Şimdi Ara

30 yaşında müşavir olmuş kişinin kızının mevlidi şerifi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
4
Favori
57.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
379 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FyKy

Bu şatafata ya da görgüsüzlüğe lafım yok. Zaten benden uzaklar hiç işim de olmaz bu tiplerle.

Ama lafa gelince bu tipler benden daha müslüman geçinince sinirim bozuluyor.
    Bunlardan olsa olsa süslüman olur.
    asıl o problem zaten kimsenin inancı olur olmaz karışıldığı yok ama şunları yapıp ben en müslüman müslümanım en dindar dindarım en yegane temsilcisiyim deyince hop linci hakediyorlar hemde köküne kadar.Asıl nokta bu milletin özel hayatına kadar karışan bir güruh acaba kendilerine hiç dokunulmayacağını laf edilmeyeceğini mi sandı.İnandıkları ile yaptıkları örtüşmüyor zıt ağzından çıkan laflarla icraatleri ise ters mağduriyet diye tasladıkları aslen şatafat seküler kısmın yaşadıklarını yaşamak bunların iseği din min değil gösteriş hava tıslamakta.B*k beyinli araplar gibi.

• Gerçek islam bu değil arkadaşlar. Bakınız islamı köküne kadar yaşayan arap ülkelerinde çöl farelerinin kralları hiç bu kadar gösteriş yapıyor mu?(!)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

aynı arap ülkelerindeki çakma prensliklere yönetimlere benzemiyor mu genelliklede batıya özenen arap simsarlar hepsi.Bunlarda çakması.Ne orayı temsil eder ne burayı.Halkla alakası yok ülke ile insanı ile hiç alakası yok.Tamamen arap coğrafyasasına değlenmesi gereken zerzevatlar.

Alıntıları Göster
    bunlardan iğrendiğim kadar kimseden iğrenmedim hayatımda

7 sülalem kapalı annem de dahil. bunlar müslümansa biz gavur olalım

lanet olsun tiplere bak küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi

• 30 yaşında müşavir olmuş kişinin kızının mevlidi şerifi
    30 yaşında müşavir olmuş kişinin kızının mevlidi şerifi
    30 yaşında müşavir olmuş kişinin kızının mevlidi şerifi

• quote:

Orijinalden alıntı: falterubbix

Bu mesaj silindi.
    Allah'tan bela temenni ederek sen de o çetenin ağzıyla iş tutuyorsun, senin direktifinle mi bela verecek, sen demeden göremiyor mu bu olan biteni, bunca para birikip şatafata harcanırken okula karnı aç gittiği için başı dönüp otoyola düşen çocuğu, siyanürle intihar eden ailelerin cenazeleri kalkarken Allah nerede, daha önemli bir işi mi var?

• Harika bir mevlid, bravo
  • Çomarcıklar şükür etsinler biz etmiyoruz, en azından ben etmiyorum, sıkma başlı yüzünde bir kutu boya altında range rover ile hava basan kara cahiller hakkımızı yiyor, burunlarından gelsin, kıskandığımı ya da çekemediğimi düşünenlere Range Rover'ın egzozunu hediye ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bYUğur -- 18 Kasım 2019; 15:6:8 >
  • nazım55 N kullanıcısına yanıt
    Hocam çocuğunuz neden alese girdi merak ediyorum? Muhtemelen işsiz fakat ales sınavında iyi puan alana veya yüksek lisans yapana gel hemen işin hazır demiyor şirketler gidin çoğu starbucks,zara gibi yerler yüksek lisanslı çalışıyor.

Siz aileler sadece akrabalarınıza,ele güne karşı hava atmak için çocuklarınıza ales girip yüksek lisans yapmalarını destekliyorsunuz fakat o gence zarar veriyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Allah'tan bela temenni ederek sen de o çetenin ağzıyla iş tutuyorsun, senin direktifinle mi bela verecek, sen demeden göremiyor mu bu olan biteni, bunca para birikip şatafata harcanırken okula karnı aç gittiği için başı dönüp otoyola düşen çocuğu, siyanürle intihar eden ailelerin cenazeleri kalkarken Allah nerede, daha önemli bir işi mi var?

Alıntıları Göster
    sen Allah mısın birader sana ne? salak salak konuşuyorsun kusura bakma da.

hayır mı dileyecektim bunlar için?

tekrar tekrar Allah belalarını versin.

bir tane arkadaş var bir önceki postlarda efsane bir dua etmiş bunlar için, içtenlikle amin dedim

"Allah yuvanıza mutluluk vermesin" demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falterubbix -- 18 Kasım 2019; 15:9:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Hocam çocuğunuz neden alese girdi merak ediyorum? Muhtemelen işsiz fakat ales sınavında iyi puan alana veya yüksek lisans yapana gel hemen işin hazır demiyor şirketler gidin çoğu starbucks,zara gibi yerler yüksek lisanslı çalışıyor.

Siz aileler sadece akrabalarınıza,ele güne karşı hava atmak için çocuklarınıza ales girip yüksek lisans yapmalarını destekliyorsunuz fakat o gence zarar veriyorsunuz.
    Artık yüksek doktora filan işsizliği öteleyen kavramlar oldu işte gerek nedir tecrübe zaten nitelikli adam az mezun çok Türkiye'de eğitimin yüksekliği bir anlam ifade etmiyor teori ile iş yapamazsın eğitiminde sektörle alakası yok.Çoğu kişi işi işte öğreniyor 3-4 yıl tecrübe istiyor misal çoğu yer durum bu ülkede açıkça söylemem gerekirse okumanın değeri kalmadı şuan sağlık bölümleri hariç oda bitecek gibi.Hepside bunların zamanındaki yanlış atılımlardan oldu.

• falterubbix kullanıcısına yanıt
    sen göklerden bela bekleye dur adamlar aynı ağzı seçim zamanında siyasi ikballeri ve makamları için kullansın bakalım kimin işine daha çok yarıyor Allah diyeceğim ama sonuç ortada aslında.

Her Allah dediğinde onların sandığındaki bir oyu biraz daha güçlendiriyor ama farkında değilsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

sen göklerden bela bekleye dur adamlar aynı ağzı seçim zamanında siyasi ikballeri ve makamları için kullansın bakalım kimin işine daha çok yarıyor Allah diyeceğim ama sonuç ortada aslında.

Her Allah dediğinde onların sandığındaki bir oyu biraz daha güçlendiriyor ama farkında değilsin.
    verebiliyorsan sen ver belasını o zaman, ne diye boş yapıyorsun?

işimiz bitti ateist kafalara laf anlatıcaz şimdi.

oy verdiğimi nereden çıkardın? her Allah diyen onlara mı oy veriyor?

birader senin kafa yapın ve seviyen çok farklı, başka birine çat bana çapın yetmez bak dalgana rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falterubbix -- 18 Kasım 2019; 15:32:3 >
  • Sözde müslüman insanlar bunlar işte gösteriş hırsızlık ne ararsan var bunlarda.
  • Redeemertr kullanıcısına yanıt
    Akp den önce namaz kılmıyoduk allah reisi başımızdan eksik etmesin

• https://www.youtube.com/watch?v=N8dFPNLLSv4
    Baris manço abimiz bakin bu gorgusuz sarlatanlar icin ne soylemis ,dinleyin dostlar
    HELE DESTUR..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Bence abartılıyor.Gayet mütevazi bir hayatları varmış...

Ben de anlamıyorum, bir kaç milyon lira harcamışlar çok mu yani. Elinin kiri

]

• son of the bitch

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Hangi dinden bunlar?
    Yapılan ritüeli ilk kez görüyorum da...

.
    islamın RECEBî mezhebindenler
  • ak hırsızlar milletin, devletin parasını böyle çarçur ediyorlar. iki allah kuran deyince köydeki yaşlı teyze-dayilar da direkt tav oluyor. ucuz ve lanet bir populizm.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.