Şimdi Ara

30 günlük digitürk web tv değer mi ? (30 tl ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
3.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • derbi olmayan maçları güzel gösteriyor, hiç derbi almadım ama alanlar izlenmediğini söylüyordu.. fener maçı şansına kalmış ama yinede değer bence..
  • Vallahi artık izleyebilir miyim izleyemem mi bilmiyorum, aldım gitti Fener maçı için meraktayım.
  • Bu sene nerdeyse hicbir macta sorun cikarmadi. Gecen sene cok sikintiliydi ama.
  • 39 tl değil mi aylık üyelik.
  • şu anda bu digiturk web tvden mac yayını izleyen arkadas tavsiye ediyor mu acaba su anda bu digiturk web paketini acil mesaj atarsa sevinirim
  • 30 liralık gs paketi alacağına 40 tl bütün maçları varsa. Yazılanlara takılma 1 mb internet ile bile izleyebilirsin, arada takılabilir ve görüntü hd olmaz. Ama 5 mb ve üzeri internetin varsa hd olarak ve kesintisiz izleyebilirsin.
  • derbileri izleyemezsin ama diğer maçlar için güzel oluyor
  • beyler ilk maçımı izledim bjk ts ilk yarı 0 takılma ikinci yarı 45 60 arası takıldı baya ama benim netten kaynaklı olabilir son yarım saatte takılma olmadı iyiydi ama derbi maçlarda izlenmez diye tahmin ediyorm bel bağlamıyorum yine kahveye giderim
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

biz beleşe izliyoruz

Onu biliyoruz canım.Söylemene gerek yoktu.
  • Maç günleri iyi küfür yiyor bu web tv. Yine de siz bilirsiniz.
  • ben sezon başı bütün sezon aldım play off dahil.gs liyim mümkün oldukça tüm maçları izledim, diğer maclariysa müsait oldukça izledim.tek ciddi sıkıntım geçen haftaki gs-bjk maçıydı 90 dk nin 15-20 dk si izleyemedim.bunun dışında canımı sıkan bi durum olmadı.bu hafta bjk-ts maçına son 10 dk yetiştim iyidi kopma olmadı.Su tartışılmaz evine ligtv sokamayacaksan maddi olarak uygun bir alternatif, tabi tv den izler gibi kalite beklemiceksin arada bulanma oluyor ama hemen düzeliyor.fiyat performans mevzusu vardır ya ben memnunum bu açıdan 160 tl Ye 40 hafta maç izlemis olucam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aldığıma pişmanım bir daha almayacağım. derbilerde çok kötü. diğer maçlarda idare eder. digitürkün hdsi 300 mblık mkv film kalitesi gibi bişey.sürekli kristalleşme sorunu oluyor.. dekoderi de önermem para kazanmasın digitürk. gidip cafede izlemen daha zevkli olur. ben seneye öyle yapacağım.
  • Tekrar teşekkürler arkadaşlar. Diğer maçları normal linklerden falan takip ederim, pek izlemiyorum açıkçası diğer takım maçlarını. Normal olarak lig tv açık zaten maç sonraları falan normal kanaldan takip edebiliyorum. Tek derdim Fener maçını az hasarla izlemek, umarım boşa para vermemişimdir. Manisa maçını almıştım aslında sorunsuz izlemiştim ama derbi performansı dediklernize göre vasat
  • Arada sırada maçlara gitmeme ve evimde digitürk olmasına rağmen web tv den 1 senelik maç paketi satın aldım. Arada sırada, ihtiyacım olmadığı zamanlar tanıdıklarım da kullanıyor. Superonline 50 Mbit Fiberoptik internet kullanmama rağmen maçları bilgisayarda takip etmek imkansız. Devamlı donuyor. Bilgisayarda hiçbir sorun yok. Altyapıda da hiçbir sorun yok. Ancak gel gelelim maçlar izlenmiyor. Bir maç esnasında en az 100 kere yayın dondu. Derbi maçları izlemek zaten mümkün değil.

Ancak çok memnun olanlar da var. 8 Mbit internet hızıyla rahat bir şekilde maçları takip edebilenler de var. Sanırım biraz da şans işi. Satın alıp almamak sana kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

ben sezon başı bütün sezon aldım play off dahil.gs liyim mümkün oldukça tüm maçları izledim, diğer maclariysa müsait oldukça izledim.tek ciddi sıkıntım geçen haftaki gs-bjk maçıydı 90 dk nin 15-20 dk si izleyemedim.bunun dışında canımı sıkan bi durum olmadı.bu hafta bjk-ts maçına son 10 dk yetiştim iyidi kopma olmadı.Su tartışılmaz evine ligtv sokamayacaksan maddi olarak uygun bir alternatif, tabi tv den izler gibi kalite beklemiceksin arada bulanma oluyor ama hemen düzeliyor.fiyat performans mevzusu vardır ya ben memnunum bu açıdan 160 tl Ye 40 hafta maç izlemis olucam.

Ben geçen hafta BJK maçından önce aldım. Maçı takıntıdan izleyemedim. Sanırım 1 maçlık bir olaymış. Umarım FB ve TS maçlarında tekrarlanmaz.

• derbi maçta izliyemezsin haberin olsun
  • benim paypal hesabimda para var fakat illa kredi karti tanitmami istiyor benden nasil cözücem bu isi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

derbi maçta izliyemezsin haberin olsun

O zaman niye 30 lira verdim ben buna
  • bende almayı düşünüyorum
  • halettim aldim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.