Şimdi Ara

300 bin liraya otomatik vites araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 300bin lira limit var belki 30 bin lira kadar daha artabilir. Otomatik vites araç arıyorum. Citroen c4 ler hoşuma gitti gibi 2012 model dizel otomatikler ne dersiniz? Ya da daha mantıklı seçenekler nedir. 2 sene kadar kullanıp doğuya giderken satarım muhtemelen.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Opel astra j öneririm; çok tok bir araç ve yol tutuş limitleri çok yüksek.

• mazot olmuş 30

• Emekkk kullanıcısına yanıt
    İhtiyaç hocam.

• Bence egea 1.6 e torq. Lpg ye çok uyumlu bir motor(avrupada lpgli satılmış hatta sanırım). 6 ileri aisin tork konvertor sanziman. Urban ve lounge paketlerde de gayet yeterli donanım. Hatta loungeda fazlası bile. Motorun da karakteri güzel. Erken devirleri dolu dolu torku erken veriyor diğer klasik atmosferiklerden farklı. Adı da oradan geliyor heralde zaten. 10 litre lpg yakan bile 1.2 lira yakar. 6 7 litre dizel ise 2 liraya yakın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tüplü 1.4 t otomatik 2011 üzeri j astra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuzeyli.2891 kullanıcısına yanıt
    Sağlam mıdır hocam bu 2 kişi önermiş astra j kasa.

• Physicist_Emre kullanıcısına yanıt

Ben 2013 sport modelini kullandım 68 binde almıştım. 8 ay lpgde kullandim, çok memnun kaldım. LPG de hızlanması ve gidişi çok iyiydi.

Bu kasa 2013 modelinde makyaj yedi bu arada. 2013 alırsanız daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzeyli.2891 -- 23 Haziran 2022; 22:22:39 >
  • Emekkk kullanıcısına yanıt

Seneye bu mesaja bakıp hep beraber ağlayacağız ne kadar ucuzmuş diye.

• Wonky kullanıcısına yanıt

adana petrol çıktı hadi gene iyisin

• Beğendiğiniz c4 tek kavrama yarı otomatiktir, vites geçişlerini hissettirir. Bence problem değil fakat bazı kullanıcı konforsuz buluyor. Güncel rakamlarda uzun yolda 1.5 lira (5 litre), şehir içi 1.8 lira (6 litre) gibi tüketimi olur.

Astra tork konvertorlu olduğundan sanzimani sağlam ve konforludur. Benzin/lpg tüketimi litre bazında biraz yüksektir fakat güncel fiyatlarla c4 ten 25-30 kuruş az yakar. Lpg-mazot arasında makas daralırsa c4 ekonomik hale gelir.

1-2 ay önce opelde e kasa corsa rahat alınıyordu fakat sanırım temizi bulunmaz şu an, piyasa karman çorman ve al-sat yapanlar bu ara otomatiklere odaklandı.

Bir de güncel rakamlarını bilmiyorum ama 1.5 yarislere bakın. Sanzimani güzel, lpg uyumlu bir araç.

• 2011 ve üstü focus da seçenekler arasında olabilir.

• Getz

• Egea 1.6 e-torq

• Clio 4 al kardeş. Kendim de kullanıyorum. Çok fazla övülecek bir araç değil ama bu şartlarda fayda/maliyet güzel. Opel astra h kasa sahip oldum j kasa da kullandım. H kasayı sevemedim hatta sahibi olduğum araçlar arasında en pahalısı olmasına rağmen en sevmediğim araç oldu. Kayınpederimin opel astra dizel otomatik 136 bg aracı var arada kullanıyorum şahane bir araç. Malesef bu fiyata j kasanın dizel otomatik temizini bulmak zor. Temizini bulursan kaçırma.

• Egea 1.6 etorq Aisin tam otomatik LPG tam uyumlu ve yüksek model

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.