Şimdi Ara

35 Milyara Kadar HB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2.2008 Golf TsI Midline
    3.2009 Megena 3 Dizel Expresision
    4.Mazda 3 2010 Touring
    5.2010 Polo Dizel
    6.2010 Fiesta Dizel

Arkadaslar en az 5 yil binmek istediim bir araç istiyorum..35 -37 milyara yukarida saydiigim araçlar alinabiliyor.yillik 20 bin kilometre yapilacak hangisini tercih etmeyelim.tesekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: zafan

1.2008-2009 Fiat Bravo Dizel Dynamic
    2.2008 Golf TsI Midline
    4.Mazda 3 2010 Touring
    5.2010 Polo Dizel
    6.2010 Fiesta Dizel

Arkadaslar en az 5 yil binmek istediim bir araç istiyorum..35 -37 milyara yukarida saydiigim araçlar alinabiliyor.yillik 20 bin kilometre yapilacak hangisini tercih etmeyelim.tesekkürler.
  • 2010 Focus Titanium TDCİ
  • Megane 3
  • Polo TDI + DSG iyi bir pazarlık yapabilirseniz 38.000 civarlarına bence güzel bir seçim olur.
  • Ben olsam Megane alırdım.Once golf dıye dusundum ama golfun 2009 daa yenı kasası cıktı.Megane son kasa yenı arac sonucta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TAVCI -- 26 Kasım 2009; 13:30:58 >
  • Mazda3 touring alırsın zevkle,sorunsuzca kullanırsın.'esp,tcs,6 havayastığı,çift bölgeli otomatik klima' v.s de standart.Esp'yi de o fiyatta alacağın başka araçlarda standar görme olasılığı çok az.
    2. önerim de Fiat bravo

Ne alırsan al,şimdiden hayırlı olsun
  • quote:

2.2008 Golf TsI Midline
    4.Mazda 3 2010 Touring
    5.2010 Polo Dizel
    6.2010 Fiesta Dizel

• quote:

2.2008 Golf TsI Midline
    4.Mazda 3 2010 Touring
    5.2010 Polo Dizel
    6.2010 Fiesta Dizel

Sıralama (Megane hakkında fikrim yok),

Bravo,Golf,Polo,Fiesta.

Eğer benzinli araba alırım diyorsanız Bravo ile Golf'ün sıralamasını değiştirebilirsiniz.
  • Golf eski kasa hemde benzinli iyi bir secenek değil gibi tek avantajı ikinci elde değer kaybının az olması .Fıat bravonun iç plastiği sert plastik bu sınıfta hepsi yumuşak plastik kullanıyor artık ikinci elde de en çok bravo değer kaybedecek gibi gözüküyor ancak direksiyonu çok yumuşak motor da iyi değişik karakteri olan bir araba fiyat olarakda en uygun bravo gibi mazda 3 şu an touring 37 milyar ama eylülde forumdaki bazı arkadaşlar 34 e almış aralıkta indirim olursa 34 e mazda 3 ü düşünebiliriz onunda biraz motor zayıf yokuşta biraz kalıyor yakıtı da lpg ile halletmek lazım megane hb ikinci elde fazla yok tek tük 35-36 ya denk gelirse onuda düşünüyorum megana da ikinci eli çok düşenlerden .Hangisi uygun denk gelirse onu mu alıyım yoksa içlerinden bir tanesine karar verip onun üzerine mi odaklansam bilemedim .Focusun da kapıda kullanılan malzeme çok kötü asıl ondan önemlisi vitesleri çok sert geçiyor .seneye de kasa değiştirecek o yüzden focus düşünmüyorum . herkese teşekkürler

• dizel , az km li , full , 08 model focus HB arıyorsan .. bana özel mesaj at ( aracımı satıyorum) ilgilenirseniz
  • quote:

2.2008 Golf TsI Midline
    4.Mazda 3 2010 Touring
    5.2010 Polo Dizel
    6.2010 Fiesta Dizel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alibekir -- 26 Kasım 2009; 22:21:46 >
  • 308 HDI' de hem güvenli hem de kaliteli...
  • Eğer sıfır km seçeneği varsa onu al derdim, fakat Mazda'nın yakıt tüketimi yılda 20.000km yapacak birini üzebilir. Diğer sıfır seçenekler ise B sınıfı araçlar olduğundan ve temiz ikinci el seçenekleri olduğundan benim tercihim 2009 Fiat Bravo dizel olurdu.
    Performans ve donanım olarak gayet tatmin edici bir araç. Ayrıca tasarımı da listedeki araçlardan çok daha güzel.
  • Hem az yakan hem de hızlı bir araç arıyorsan 2006-2007 Leon 2.0 TDI alınabilir o paraya.
  • 1.20 dizel
  • B sınıfı bir araca o kadar para bağlamam şahsen. Son 2 seçeneği eledim kendimce.

Megane daha yeni bir araç.

İlk iki seçeneğe Megane ve Bravo diyorum. Golf'ü düşünmezdim bile.

Megane ile Bravo arasından da eğer bulunabiliyorsa 1.6 120 HP MJ tercih ederdim. İkinci Megane üçüncü olarak Focus veya Astra düşünürdüm.
  • Herkese teşekkürler. Listeden olmayan bir araçı aldım .2006 Honda Civic HB 1.8 İ-şift lpg li 35 milyara aldıım.
  • Hayırlı olsun. Kazasız belasız...
  • teşekkürler hocam inşallah doğru seçim yapmışızdır uzun yıllar binme niyetindeyim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.