yok dediler tam olarak ekspert sokmadım daha bugün kullandım.Sağ arka kapıda biraz çizik var çok az içeri geçmiş.Köşelerdede çizikler mevcut.Aracın donanım paketi olarak özelliklerini nerden bulabilirim.Birde fiyat olarak piyasası kaçtır aracın.Teşekkür ederim.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.999
İkinci El Bölümü Mesajları: 31
Konularının görüntülenme sayısı: 91.949 (Bu ay: 259)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 118 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.