Şimdi Ara

30 Milyar borcum var yardım(hapse giricem yaş 23) EDİT: BORÇ SİLİNDİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
144
Cevap
5
Favori
49.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wheatley

Borcu ödeme. Girişim firmaları var 3-4 seneye seni oraya satalar 30 bin ise max 4-5 bine kapatırsın borcu.

Bankalar biç borç ödemeyen insanları genelde 10 yıl sonunda satar.

10 kişi 10 bin borç. = 100 bin ama ödeyen yok.
    Banka 10.000 tl ye satar.

Alan kişi 10 kişiden toplamda 15-20 ne koparırsa kar eder.

+1
    ama süreç nasıl işliyor bilmiyorum, girişim firmalarına geçerse borç, cok rahat ödersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Borcu ödeme. Girişim firmaları var 3-4 seneye seni oraya satalar 30 bin ise max 4-5 bine kapatırsın borcu.

+1
    ama süreç nasıl işliyor bilmiyorum, girişim firmalarına geçerse borç, cok rahat ödersin

bu konuyu biraz araştırmam gerekiyor galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R0UX

quote:

quote:

quote:

Dertte dert olsa bir de. Ödeme bak hayatına alala gencecik adamsın kafanı nelere takıyon allah aşkına.

Benim dayım, çocukları vb yüzlerce mişyar borçlu umurlarında değil 10-15 bine kadar düştü girişim firmaları 1 tl olsa bile ödemem diyorlar.

İlerde evlen eşin üstüne yap, sigortalı onu göster sende faydalanırsın. Bitti gitti. Üzülüyorum yani. Bu genç yaşta böyle konulara.

öyle diyorsun da kardeşim ailem bu borcu 5 6 binlira sanıyor bu yüzden eve dönme dediler resmen istanbulda tek başımayım yıllardır düşünsene 30 bin borcum olduğunu öğrendiklerini benim huzurlu bi hayat sürmem için ödemem lazım bu borcu nefes alamıyorum artık ne yapacağımı bilmiyorum çok zor durum

Şimdi ağzımı bozma durumuna geldim. Evine git borç falan ödedim de üstüne para çıkarmasınlar, hesap bilgilerini bu olayı bilmeyen kimseye verme. Yaşa hayatını. Çalış kazan evlen aile kur, ailenin yanında ol yaşlanırlar zamanla üzülürsün.

Pişman olcağın şeyler yapma, sen zaten ödeyemezin o borxu kazandığım parayla anca geçinirsin. Faizini ödersin bir de belki, yılda 3.600 ayda 300 tl sadece faiz var.

Borç sabit kalır 30.000 olarak.

iyi diyorsun da ne olursa olsun eve hacze geliceklerdir evi arayacaklardır yani her şekilde anlayacaklar borcum hala olduğunu tabiki yaşarım ödemem olur biter fakat sırtımda bi yük gibi hissediyorum ne bileyim ya hayatımı mahvetti bir çözüm yolu bulmam gerekiyor..

12 liraya lustral al. 0.5 1 hafta. Sonra tam. Kafanı toplarsın.

Depresyondasın, takıntı yaptın. Sağlığın için iyi değil. Yaşamdan zevk almalısın. Millete neler oluyor umurlarında olmuyor.

İlacı iç ama, kafandaki uzaklaştırmadığın kötü düşüncelere iyi gelir.

Taahhüt imzalama, ikametgahını başka yere al. İstanbula al mesela. Tel numaranı değiiştir. Yeni hayatın hayırlı olsun. Es kaza ararlarsa söv kapat, görüşme öncesinde kayda alıncak derse sövme.

• quote:

quote:

+1

Abi bırak yine ödemesin, GİRİŞİME GEÇENE KADAR ASLA ÖDEME ASLA. geçince de ödeme derşm. Zira zaten kkb 0, banka sicili kara liste olucan ödesen de bankalar bir daha adam saymayaxak seni.

E daha ödemenin mantığı ne.

• geçmiş olsun

• quote:

quote:

quote:

Dertte dert olsa bir de. Ödeme bak hayatına alala gencecik adamsın kafanı nelere takıyon allah aşkına.

Benim dayım, çocukları vb yüzlerce mişyar borçlu umurlarında değil 10-15 bine kadar düştü girişim firmaları 1 tl olsa bile ödemem diyorlar.

İlerde evlen eşin üstüne yap, sigortalı onu göster sende faydalanırsın. Bitti gitti. Üzülüyorum yani. Bu genç yaşta böyle konulara.

öyle diyorsun da kardeşim ailem bu borcu 5 6 binlira sanıyor bu yüzden eve dönme dediler resmen istanbulda tek başımayım yıllardır düşünsene 30 bin borcum olduğunu öğrendiklerini benim huzurlu bi hayat sürmem için ödemem lazım bu borcu nefes alamıyorum artık ne yapacağımı bilmiyorum çok zor durum

Şimdi ağzımı bozma durumuna geldim. Evine git borç falan ödedim de üstüne para çıkarmasınlar, hesap bilgilerini bu olayı bilmeyen kimseye verme. Yaşa hayatını. Çalış kazan evlen aile kur, ailenin yanında ol yaşlanırlar zamanla üzülürsün.

Pişman olcağın şeyler yapma, sen zaten ödeyemezin o borxu kazandığım parayla anca geçinirsin. Faizini ödersin bir de belki, yılda 3.600 ayda 300 tl sadece faiz var.

Borç sabit kalır 30.000 olarak.

Da kardeş sen nediyon ya?
    Borç ödemeden nasıl kapanıp siliniyor hiçbişi anlamadım

• umarım en kısa sürede bi şekilde ödersin borcum oldugu zaman ıcım ıcımı yıyor odermıyım odeyemezmıyım dıye rahat uyuyamıyorum bıle kaldıkı oyle yuksek bı borc cok zor
  • quote:

quote:

quote:

+1

Abi bırak yine ödemesin, GİRİŞİME GEÇENE KADAR ASLA ÖDEME ASLA. geçince de ödeme derşm. Zira zaten kkb 0, banka sicili kara liste olucan ödesen de bankalar bir daha adam saymayaxak seni.

E daha ödemenin mantığı ne.

Bunlar nasil tavsiye odeme diye sey mi olur mecmur odeyecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Revv.0

quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

Aleykümselam kardeşim. İntihar çözüm değil bunu söyleyeyim, biz yanındayız. Ailenle aranı düzelt borcunu ödersin her şey maddiyat değil. Diğer arkadaşlar fikir verirler, bir şey yazmadan geçmeyeyim dedim.

Reis nasılsın? Hiç dönmüyon mesajlarıma.

Sağol kardeşim iyiyim. Hangi mesajınıza dönmedim unutmuşumdur.

• herkese cevapları için teşekkür ediyorum her cevabın yardımı olacaktır başka yardımcı olabilicekler cevaplasın lütfen teşekkür ederim
  • isveç norveçe sığın kral gibi yaşa

• Avukat la oturup Konuş hiç birşey imzalama sakın
    Üstüne eklediği para çok fazla bunların işi bu 4 5 bin ödeme yap borcun 25 bine düşer 3 4 ay sonra yine aynı 30 bin Allah avukatlar ın eline düşürmesin çok adi insanlar var içlerinde

Seni içeri asla alamazlar sıgortasız iş bulmak zorundasın biraz para biriktirip belli bir miktarı peşin verip kalın aylık taksite böldür avukat la pazarlık yap vermiyorum yoksa de alacağın ne varki de. Arkadaşın dediği gibi eğer kağıt imzalamasıysan zaten atamazlar hapise

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

Avukat la oturup Konuş hiç birşey imzalama sakın
    Üstüne eklediği para çok fazla bunların işi bu 4 5 bin ödeme yap borcun 25 bine düşer 3 4 ay sonra yine aynı 30 bin Allah avukatlar ın eline düşürmesin çok adi insanlar var içlerinde

Seni içeri asla alamazlar sıgortasız iş bulmak zorundasın biraz para biriktirip belli bir miktarı peşin verip kalın aylık taksite böldür avukat la pazarlık yap vermiyorum yoksa de alacağın ne varki de. Arkadaşın dediği gibi eğer kağıt imzalamasıysan zaten atamazlar hapise

o halde böyle devam önce hattımı felan değiştireyim bi süre herşeyden uzak kafamı dinlemeliyim galiba
  • borçsuz olan mıvarda sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: Taklitçi karşıtı

Abi thy yi satın alabilirsin 30 milyarla iyi gelir sağlar

Şaka şaka borcundan kurtulursun umarım

/>
  • 1 yıldır aklın nerdeydi taş taşıyıp ölürüm diyorsun benim babamın 10 milyara yakın borcu vardı 3 ay yattı cezaevinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Hapise gir 3-4 ay yat kaldığın gün kadar para düşüyor sonra belli bir miktar kefalet ödeyip çıkabiliyorsun hapiste yattığın için kalan paralar için hapise girmiyorsun maaşından düşüyor işe girince diye biliyorum. Yani GG WP

Edit: yine de Allah yardımcın olsun.

Borç için vatandaşını hapse atan devlete bir kes daha yazıklar olsun.
  • Reis benimde 25 bin var ode ode bitmiyor seni cok iyi anliyorum 8 ay bende odeyemedim telefonum susmuyordu simdi biraz duzene soktum acil is bul mak migros eleman ariyor heryere olmadi yazin guneye git otel vs. Komilik birseyler yap onlar gecici ve gunluk iyi para kazandiran yerler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otobanda su satılabilir.. 25 kuruştan bimden alsan 0,5lt 1 liraya satsan 75 kuruş kalır su başına.. Günde 100 su satsan 75 lira.. Ayda 2 milyarın üstünde..

• 1. Halis yatmazsin. Max 3 ay uyarmak icin cezaevine yollarlar. Oda bircunu kapatmaz. Hani odemedin diye uyari amacli.

2.si madem istanbuldasin meziyetlerini yaz belki uygun bir is gelir paslarim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.