Şimdi Ara

370. Dönem [Şubat 2018] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.754
Cevap
30
Favori
200.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ISTANBUL IKMAL MALIYE OKULUNDA 2. GRUP acemilik yapacak varsa oranın kıymetini bilsin. 23 gun super geçti ama bizden sonra komandolar gelecekmiş oraya eğitime, 2. Grupta oraya gidecek varsa bizim gibi rahat yapabilirler mı bilemem ama 1.grup çok güzeldi. Yemekler özel şirket tarafından yapılıyor ve orta iyi derecede. Aç kalmazsınız doyarsiniz. Yarın kibrisa teslim olacağız, Inşaallah kıbrıstaki yerimiz de maltepe gibi güzel olur diye dua ediyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K.K. Loj. K.lığı Müht. K. 4. Müht. Blg. 46. Müht. Bl. / Sakarya Adapazarı

Usta birliğim buraya çıktı. Cuma günü teslim olacağım. Burası hakkında bilgisi olan var mı?

Adapazarı'nın dışında mı kalıyor veya şehir merkezinde mi?

Asker sayısı fazla mı? Ya da az sayıda askerin bulunduğu küçük bir yer mi?

Askerliğini burada yapan varsa pek çok konuda aydınlatılmaya ihtiyacım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 25 Şubat 2018; 13:40:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Laazzz

ISTANBUL IKMAL MALIYE OKULUNDA 2. GRUP acemilik yapacak varsa oranın kıymetini bilsin. 23 gun super geçti ama bizden sonra komandolar gelecekmiş oraya eğitime, 2. Grupta oraya gidecek varsa bizim gibi rahat yapabilirler mı bilemem ama 1.grup çok güzeldi. Yemekler özel şirket tarafından yapılıyor ve orta iyi derecede. Aç kalmazsınız doyarsiniz. Yarın kibrisa teslim olacağız, Inşaallah kıbrıstaki yerimiz de maltepe gibi güzel olur diye dua ediyoruz.

aynen öyle soğuğu dışında gayet güzeldi. Kıbrıs inş bu seviyede olur ama pek ümidim yok :)
  • The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    Benimde pek yok ama yarın gidip göreceğiz

• Arkadaslar B grubu icin silus ne zaman cikacak bilgisi olan varmi

• B grubu alışverişini yapanlar var mı

Neler götürüyorsunuz

• Hocam yemin mi ettin yoksa acemilik komple bitti mi. 31 ocakta gitip 25 gün sonra nasıl bitiyor acemilik 25 gün müydü. Daha doğrusu tam olarak kaç gün oluyor acemilik ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastmandar

Hocam yemin mi ettin yoksa acemilik komple bitti mi. 31 ocakta gitip 25 gün sonra nasıl bitiyor acemilik 25 gün müydü. Daha doğrusu tam olarak kaç gün oluyor acemilik ?

Acemilik tamamen bitti. 1 haftalık dağıtım iznine çıktım. Cuma günü usta birliğime teslim olacağım. Ankara/Mamak MEBS birliğinde acemilik standart 21 gün. Yemin töreni günü zaten son gününüz oluyor. Tören bitimi birlikten çıkışınızı yapıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 27 Şubat 2018; 16:49:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKINALP

K.K. Loj. K.lığı Müht. K. 4. Müht. Blg. 46. Müht. Bl. / Sakarya Adapazarı

Usta birliğim buraya çıktı. Cuma günü teslim olacağım. Burası hakkında bilgisi olan var mı?

Adapazarı'nın dışında mı kalıyor veya şehir merkezinde mi?

Asker sayısı fazla mı? Ya da az sayıda askerin bulunduğu küçük bir yer mi?

Askerliğini burada yapan varsa pek çok konuda aydınlatılmaya ihtiyacım var.

Güncel.
  • Anladım teşekkürler. İyi spor yaptınız mı 3 haftada? Kilo verme durumu oldu mu.
  • quote:

Anladım teşekkürler. İyi spor yaptınız mı 3 haftada? Kilo verme durumu oldu mu.

Spor olayı yok. Sürekli yokuş yukarı uygun adım yürümeyi spor olarak kabul edersek evet çok iyi spor yaptık. Ben 4 kilo verdim. Ayrıca yemekler hiç doyurmuyor.
  • Anladım hocam teşekkürler.
  • Arkadaşlar B grubunun sevk belgeleri kesin olarak ne zaman çıkacak?
  • quote:

Anladım teşekkürler. İyi spor yaptınız mı 3 haftada? Kilo verme durumu oldu mu.

Usta birliginde guzel spor yaptiriyorlar. Acemi birliginde birsey yok asil iş usta birliginde basliyor. Bugun bitti askerligim darisi sizin basiniza. 57. Topcu Tugayi Izmir Bornova. 5.5 ay her sabah full spor yaparak gecti. Her sabah 3 km koşu. Sonra şinav, mekik, barfiks. Tufeksiz hareketler serisi vardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paetzold -- 28 Şubat 2018; 22:45:48 >
  • quote:

370. dönem 1. grup olarak Ankara/Mamak MEBS Okulu'nda dün itibariyle acemiliğimi bitirdim. Mamak MEBS birliği ile ilgili soruları olan arkadaşlar varsa sorabilirler. 2. tabur 5. bölüğe düşmeye çalışın. Diğerlerine nispeten rahat edersiniz.

Sana demiştim 2 5 olacaksın diye 2 4 e iyi bakaydın ahh ahh

• quote:

Orijinalden alıntı: Laazzz

ISTANBUL IKMAL MALIYE OKULUNDA 2. GRUP acemilik yapacak varsa oranın kıymetini bilsin. 23 gun super geçti ama bizden sonra komandolar gelecekmiş oraya eğitime, 2. Grupta oraya gidecek varsa bizim gibi rahat yapabilirler mı bilemem ama 1.grup çok güzeldi. Yemekler özel şirket tarafından yapılıyor ve orta iyi derecede. Aç kalmazsınız doyarsiniz. Yarın kibrisa teslim olacağız, Inşaallah kıbrıstaki yerimiz de maltepe gibi güzel olur diye dua ediyoruz.

367 kd olarak bende ikmal maliyede yaptım. Gerçekten çok güzel biryer. Buraya düşen arkadaşların içi rahat olsun. Tek sıkıntısı tören alanına yürümesi, canımdan bezdirmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURKISH POWER -- 1 Mart 2018; 4:21:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    Hocam bende izmir bornovada yapıcam özelden size ulaşayım birkaç sorum olabilir heyecan yaptım şimdi
  • quote:

Arkadaşlar B grubunun sevk belgeleri kesin olarak ne zaman çıkacak?

Geçen hafta cuma askeriyeye sorduğumda 1inde,yani bugünü söylemişlerdi

• sevk belgelerini alabiliyorsunuz b grubu için sistem açıldı
    3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 58 İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI/BURDUR MERKEZ
  • "Asal sevk başvurularının süresi dolmuştur." uyarısı kalktı. Sistem açıldı... Şubat 2. Grup için 01.03.2018 - 08.03.2018 tarihleri arası e-Devlet üzerinden 13 Mart'a kadar askerlik şubelerinden diye biliyorum... (Askerlik yerleri 25 Ocakta açıklanmıştı 12-13 Mart sevk tarihi görünüyordu ancak sevk başvurusu yapamamıştım, ilk günlerde sevk bulunamadı gibi bir hata veriyordu sistem daha sonraları ise sevk başvuruları sona ermiştir yazıyordu)

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.