Şimdi Ara

357. Dönem Muğla İl Jandarma Komutanlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilenler anlatabilirlerse çok makbule geçer,

Ayrıca benden başka giden var mı oraya?

Ben birliğe 7'sinde teslim olacağım uçak biletini 83 tl ye Dalaman'a aldım Pegasus'tan oradan gelmeye çalışacağım çok mu yanlış yaptım acaba ?

• ben varım kardeşim kasım 5 de teslim olucam herşey senin görseldekiyle aynı
  • muratgurle kullanıcısına yanıt
    Selam Hocam,

Şimdiden sevindim en azından forumdan birisi var.

Neden 5'inde teslim olacaksın?

Özel bir sebebi yoksa söylersen sevinirim ?
  • görselde paylaştığın sayfanın üzerinde sevk işlemlerine tıkla ardından evet evet yazıp ilerlediğinde yol parası bilgisi olan bir sayfa geliyor orada sevk tarıhi 3 kasım yol süresi 1 gün ve katılacağı tarih 5 kasım yazıyor alttada 13.00 a kadar teslim olun bilgisi yazıyor bence sende katılacağın tarıh için oraya bakmalısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratgurle -- 24 Ekim 2014; 14:07:06 >
  • Uçak biletini aldık var mı böyle mantık ya :(

Her tarafta farklı bir açıklama nasıl yapabiliyor bu devlet ben çözebilmiş değilim :(
  • askerliğimi tecil ettireceğim. şubeye gidip uğraşmak istemiyorum. e-devlet üzerinde yapılıyor diye duydum bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim. teşekkürler.
    Kardeşim aynı koşullarla değiştirdim biletimi,
    5 Kasım sabahı oradayım bir sorun olmazsa inşallah.

Size de tavsiyem şuan da Pegasus'ta bilet 5 kasım için 40 TL.

saat 6.15 de Sabiha Gökçen'den kalkıyor. Bilginiz olsun
  • merhaba arkadaşlar bende muğla jandarma çıktı acemilikte ve usta da orası çıktı. Haberleşelim bir türlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w115 -- 24 Ekim 2014; 15:43:07 >
  • izmirden otobüs ile gelicem oğlen saatlerinde inip aksama doğru teslim olma gibi bir planım var :D
    ben izmirliyim, izmirden binicem görüşelim ona göre toplanır birlikte gideriz.
  • selamunaleykum
  • Benim de Muğla İl Jandarma adim ali yas 30

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bır arkadas grup kurarsa skypta yavastan toplansak bılgı transferıne baslayabılırız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skype'ta grup nasıl kuruyoruz arkadaşlar önce birbirimizi eklememiz gerekmiyor mu?
  • evet şuan baktım birbirimizi eklememiz gerekiyor sanırım ben murat arkadaşı ekledim özelden mesaj atarsanız eklemeye başlayalım
  • Devrelerim ben de kısa dönem olarak acemilik ve ustada aranızdayım inş. bende izmirden gitmeyi düşünüyorum haberleşirsek sevinirim herkese şimdiden hayırlı teskereler
  • Arkadaşlar Aldığım bilgiler Doğrultusunda Paylaşım yapmak isterim..

İl Jandarma Komutanlığı Konum İtibari İle Çok Güzel Bir Yerde Şehirle İçiçe Eski Erlerin Yorumların da Türkiye Cumhuriyetinde Askerliğin En iyi Olduğu 3 yerden Biri Olarak Gösteriliyor. Ulaşım havalimanlarından Sağlanacaksa Milas Havalimanı Dalamana Göre Daha Yakın Habaş Otobüsleri İle Ortalama 45 dakikada Komutanlığa Varmış Olursunuz. Otobüs Terminalinde İnecek Arkadaşlar Komutanlık Minibüs İle 5 Dakika Çarşıyı Gezerek Saat En Geç 13:00 de Birliğe Teslim Olunması Gerekiyor Herkesin Allah Yar ve Yardımcısı Olsun
  • ayın 5 nde bende teslim oluyorum.kısa dönem,acemi-usta aynı. skype yerine whatsapp grubu kurabiliriz arkadşlar.daha hızlı iletişim olur.

hepimiz için hayırlı olsun..
  • arkadaşlar özelden bana skype adreslerinizi atın 3 kişi olduk biz toplanalım yavaştan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w115 -- 24 Ekim 2014; 22:40:44 >
  • şuan görünürde 6 kişyiz arkadaşlar.

murat, volkan,özcan,ben, yılmaznet ve ibrahim arkadaş var. konuyu gören arkadaş olursa bana ulaşsın lütfen.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.