Şimdi Ara

308 NEDEN TUTULMUYOR? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
2
Favori
17.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Duratec

Neresini tutsan elinde kalırda ondan

abartmasan bence daha iyi olur imzandaki hyundaiden kat be kat üstün olduğu kesin 308in bir marka kötülenirde bu kadarmı kötülenir. zaten bi erası tutuldu hundayın o da şirket arabası çoğu era gibi tutulcağına hiç tutulmasın daha iyi her sokakta en az 10 tane görmek insanı artık tiksindiriyo bunu kesinlikle pejo sahibi olduğum için söylemiyorum mesajım artsın diye saçma sapan mesajlar atmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

quote:

Orijinalden alıntı: crazyarif
    bugün okurken gözlerim doldu abi, bu haberi olay olduğunda okumuştum ancak bugün daha bir anlam kazandı, "malum" başlığa da ekledim bu yazıyı, sizin mesajın biraz daha alt taraflarında, bir de Renault sahibiyiz ya, Fransa Avukatı bile denildi o başlıkta o çok ağrıma gitti...

Gülüp geçeceksin... Kendi şehidine "kelle" diyen; daha birkaç hafta önce bu ülkenin kendi insansını katlettiğini kanıtlamaya çalışan (Dersim) bir başbakanı baştacı yapan Türk milleti, bana hiç Fransız düşmanlığı masalı anlatmasın; bu tip insanlara sadece acıyor ve tiksiniyorum... Sen kendi kendini katliamcı ilan etmeye çalışırken iyiydi de; yabancı bir devlet seni katliamcı ilan ederken niye kızıyorsun! Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu! Öte yandan sen herşeyini dışa bağımlı yap; dışa bağımlı olmayı adeta yaşam biçimi haline getir; sonra da Fransızları boykot etmeye kalk... Gülünç...

Alıntıları Göster
    evet arkadaşım sana çok katılıyorum bir gece de kendine 100 yüz zam yap ondan sonra boykot saçmalıktan başka birşey değil

• quote:

Orijinalden alıntı: tazcan

evet arkadaşım sana çok katılıyorum bir gece de kendine 100 yüz zam yap ondan sonra boykot saçmalıktan başka birşey değil

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bakın bakalım kullandığınız boykot kelimesi hangi dilden türkçemize girme.
  • Turk milletinin arabadan anlamamasindan. Adam sirf ikici eli hizli diye eşege biniyor haberi yok. Sonrada abuk subuk arabalar pirim yapiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğan.

quote:

Orijinalden alıntı: Utku

308, Astra'dan daha kaliteli bir araç.

Değil . Belki göğüs malzmesi olarak kaliteli . Onun dışında Astra 308 'i yer.Dizel motoru hariç.

Alıntıları Göster
    Katılıyorum. Neye göre Astra'dan iyiymiş acaba söyleyin de bilelim. Hepsini geçiyorum, 2010 yılında piyasaya çıkan Astra j hala peynir ekmek gibi satılıyor, ikinci elde de çok iyi durumda. 308 hala onyargilari kırmış değil. 3008 O algıyı yerinden oynattı biraz, yeni 308'in 3008 gibi atılım yapması lazım.

• 8 yıllık hort
  • 308 neden tutulmuyor.?
    Cevabı basit; iç hacim çok dar, geneli itibari ile de ebatları küçük. B sınıfından az hallice
  • Amblemi yüzünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: terkene

308 neden tutulmuyor.?
    Cevabı basit; iç hacim çok dar, geneli itibari ile de ebatları küçük. B sınıfından az hallice
    420 litre bagaj hangi b sınıfında yada c sınıfında var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: terkene

308 neden tutulmuyor.?
    konu 2011 yılının konusu eski kasa 308 in ebatlarını inceleyin sonra aynı yıldaki rakiplerini sonra küçük deyin bilmeden yorum yapıyorsunuz sadece bagajı 430 litredir
  • alman ve 2 hava yastikli olmadigi icin...
  • kesinlikle katılıyorum peugeot 308 oldukça geniş bir araba aslında ülkemizde de çok tercih edilen bir model ama bu araç pek tutmadı galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: 41gokhan41

420 litre bagaj hangi b sınıfında yada c sınıfında var?

Alıntıları Göster
    İşte o da onu diyo bagaja yer açarken arka yolcu bölümü çok daralıyo orantısız bir planlama zaten alışılagelmiş sorun çıkarır algısı hala sürüyo ikinci elde zarar ediyo
  • defiant82 kullanıcısına yanıt
    benim için bagaj alanı önemli abartıldığı kadar da arka tarafı kötü değil golftan biraz daha az diz mesafesi va ikinci elde zarar ise geçmişte kalmış bir şey 5 ay önce aldığım aracıma 13 bin karla alıcı buldum
  • Top gibi araba yapmışlar, hiçbir çekiciliği albenisi yok aracın.
    Sadece kullanışlı özellikler sattırmaz aracı. Beğenen varsa da azınlıkta kalıyorsunuz ben diyim
  • musti_x M kullanıcısına yanıt
    hakikaten öyle... 10 yaşında 308 im var... süspansiyon ve yakıttan çok memnunuz elhamdülillah... maşallah diyelim çok memnunum... memleket saçma sapan bir garip.. millet arabaya bindiği günler için değil satacağı gün için alıyor.. çok enteresan
  • Bir bitmediniz hı.. yıl 2050
    2 hovo yostogo vorr
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89A45CD9F

Bir bitmediniz hı.. yıl 2050
    2 hovo yostogo vorr
    yil 3000 de olsa bizim halkimiz patlayan misir gibi sanzimana 2 evet iki hava yastigina sahip araclara sirf alman diye amblemi icin bir dunya para verip burasi umrumda degil ama surasi cok onemli bu 4 tekere premium algisi katarsa ki hepimiz goruyoruz bu muhabbet BİTMEZ...
  • Git bir bayiye bana 2 hava yastıklı araç göster de bakalım var mı? 6-0 yenen fenerli gibi kaç yıl oldu hala aynı muahbbet yeter la. Benim aracım 2014 model polo 6 hava yastığı var canım hadi sen m.ö. vw araçlarıyla devam et
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.