Şimdi Ara

320d aldım umarım pişman olmam (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
198
Cevap
0
Favori
17.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabi tabi. Hatta 4.0 olsa daha iyi.
    5.0'lar varmış onlar daha iyi diyorlar.
    Peki beyin kaç olmalı. Kaç iq kurtarır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel tercih bmw 5 ten başlar derdim hep ama geçen seneden beri ülkemizde bmw 3 ten başlıyor malum fiyatlar

• Ek olarak Ayrıca 3.20 d ikinci eli kuvvetli iyi gider bide kazasız belasız hocam

• Çok iyi bir araç almışsınız. İleride almak istediğim araçlardan bir tanesi. Kazasız, belasız kullanmanız dileğiyle..
  • Hocam 300kya cok farkli seyler alinabilirdi de olsun gule gule kullan hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26_____

Hocam malum sitede daha uygun galeriden sifir fiyatlara var 275-290 bi bandinda baktiniz mi onlara?
    bunu nasıl yapıyolar daha uygun nasıl verebiliyor bayiden
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Sanirim toplu alim yapiolar ve firsat geldimi nakitte daha uygun alabiliyorlar

• quqil kullanıcısına yanıt
    Ne kadara kac ay veriolar benimde aklimda olan ama sanirim az km ioinci ele yönelicez malum fiyatlar ucuo

• Güle güle kullanın ama sakın merakınıza yenilip gidip yenilerine bakmayın. Her ay almanyada kiralıyorum ve gerek içi gerek dışı gidişi yol tutuşu çok farklı

• derfgt D kullanıcısına yanıt
    Sorun nedir? Amerikada kimse 6 Silindir motordan asagi arac kullanmiyor. Turkiyede millet dikismakinasi motorlariyla yetinmeye kalkiyor. 2.0 dan asagi motorun omru az olur. 2.0 4 Silindirli orta kullanim icin yeterlidir ama 3 luk motorlari olduremezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 12 Haziran 2019; 13:40:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigMuffin

Hocam 300kya cok farkli seyler alinabilirdi de olsun gule gule kullan hocam
    Misal olarak?

Bu arada hayırlısı olsun beyaz değildir inşallah?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 12 Haziran 2019; 13:47:42 >
  • şuan araç almak özellikle sıfır araç almak bir çok arkadaşa mantıksız geliyor haklılarda banada hep mantıksız geliyordu hala doğrumu yaptım yanlış mı yaptım düşünmüyor değilim fakat şöyle bişey var bu araçlar 2018 model şuan bütün markalarda 2019 model araba yok gibi bişey. Gümrükte binlerce araba bekliyor ve devlet gümrükte en fazla 1 yıl beklemesine müsade ediyor. Bu sene 2 seneye çıkardılar. Bayiler bu 2018 modelleri satmak zorunda daha sonra gelecek 2019 model araçların da fiyatları uçmuş vaziyette yani 2018 bu aracı almayıp daha sonra 2019 a yönelsem hiç alınmayacak noktaya gelecekti
  • ilk koyu laciverte karar verdim, sonra siyaha, sonra gri ye ve son gün işlemleri yapmak için bayiye gittiğimde metalik beyaz gördüm mineral beyaz olarak geçiyor sedefli inci rengi. O renk nedense beni çok cezbetti (eski aracımda beyaz) yine gittim beyaz aldım fakat gerçekten mineral beyaz farklı duruyor araç opak beyazlara nazaran gümüş gibi parlıyor güneşte
  • 300bin liraya 2 tane araç alınabilirdi.

1 - Jeep CJ5 klasik model, yaz için.
    2 - Audi A5(RS5 kitli artı siyah lastik tarz.) 2013-2014 coupe, normal sürüş için.

Tabi herkesin zevki farklı.
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    1.0 motor var turbo kaç beygir oluyor, 1.4-1.6 olanlar zaten uçuyor, 300 beygir yapan var o motoru.

Mesele hacim mi güç mü? Boyu mu önemli işlevi mi konusuna geldi mesele. Küçük diye motor gücü daha fazla olsa da mı yaramaz yani?

Amerika zaten dünyadan soyutlanmış kendini uzaylı sanan insanlarla dolu mesele büyük araba kullanmak olunca, onları dikkate almak yanlış bence.

• 2.0 mtv si dışında 4 4 lük araç bence hayırlı olsun. Az yakmasına rağmen güzel de giden bir araç. 8zf ile tadından yenmez.
  • Öncelikle hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın. Ama tabii ki yeni kasayı bekleseydiniz derim ben. Ben de bu ara araç alacağım. Bütçe 220 civarlarında. A5 Quattro, 320d veya E250 Coupe düşünüyorum. Çok kararsızım. Seçimlerin geçmesini bekliyorum şuan.
  • Hani krizdeydik 300k ya araba alıyorlar diyenler gelmeden....

• Konu sahibi arkadaş 'umarım pişman olmam' demiş. Eğer BMW nin açılımını biliyor ve kabul ediyorsan olmazsın.

BMW = Benimle Masrafa Var mısın?

Not= Son 6 yıldır BMW sahibiyim ve motor performans anlamıyla değil ama servis ücreti bakımından pişmanım. Saygılar

• Böyle düşüyo mu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.