Şimdi Ara

308 NEDEN TUTULMUYOR? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
2
Favori
17.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Süspansiyonları çok ama çok sesli baya rahatsız oluyorsun içeride. Almamak için en büyük sebeb bence.

C4 varken neden alayım ki aynı motor aynı şanzıman daha yakışıklı, daha konforlu vs..
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyarif

quote:

Orijinalden alıntı: infernaltr

Geçen gün az kalsın fransız marka araç alıyorum iyikide almamışım. Bu ülkeye fransız marka araçlar sokulmamalı. hatta sahiplerine parası verilmeli yakılmalı

hee süper çözüm fransız'ların bir tarafları tutuşacak mallarını yakınca hemen soykırım yasasını geri çekecekler, güldürmeyin adamı yaa

Soykırımla ilgili güzel bir yazı paylaşayım takip etmeyenler için:

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/19519054.asp

• quote:

Orijinalden alıntı: srkn27

quote:

Orijinalden alıntı: osencag

Arkadaşlar peugeot 308 neden ülkemizde pek tutmadı bir türlü anlayamadım. 308 bir Golf veya Astra değil kabul ediyorum ama bir çok rakibinden daha iyi. 308 segmentinin en sağlam araçlarından bir tanesi yetişkin güvenliğinde 1. sırada. Sınıfının en aerodinamik otomobili sürtünme katsayısı 0,27. Sınıfının en geniş bagaj hacmine sahip ve sınıfının en ferah otomobili.
    Karşılaştırmalarda C4 ve Megane dan daha yüksek puan alıyor.
    Lütfen fransız teneke peugeot şöyle peugeot böyle diyecek arkadaşlar girmesin.

peugeot oldugu için olabilir mi??

Ne sakıncası var peugeot olmasının?

• quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: infernaltr

Geçen gün az kalsın fransız marka araç alıyorum iyikide almamışım. Bu ülkeye fransız marka araçlar sokulmamalı. hatta sahiplerine parası verilmeli yakılmalı

hee süper çözüm fransız'ların bir tarafları tutuşacak mallarını yakınca hemen soykırım yasasını geri çekecekler, güldürmeyin adamı yaa

Soykırımla ilgili güzel bir yazı paylaşayım takip etmeyenler için:

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/19519054.asp

bugün okurken gözlerim doldu abi, bu haberi olay olduğunda okumuştum ancak bugün daha bir anlam kazandı, "malum" başlığa da ekledim bu yazıyı, sizin mesajın biraz daha alt taraflarında, bir de Renault sahibiyiz ya, Fransa Avukatı bile denildi o başlıkta o çok ağrıma gitti...

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar peugeot 308 neden ülkemizde pek tutmadı bir türlü anlayamadım. 308 bir Golf veya Astra değil kabul ediyorum ama bir çok rakibinden daha iyi. 308 segmentinin en sağlam araçlarından bir tanesi yetişkin güvenliğinde 1. sırada. Sınıfının en aerodinamik otomobili sürtünme katsayısı 0,27. Sınıfının en geniş bagaj hacmine sahip ve sınıfının en ferah otomobili.

Marka ırkçılıgı yapmak için demedim dostum. Peugeot 308 1.6 HDi 110k kullanıcı olarak söyledim.

• quote:

bugün okurken gözlerim doldu abi, bu haberi olay olduğunda okumuştum ancak bugün daha bir anlam kazandı, "malum" başlığa da ekledim bu yazıyı, sizin mesajın biraz daha alt taraflarında, bir de Renault sahibiyiz ya, Fransa Avukatı bile denildi o başlıkta o çok ağrıma gitti...

Gülüp geçeceksin... Kendi şehidine "kelle" diyen; daha birkaç hafta önce bu ülkenin kendi insansını katlettiğini kanıtlamaya çalışan (Dersim) bir başbakanı baştacı yapan Türk milleti, bana hiç Fransız düşmanlığı masalı anlatmasın; bu tip insanlara sadece acıyor ve tiksiniyorum... Sen kendi kendini katliamcı ilan etmeye çalışırken iyiydi de; yabancı bir devlet seni katliamcı ilan ederken niye kızıyorsun! Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu! Öte yandan sen herşeyini dışa bağımlı yap; dışa bağımlı olmayı adeta yaşam biçimi haline getir; sonra da Fransızları boykot etmeye kalk... Gülünç...

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

quote:

Gülüp geçeceksin... Kendi şehidine "kelle" diyen; daha birkaç hafta önce bu ülkenin kendi insansını katlettiğini kanıtlamaya çalışan (Dersim) bir başbakanı baştacı yapan Türk milleti, bana hiç Fransız düşmanlığı masalı anlatmasın; bu tip insanlara sadece acıyor ve tiksiniyorum... Sen kendi kendini katliamcı ilan etmeye çalışırken iyiydi de; yabancı bir devlet seni katliamcı ilan ederken niye kızıyorsun! Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu! Öte yandan sen herşeyini dışa bağımlı yap; dışa bağımlı olmayı adeta yaşam biçimi haline getir; sonra da Fransızları boykot etmeye kalk... Gülünç...

katılıyorum birde sanki bizim ülkemizde düşünce özgürlüğü varda gidip fransayı eleştiriyoruz.

• İsterseniz marka ırkçılığı deyin. Bundan sonra bir markanın menşei fransızsa benden uzak dursun.
    Bunu şanlı tarihimizi yazan ecdadımıza bir vefa olarak görüyorum.
  • Neden tutulmuyor tamamen kasayla alakalı bence 308 Sedan olsa satışlar artabilirdi Türkiye için bahsediyorum belkide alan memnun bu yüzden 2.elde hareketli değil

Ör: Focus Sedan
    Toyota Sedan
    Opel Sedan
    Megane Sedan
    vs vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KD69 -- 23 Aralık 2011; 10:50:37 >
  • o iç mekanla kim ne yapsın o arabayı. o sınıfta iç maken boşluğu olarak bir 308 bir megane 3 kaldı. megane 308 e göre iç dış daha iyi. 308 in tutması için pejo o iç tasarımını geliştirmesi lazım. 308 in ön göğsü 3008 inkine benzemeli.
  • bu saaten sonra daha az tutulur çünü fransız
  • aslında yahudi gibi düşünüp fransızlara tepki sonucu düşen fiyatları fırsata çevirip fransız arabası alıp daha sonra da satmak lazım. ama benim vicdanım ve diniy kaygılarım izin vermez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael Wittmann -- 23 Aralık 2011; 11:08:44 >
  • millet boykot diyor siz halen fransız arabası niye tutulmuyor diye soruyorsunuz beter olsun hiç satmasın da batsın pejo.
  • Tutulucak bir yanı yok da ondan
  • Neresini tutsan elinde kalırda ondan
  • Peugeotlar özellikle can -bus elektrik sitemi kullanmadan önce gerçekten sorunlara yol açan bir marka kimliğinde idi ancak bundan bir miktarda olsa sıyrıldı,fakat arka akstan eglen ve kesilmesi zor sesler hemen hemen tüm serilerde ve kardeş marka citroen de de yoğun olarak devam ediyor ki özellikle ülkemizin güzel yollarında çok çabuk arızalanıp devamlı huzursuzluk yaratmaya devam ediyor.
  • quote:

quote:

+1905. Şehidimize kelle der ham maddeyi satıp ürünü 2 katı fiyatına al devlete ait 0 üretimin olduğu bir ülkede fransızları boykot etmek gerçekten gülünç.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Marka ırkçılıgı yapmak için demedim dostum. Peugeot 308 1.6 HDi 110k kullanıcı olarak söyledim.

Anladım hocam. İnsanımızın ön yargısı gerçekten anlamsız.

• quote:

quote:

quote:

+1905. Şehidimize kelle der ham maddeyi satıp ürünü 2 katı fiyatına al devlete ait 0 üretimin olduğu bir ülkede fransızları boykot etmek gerçekten gülünç.

9 Türk öldürüp üstüne üstlük özür bile dilemeyen israil e boykot uygulayın siz önce bırakın soykırımı falan. Hem sanki sözde soykırımı kabul ETMEYEN kaç ülke kaldı ki?? LİSTE eksik olabilir. Şu ana kadar Ermeni soykırımını kabul eden ülkeler şunlar: Rusya,Almanya, Kanada, İtalya, Hollanda, İsviçre, Belçika, Yunanistan, Kıbrıs Rum Kesimi, Lübnan, Vatikan, Litvanya, Uruguay, Şili, Arjantin. Daha hala yok boykot yapalım yok şöyle yapalım. Sanki yeni bir olay

• soykırımı kabul etmek ayrı hayır diyeni hapse atarım demek ayrı ülkemizin başbakanı veya bir bakanı oraya gittiğinde hayır yok derse hapis veya para cezasına çarptırılacak . İtibar meselesi oldu bu SARKOZY SARKOZY noluyoooo ........ başın oynuyo
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.