C

Yüzbaşı
16 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 151 (Bu ay: 5)
Gönderileri

Alese hazırlanacağım. 1-2 ve 3. Serinin bazı videoları lazım. Elinde olan varsa özelden yardımcı olabilir mi?

Başlıkta dediğim gibi.

Hocalarım hepinize başarılar diliyorum. Kunduzda sınava kadar sınırsız soru sorma hakkı olanınız varsa 1 soru sormam gerekiyor. 1 soru için 55 tl vermek istemedim soru üniversite dersinin ödevinin içinden bir soru. Eğer soru sormanız sizin aleyhinize ise sormanızı istemem dediğim gibi sınırsız hak almış birisi yardımcı olursa çok mutlu olurum

Cheggde soru sorulur-soru açılır. Soru başı 3 tl yardımcı olurum. Soru sormak isterseniz soru başı 12tlden yardımcı olurum. Her türlü makale, rapor, araştırma ödevinizi yaparım. Matematik(istatistik), econ, özellikle Hukuk sınavlarınıza yardımcı olurum. Lütfen ders bilgisi veriniz.

Bu forumun çok faydasını görmüştüm. 2. El kitaplarım için: https://dolap.com/profil/kitaplarvehayaller

Fiyatları oldukça düşük tuttum. Yüksek olanlar hiç kullanılmamış olanlardır. Donanımhaberden geldiğinizi söylerseniz ikram yapmaya çalışırım. Herkese başarılar diliyorum.

Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği(burslu) okuyan oda arkadaşım son 2 ay destek almak isteyen adaylara sınav için yardımcı olmak istiyor. @ekrm.polatt İnstagram adresi ben elçiyim elçiye zeval olmaz ders almayı düşünen var ise onunla irtibata geçsin ucuz vereceğim diyor benden çıkar olay yksye girecek herkese başarılar geçen sene bu yolculuktan ben de geçmiştim bu forum var oldukça başarı kaçınılmaz
Malumun eski kitapları var bende. Mezun kalan ya da yetkin bir kardeşim bana integralde nelerin çıkarıldığını yazabilir mi üniversiteye geçince bu sınav ortamındın uzak kaldım internette yazanlardan da bir şey anlamadım geçen seneki malumun 4.kitsbından çıkan kısımlar nereleri
Kullanan arkadaşlar memnun muyuz almayı düşünüyorum kimler kullanıyor kullanıcı sayısı fazla mı güvenilir mi kalitesi nasıl
Konu başlıkta malumunuz
Hocalarım çok ihtiyacım var mesaj atın her şeyi olup da ne var diye soranlar mesaj atmasın zaten her şeyi arşivlemişsiniz dediğim gibi ihtiyacım var
Hakkında
Forum İmzası:
Nobody can give you freedom,nobody can give you equality or justice.If you're a man,take it.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.248
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.120 (Bu ay: 119)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 568 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.