Şimdi Ara

308 NEDEN TUTULMUYOR?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
204
Cevap
2
Favori
13.551
Tıklama
Giriş
    3266 Mesaj
    soykırımı kabul etmek ayrı hayır diyeni hapse atarım demek ayrı ülkemizin başbakanı veya bir bakanı oraya gittiğinde hayır yok derse hapis veya para cezasına çarptırılacak . İtibar meselesi oldu bu SARKOZY SARKOZY noluyoooo ........ başın oynuyo
    |
    |

Orijinalden alıntı: Duratec

Neresini tutsan elinde kalırda ondan

abartmasan bence daha iyi olur imzandaki hyundaiden kat be kat üstün olduğu kesin 308in bir marka kötülenirde bu kadarmı kötülenir. zaten bi erası tutuldu hundayın o da şirket arabası çoğu era gibi tutulcağına hiç tutulmasın daha iyi her sokakta en az 10 tane görmek insanı artık tiksindiriyo bunu kesinlikle pejo sahibi olduğum için söylemiyorum mesajım artsın diye saçma sapan mesajlar atmayın
    |
    |
    evet arkadaşım sana çok katılıyorum bir gece de kendine 100 yüz zam yap ondan sonra boykot saçmalıktan başka birşey değil
    |
    |
    Arkadaşlar bakın bakalım kullandığınız boykot kelimesi hangi dilden türkçemize girme.
    |
    |
    Turk milletinin arabadan anlamamasindan. Adam sirf ikici eli hizli diye eşege biniyor haberi yok. Sonrada abuk subuk arabalar pirim yapiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Doğan.

quote:

Orijinalden alıntı: Utku

308, Astra'dan daha kaliteli bir araç.

Değil . Belki göğüs malzmesi olarak kaliteli . Onun dışında Astra 308 'i yer.Dizel motoru hariç.
    Katılıyorum. Neye göre Astra'dan iyiymiş acaba söyleyin de bilelim. Hepsini geçiyorum, 2010 yılında piyasaya çıkan Astra j hala peynir ekmek gibi satılıyor, ikinci elde de çok iyi durumda. 308 hala onyargilari kırmış değil. 3008 O algıyı yerinden oynattı biraz, yeni 308'in 3008 gibi atılım yapması lazım.

|
    |
    1785 Mesaj
    8 yıllık hort
    |
    |
    Cevabı basit; iç hacim çok dar, geneli itibari ile de ebatları küçük. B sınıfından az hallice

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2249 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: terkene

308 neden tutulmuyor.?
    Cevabı basit; iç hacim çok dar, geneli itibari ile de ebatları küçük. B sınıfından az hallice
    420 litre bagaj hangi b sınıfında yada c sınıfında var?

Orijinalden alıntı: terkene

308 neden tutulmuyor.?
    konu 2011 yılının konusu eski kasa 308 in ebatlarını inceleyin sonra aynı yıldaki rakiplerini sonra küçük deyin bilmeden yorum yapıyorsunuz sadece bagajı 430 litredir

|
    |

kesinlikle katılıyorum peugeot 308 oldukça geniş bir araba aslında ülkemizde de çok tercih edilen bir model ama bu araç pek tutmadı galiba
    |
    |
    Bahsedilenler: yunuskent14

Orijinalden alıntı: 41gokhan41

420 litre bagaj hangi b sınıfında yada c sınıfında var?

Alıntıları Göster
    İşte o da onu diyo bagaja yer açarken arka yolcu bölümü çok daralıyo orantısız bir planlama zaten alışılagelmiş sorun çıkarır algısı hala sürüyo ikinci elde zarar ediyo

benim için bagaj alanı önemli abartıldığı kadar da arka tarafı kötü değil golftan biraz daha az diz mesafesi va ikinci elde zarar ise geçmişte kalmış bir şey 5 ay önce aldığım aracıma 13 bin karla alıcı buldum
    |
    |
    defiant82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sadece kullanışlı özellikler sattırmaz aracı. Beğenen varsa da azınlıkta kalıyorsunuz ben diyim

|
    |

Gigabyte Sumo Y 700W kasa // i5 9400F // Asus Prime H310m-k R2 // 8GB 2666Mhz DDR4 // Asus GTX 1050Ti // Sandisk Ultra 3D 500GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi // PHILIPS 27 AMVA LED // Logitech K330 // Creative Sound Blaster Omni // Takstar HD5500 // Logitech F710 // Xiaomi Mi 9 Lite //
    _______ Odtü Matematik-Çukurova BÖTE-Anadolu İktisat-Mersin Tıp _______ Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?
  • Er
    4 Mesaj

hakikaten öyle... 10 yaşında 308 im var... süspansiyon ve yakıttan çok memnunuz elhamdülillah... maşallah diyelim çok memnunum... memleket saçma sapan bir garip.. millet arabaya bindiği günler için değil satacağı gün için alıyor.. çok enteresan

|
    |
    musti_x kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    310 Mesaj

Bir bitmediniz hı.. yıl 2050
    2 hovo yostogo vorr

|
    |
    yabancı34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1585 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alprklt

Bir bitmediniz hı.. yıl 2050
    2 hovo yostogo vorr
    yil 3000 de olsa bizim halkimiz patlayan misir gibi sanzimana 2 evet iki hava yastigina sahip araclara sirf alman diye amblemi icin bir dunya para verip burasi umrumda degil ama surasi cok onemli bu 4 tekere premium algisi katarsa ki hepimiz goruyoruz bu muhabbet BİTMEZ...

Git bir bayiye bana 2 hava yastıklı araç göster de bakalım var mı? 6-0 yenen fenerli gibi kaç yıl oldu hala aynı muahbbet yeter la. Benim aracım 2014 model polo 6 hava yastığı var canım hadi sen m.ö. vw araçlarıyla devam et

|
    |
    yabancı34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kolayoto.com
emek server
SEO
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.