Şimdi Ara

30 yaşında müşavir olmuş kişinin kızının mevlidi şerifi (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
4
Favori
57.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
379 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: faruk

Saçmalık 1 : Liyakatsiz olarak atama değil, o konumdayken aldığı maaşı nereye harcadığı tartışılıyor.
    Saçmalık 2 : İnsanların şahsi servetlerini nereye harcadıkları eleştirinin ötesinde lince dönüşüyor.
    Saçmalık 3 : Bu gereksiz etkinliğe para harcayan insanların yarısı en az 10-15 bin TL düğün harcaması yapmıştır veya yapacaktır.
    Saçmalık 4 : Toplumda dindar gözüken insanların yaşam tarzlarına aşırı saldırgan bir tutum var. Her konuda sa-na-ne yazarak özgürlük savunucusu olanlar bu meselede Kim Jong Un'dan daha faşist bir tutum sergiliyor.

Eyyorlamam bu kadar.
    İnsanların şahsi servetlerinin hasır altı edilecek konu olsaydı enflasyon konulmazdı

• Ahmet Hakan kaç gündür nasıl da çırpınıyor bunları savunmak için, talimat mı aldı ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu tam hatırlamıyorum fakat 2005-2006'lı yıllarda durumlarının iyi olduğunu hatırlıyorum.
  • Sorun ne? Size kim veriyor bu videodaki insanları eleştirme hakkını? Paralarına mı ortaksınız? Kimsiniz ya?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yiyin efendiler yiyin....
    Daha da haram yiyin...
    Bol bol israf edin.
    Kul hakkini yiyin bitirin..

Şanıniz , şatafatiniz sürsün...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Ahmet Hakan kaç gündür nasıl da çırpınıyor bunları savunmak için, talimat mı aldı ne
    ekmek teknesidir kaybetmeyim diye yalayan çok yala yala dil pelesenk olmuş.Hakaret etsen iltifat sanıyorlar ne ş*ref kalmış ne onur insanlarda paraya makama mevkiye secde eden kişiler olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.