Şimdi Ara

30 yaşında müşavir olmuş kişinin kızının mevlidi şerifi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
366
Cevap
4
Favori
55.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 ay
  • Cevaplayan Üyeler 204
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 23
  • Ortalama Mesaj Aralığı 39 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 20
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • amadeus99 (23 mesaj) Arslan Yabgu (17 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (13 mesaj) Kernel Panic (11 mesaj) radko (9 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (163 mesaj) Mobil (117 mesaj) Mini (29 mesaj) Uygulama (57 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> 30 yaşında müşavir olmuş kişinin kızının mevlidi şerifi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8459 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    https://streamable.com/p92sh

Vergilerimiz nereye gidiyor diye merak edenler izlesin.
    30 yaşında sağlık bakanlığı müşaviri olmuş Emin Söylemez'in kızıymış.

Allah kabul etsin ne diyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 17 Kasım 2019; 11:8:52 >

Modern giyimli, parali turbanli, bol makyajli, jipli satafatli gelinler, taze anneler.
    Afedersin 5 aileyi 6 ay doyuracak kadar parayla hazirlanan satafatli, saltanatlara tas cikartir cinsten dekorlar.
    Sanki bana hollywood'a produksiyon yapiyor cinsten cekimler.

Ulan Kur'an da ne yaziyorsa tersini yapip da ondan sonra birde bunu milletin gozune gozune sokmayin Allah'inizi seviyorsaniz

Nisâ Suresi - 36-39 - Ve bunlar Allah’a ve âhiret gününe inanmadıkları halde mallarını, insanlara gösteriş için sarfedenlerdir. Bir kimsenin arkadaşı şeytan olursa o ne kötü bir arkadaştır!

Valla iki dedem hacıydı rahmetliler.

Kulağıma ezan okumuş 10'ar ağaç dikmişler doğduğumda. Bunu görseler ne derlerdi çok merak ediyorum.
    amadeus99 a kullanıcısına yanıt
    A amadeus99 demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Serbest meslekten müsteşarlığa.

Ülkemiz tam bir fırsatlar ülkesi.

Alıntıları Göster
    Hem de ne fırsat. Babasını Mavi Marmara'da şehit veren birisi Mavi Marmara için açılan davayı üç beş milyon TL karşılığında düşüren antlaşmayı imzalayanların iktidarında müşteşarlığa yükselmiş. "Helal" olsun.
  • Yarbay
    2591 Mesaj
    Ne yapacaklarını şaşırdılar gerçekten mide bulandırıyor artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Eski Kullanıcı Adı:
    kozmos beni sevmiyor

Dava nedir. Ben anlamadım da.

|
    |

Ahmet Emin Söylemez Babasını Uğur Süleyman Söylemez’i Mavi Marmara saldırısında şehit vermiş ve babasından kalan işlerin başına geçmiştir. Serbest meslek mensubu olan Ahmet Emin söylemez aynı zamanda aktif siyasette rol alarak 2016 yılında sağlık bakanlığı müsteşarlığına atanmıştır.

https://nedir.kim/ahmet-emin-soylemez/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilmirem -- 16 Kasım 2019; 15:10:30 >
    kozmos beni sevmiyor

quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bence davayı sende anlamamışsın

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Bilmirem

quote:

Ahmet Emin Söylemez Babasını Uğur Süleyman Söylemez’i Mavi Marmara saldırısında şehit vermiş ve babasından kalan işlerin başına geçmiştir. Serbest meslek mensubu olan Ahmet Emin söylemez aynı zamanda aktif siyasette rol alarak 2016 yılında sağlık bakanlığı müsteşarlığına atanmıştır.

https://nedir.kim/ahmet-emin-soylemez/

• Yarbay
    2255 Mesaj
    Hangi dinden bunlar?
    Yapılan ritüeli ilk kez görüyorum da...

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qantas -- 16 Kasım 2019; 15:24:5 >
    :)
    |
    |

Modern giyimli, parali turbanli, bol makyajli, jipli satafatli gelinler, taze anneler.
    Afedersin 5 aileyi 6 ay doyuracak kadar parayla hazirlanan satafatli, saltanatlara tas cikartir cinsten dekorlar.
    Sanki bana hollywood'a produksiyon yapiyor cinsten cekimler.

Ulan Kur'an da ne yaziyorsa tersini yapip da ondan sonra birde bunu milletin gozune gozune sokmayin Allah'inizi seviyorsaniz

Nisâ Suresi - 36-39 - Ve bunlar Allah’a ve âhiret gününe inanmadıkları halde mallarını, insanlara gösteriş için sarfedenlerdir. Bir kimsenin arkadaşı şeytan olursa o ne kötü bir arkadaştır!

MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.
    MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı’dır. Başkenti Ankara’dır.
    MADDE 4: Anayasa’nın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2’nci maddesindeki Cumhuriyet’in nitelikleri ve 3’üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.

• Binbaşı
    1724 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    Hem de ne fırsat. Babasını Mavi Marmara'da şehit veren birisi Mavi Marmara için açılan davayı üç beş milyon TL karşılığında düşüren antlaşmayı imzalayanların iktidarında müşteşarlığa yükselmiş. "Helal" olsun.
    quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

Hangi dinden bunlar?
    Yapılan ritüeli ilk kez görüyorum da...

.
    Valla iki dedem hacıydı rahmetliler.

Kulağıma ezan okumuş 10'ar ağaç dikmişler doğduğumda. Bunu görseler ne derlerdi çok merak ediyorum.

insanlar elektrik, doğalgaz faturaları ödeyemediği için intihar ettiği bir zamanda. burası kendi evi mi yoksa saray gibi bir yer mi? bu mevlidi kendi parasıyla yaptırdıysa israf, Halkın parasıyla yaptırdıysa haram.
    İtibarda tasarruf olmaz dersen dini törenlerin bile böyle cılkını çıkarırlar.. Ihlamur kasrında bebek mevlüdü...
    Allah kabul etsin diyelim ama en sonunda yüzündeki makyaj bozulmasın diye duadan sonra ellerini yüzüne bile süremiyor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2094 Mesaj
    Karışmayın milletin hayatına. İsterse ilk ınga partisi yapar isterse başka bir şey. Kimseyi alakadar etmez. Görgüsüzlük yapması kendini bağlar.

Tek karışabileceğiniz nokta bu değirmenin suyu nereden geliyor? Onu da zaten biliyoruz. AKP kendi burjuvasıjı yaratmış bir siyasi piramit.

• Teğmen
    110 Mesaj
    İslamcılar gösterişe şatafata neden bu kadar meraklı merak ediyorum.
    Türk ordusunda en seçme ve kahraman unsur daima Kastamonu, Çankırı, Taşköprü, Tosya ve havalisinde yetişen neferlerdir. Niçin? Çünkü buradaki Türkler Orta Asya’dan nasıl geldilerse öyle kalmışlar, hiç karışmamışlardır. Savaş meydanlarında yüzde hesabıyla en çok şehit düşenler de bunlardır. Halbuki Kastamonu ve civarı köylüsü ne gösterişsiz mahluktur. Demek ki Türk vatanı için kendisini harcayan hep Türkler olduğu gibi en sakınmadan harcayanlar da en karışmamış Türkler oluyor. Nihal Atsız
  • Yüzbaşı
    682 Mesaj
    Eskiden belirli bir yıl kamuda çalışma şartı vardı, üst düzey memurluk için kaldırıldı sanırım

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.