Şimdi Ara

30 günlük digitürk web tv değer mi ? (30 tl ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
3.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece 1 aylık ligtv yok degil mi tv için birde digiturk uysei olanlara web tvde indirim varmı ?
  • Basketbol Paketim var Sezonluk. Pisman oldum aldigma sürekli takiliyor
  • Şuan normal Lig Tv'den hiç bir farkı yok gibi görünüyor. Bakalım hayırlısı.
  • izleyemiyorum maci falan baslarim boyle ise
  • şuan yayın yok bende
  • Bende yayın var herhangi bir sorun yaşamıyorum sorun yaşıyorsanız iletişim kurun teknik ekip olarak takip ediyorlar sisteme giriş yapıp izleyip izleyemedğinizi görebiliyorlar.. Ama anında çözüm üretilirmi bilmiyorum.
  • Son 1 dakikayı izleyemedim. Onun dışında gık demedi.
  • Aha gidip geliyor şuan, sinyallerini verdi digitürk. Maçta böyle yaparsa çok pis söverim.
  • Maç açılmıyor bile neyseki 16 da bitiyor daha da almam birşey bu lanet firmadan.
  • Çok güzel iltifatlar ediyorum şuan. Canlı destek'e baglanıcam adınızda geçersiz karekterler var diyor, ulan ne alaka dangalak, orhan veli celebi diye giriyorum neresi geçersiz bunun donmalar yaşıyorum.
  • arkadaslar yayin 2-3 dakika gec geliyor, Golleri facebookten ögrendim resmen
  • allah belanı versin digiturk! ben 25 dk geriden izlemeye çalışıyorum!
  • Bu nasıl iş arakdaşım bu nasıl iş ya korsan olarak izliyorum cam gibi valla takılam yok ama web tv açılmıyor rezillik rezillik rezillik.
  • yayının geç geldiğini biliyor olmalıydınız :)

ama bazen buffer yaparken daha da uzuyor süre, sol alttaki canlı izle'ye tıklarsanız normale dönüyor yani 1-2 dk gecikmeli olana
  • Neyse ki son yarım saat sorun olmadı. Ama iyi sövdüm yine.
  • Gayet rahat izledim, arada görüntü çamurlaşıyordu ama izleniyordu yani memnun kaldım ilk maçlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

yayının geç geldiğini biliyor olmalıydınız :)

ama bazen buffer yaparken daha da uzuyor süre, sol alttaki canlı izle'ye tıklarsanız normale dönüyor yani 1-2 dk gecikmeli olana

Yayın geç gelse gene iyi. Hiç gelmiyor. 10 sn aralıksız izleyemedim maçı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Numan

Gayet rahat izledim, arada görüntü çamurlaşıyordu ama izleniyordu yani memnun kaldım ilk maçlık.

kamera geçişlerinde çamurlanma çok oluyor 5-6 kere buffer oldu oda 3-4 sn falan gayet akıcıydı
  • Arada çamurlanma olmasına rağmen rahat izledim.
  • bende gram takilma olmadi cok memnunum cam gibide görüntü vardi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.