Şimdi Ara

357. Dönem Muğla İl Jandarma Komutanlığı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar hayırlı geceler benimde acemi-usta birliği Muğla adım Anıl numaram 05446450115 whatsap grubunu kuran kardesım eklerse sevinirim.
  • Arkadaslar beni de gruba kaydederseniz sevinirim iletisim icerisinde oluruz.
    skype kerem kerem diye aratirsaniz siyah bir profil fotografi cikar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atarsa 140, buraya düşen arkadaşlara şimdiden bilgi olsun gayet rahat bir ortam var şuana kadar gördüğüm sadece yürüyüş yapıp yemek yiyorsunuz. karakollara dağılınca göreceğiz nasıl olacağını, hayırlı teskereler herkese şimdiden.
  • vay anam vay kaç gün geçmiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan.ka

vay anam vay kaç gün geçmiş :)

yeni üyelik mi açtın
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

quote:

Orijinalden alıntı: volkan.ka

vay anam vay kaç gün geçmiş :)

yeni üyelik mi açtın

konuyu açan benim :)

bu ilk üyeliğim o zaman unutmuştum, askerlik heyecanıyla yenisini almışım
  • Merhaba arkadaşlar bende Muğla il Jandarmaya düştüm. 5,5 ay buradayız. Yapanlar biraz bahsedebilirse çok güzel olur nasıl bi yerdir ? Dağıtımda herkes ilçelere gidecek mi merkezde kalan olacak mı ? Ek olarak bu dönem gidecek olanlar ile iletişim halinde olalım. Gidecek olanlar yazabilir bana özelden :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecelik85

Merhaba arkadaşlar bende Muğla il Jandarmaya düştüm. 5,5 ay buradayız. Yapanlar biraz bahsedebilirse çok güzel olur nasıl bi yerdir ? Dağıtımda herkes ilçelere gidecek mi merkezde kalan olacak mı ? Ek olarak bu dönem gidecek olanlar ile iletişim halinde olalım. Gidecek olanlar yazabilir bana özelden :)

Kardesim ben kasım 2014'te gittim. Mugla il jandarma çıkabilecek en iyi yerdir. Zorluk yaşamazsın. Kura çekiyorsun ve gideceğin yer belirleniyor. Kura oncesi bazi kisilerin isimleri okunuyor onların yerleri belli. Torpil olabiliyor maalesef. Ben kura da cektim datcaya düştüm. Datcaya gitmeni öneririm. Cok guzel yerdir. Kantine bakiyodum. Varsa sorularin cevaplarim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.