Şimdi Ara

320d aldım umarım pişman olmam (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
0
Favori
17.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel dileklerde bulunan arkadaşlara çok teşekkür ederim Allah sizlere daha güzelleri nasip etsin. Araç teklif linkini paylaşıyorum merak eden arkadaşlar için;https://onlinesaleslive.blob.core.windows.net/offers/Bilgi%20Formu%20-%202187416%20(f5fe6a9f-abce-494c-9cd2-13c0001c5967).pdf
  • Bu fiyatlarla insanlarin arac almasi bile bana cok mantiksiz geliyor 40bin dolarlik aracin fiyatına gel :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • derdimi seveyim butonu
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    mesela özel bir araç olan megane olabilirdi dimi. 320 yi Kızılayın dağıtmasına takılmışsınya, buna rağmen her konuda megane yazdığın için şey ettim.
  • Hayalimdeki ve muhtemelen hiçbir zaman sıfırını alamayacağım araç. Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsınız inşallah..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adamın dediği şeye bak kit lastik...
  • 300k ya bmw 3 serisi almak bana göre TAMAMEN SAÇMALIKtır.

2.el porsche panamera varken 3serisi ???
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-porsche-ekspres-plaza-dan-2011-porsche-panamera-3.6-benzinli-612084279/detay

en kötü yeni kasa a5 alırdınız dediğiniz gibi
    oda olmadı bi önceki kasa a7
    oda olmadı 50bin km altında 4serisi alırdınız

300bine 3serisi ne hocam sokaktaki 10arabanın 5tanesi f30.
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    1 lik motor kac beygir gucunde olursa olsun 2 lik motorun yerini tutamaz. Is sadece beygir gucunde bitmez, 3 silindirli motorlarin omru az olur ve yakitida buyuk motorlardan ayni beygir gucunde cok olur cunku motoru zayiftir. 1 lik araba motoru bence motor bile sayilmaz. 1.9, 2.0 dan asagisi yalandir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Ne var bunda? 320d almak saçmalık bana göre.
  • kasası değişecek, elektronik park freni olmayan araç almasaydınız keşke.
  • Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Bende 2016 modelini aldım performans ve yakıt çok iyi ancak birçok özellik yok. hız sabitleyici yok limitleme var neye yarıyorsa. Hız sabitleyici taktırmak istedim 2500 Fiat istediler. Uygun mu acaba

• 320d en az 5 yıl memnun edecek bir araç.Bence doğru karar vermişsiniz.Araba alırken motor şanzımana da önem vermek lazım.
    Tek eksiği AutoHold olmaması diyebilirim
  • oozgur16 kullanıcısına yanıt
    gerçekten çok doğru dediniz evet ben bu aracı alırken en az 5 sene kullanacağım diğer aracımı da 5 yaşında sattım. Autohold olayında da o kadar katılıyorum ki a180 im de vardı istanbul trafiğinde büyük rahatlık ama bunda yok maalesef.
  • Hayırlı olsun. Allah benim gibi almaya gücü yetmeyenlerede alabilmeyı nasip etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: quqil

gerçekten çok doğru dediniz evet ben bu aracı alırken en az 5 sene kullanacağım diğer aracımı da 5 yaşında sattım. Autohold olayında da o kadar katılıyorum ki a180 im de vardı istanbul trafiğinde büyük rahatlık ama bunda yok maalesef.
    İnşallah güzel günllerde kullanırsınız.Tekrardan hayırlı olsun.
  • muyas M kullanıcısına yanıt
    benim araçta hız sabitleyici mevcut fren fonksiyonlu fakat 2500 tl ye uygun mu bilemiyorum sonradan taktırmak için açıkcası çokta kullanmıyorum bi tek her gün işe giderken girdiğim tünel var hız limiti 70 orada kullanıyorum bu özelliği
  • 314 bin liraya 3 serisi almak...
    Bari A5 alsaydın.
  • 300k parayı nasıl buldunuz. Cidden çok merak ediyorum. Ya biz çok fakiriz yada şu hayatta göremediğimiz bi para kaynağı var.
  • Her 5 arabadan biri BMW. Bu kadar insan yanılıyor olamaz
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-emsalsiz-4.20-dizel-cabrio-bayii-plusm-sport-plussedef-beyaz-698188799/detay

Al kardeşim 420d. Dizel, 88bin km, yarı otomatik ve cabrio daha uygununu da bulursun. 6bin tl ucuz, adama 5-6bin tl de pazarlık yaparsın 10bin tl net kar.

320d sıfır, 300.000 liraya neden alınır hala anlamış değilim. Yüksek ihtimal birileri arkadaşın kafaya girmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Archangel -- 12 Haziran 2019; 15:41:53 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.