Yarbay
28 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba , dün verdigim bir sipariş bugün 09:00 23:00 arasında hepsijet kargo ile teslim edilecek gözüküyordu. Sabahtan beri geldi gelecek diye beklememe ragmen kargo gelmedi. Bu durumu daha önceden yaşayan oldu mu sizce gelir mi yarına biraz acildi

çıktıgı zaman kapanmıyor etmiyor sayfayı donduruyor böyle reklam mı olur
Evet arkadaşlar kim kardashian instagram hesabından hikaye olarak sözde ermeni soykırımının yıldönümü adlı bir propaganda yapmaktadır. Şuan baya bir kişi hesabı şikayet ediyor . Hesabındaki ilk gönderinin yorumlarına bakabilirsiniz 600.000 civarı yorum var . Sizleride şikayet etmeye bekliyorum var gücümüzle bunlara karşı savaşalım gece gece sinirm tepeme çıktı
Merhaba arkadaşlar linuxda yeniyim. Bir sorunla karşılaştım araştırdım ama hiçbir yol etkili olmadı. tar.gz li bir dosya var internette anlatığına göre ./configure yapmam gerekiyor belirli bir aşamada ancak yazdığımda böyle bir dosya yada dizin yok hatası alıyorum. Daha önce karşılaşmış yardımcı olaibilecek var mı
Merhaba. Elimde iphone 6 var home tuşu çalışmıyor ve telefon resetli. Acaba sim kartı taktıktan sonra home tuşu olmadan kurulum yaptırabilir miyim ? Önceki telefonum micro sim şimdi hattı kırdırıp kurulum yapamazsam ortada kalırım
Merhaba. Elimde iphone 6 var home tuşu çalışmıyor ve telefon resetli. Acaba sim kartı taktıktan sonra home tuşu olmadan kurulum yaptırabilir miyim ? Önceki telefonum micro sim şimdi hattı kırdırıp kurulum yapamazsam ortada kalırım
buna benzer bi oyundu ama counter strike , half life oyun modlarından deildi. anlatayım bi evde başlıyoruz online oynanan bir oyun ve zombilere karşı kendimizi koruyoruz evi geliştiriyoruz masa gibi şeyler var onları geliştiriyoruz kule filan kurup gelişince en büyük canavarın evine gidip öldürüp bitiriyoruz oyun ortalama kişi sayısına göre deişiyo tek başına oyunu bitirmek imkansız gibi birşey oyunun giriş yeri wolfteam odalara girmek için olan menüsüne benziyor ama oyun wolfteam deil hatırlayanlar
veya bilenler varsa lütfen oyunu söleyebilirmi . koydugum resim sadece canavarı hatırlatmak içinde cs ile alakası yok o büyük canavar belirli bi süre içinde gelip bize evimize saldırıyo bundan daha büyük canavarda var onu öldürüncede oyun bitiyor .
**** yüklemiyim diyorum ama her yerden reklam fışkırıyor yeter artık yönetim bu kadar reklam koymayın

not:Yükledim
Yarın iktisat finali var sabaha kadar buradayım
Nasıl olmuş
Hakkında
Forum İmzası:
Python Kullanıcı Topluluğu
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.942
İkinci El Bölümü Mesajları: 37
Konularının görüntülenme sayısı: 93.565 (Bu ay: 1.142)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.457 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.