Şimdi Ara

30 günlük digitürk web tv değer mi ? (30 tl )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
3.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 64
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 23
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-1E1ABE892 (23 mesaj) Kabuska (9 mesaj) District7 (6 mesaj) bam bam bam (6 mesaj) troy (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (23 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> 30 günlük digitürk web tv değer mi ? (30 tl )
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    525 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    05.03.2012 Sivasspor v Galatasaray
    10.03.2012 Galatasaray v Gençlerbirliği
    18.03.2012 Fenerbahçe v Galatasaray
    25.03.2012 Galatasaray v Trabzonspor
    01.04.2012 Galatasaray v Orduspor

Tam 5 maç izlemiş olacağım. Ancak kafada soru işaretlerim var. Ben 32'' tv'mi monitör olarak kullanıyorum. Full hd. Digitürk web tv'nin yanılmıyorsam HD seçeneği var. Tatmin eder mi beni? Bir de yayında sık sık kopmalar,donmalar oluyor mu ?

|
    |
    |
    |
    Tamamdır hemen alıyorum
    |
    |
    ayrıca tv ye bağlasam görüntü nasıl olur ?
    |
    |

1-Fernando Néstor MUSLERA~2-Mariano~3-Maicon~4-Serdar AZİZ~5-Ahmet Çalık~6-Tolga CİĞERCİ~
    7-Yasin ÖZTEKİN~8-Selçuk İNAN~9-Eren DERDİYOK~
    10-
    Younes BELHANDA~14-Martin LINNES~17-Emrah BAŞSAN~18-Bafétimbi GOMIS~
    20-Badou N'DIAYE~23-Lionel CAROLE~24-Garry RODRIGUES~25-Fernando Francisco REGES~28-Koray GÜNTER~89-Sofiane Feghouli ~
  • Uzaklaştırılmış 8 gün cezanın, 7 gün 1 saat 27 dakika kadarı kaldı.
    bence kötü ben beğenmedim ama sen bilirsin yinede ama ihtiyactan kullanıyoruz eli mahkum.
    quote:

Orijinalden alıntı: Blue Fox

bence kötü ben beğenmedim ama sen bilirsin yinede ama ihtiyactan kullanıyoruz eli mahkum.

İnternette link arayıp sürünmekten iyiyse bile yeterli benim için
    |
    |
    |
    |
    Bak şimdi tereddüte düşürdünüz ha.

Orijinalden alıntı: Turbulencia

Bak şimdi tereddüte düşürdünüz ha.

dostum ben hep netten izlerdim güzel siteler bulurum ama uğraşmaya değmez abim gitmiş bugün almış 1.5 senelik tüm takımların tüm maçları 300 tl ye şu an bjk ts maçını izliyorum donma yok görüntü iyi yasal olmayan yollarla izlemeye değmez
    |
    |

1-Fernando Néstor MUSLERA~2-Mariano~3-Maicon~4-Serdar AZİZ~5-Ahmet Çalık~6-Tolga CİĞERCİ~
    7-Yasin ÖZTEKİN~8-Selçuk İNAN~9-Eren DERDİYOK~
    10-
    Younes BELHANDA~14-Martin LINNES~17-Emrah BAŞSAN~18-Bafétimbi GOMIS~
    20-Badou N'DIAYE~23-Lionel CAROLE~24-Garry RODRIGUES~25-Fernando Francisco REGES~28-Koray GÜNTER~89-Sofiane Feghouli ~
  • Emekli Yönetici
    7996 Mesaj
    Ben geçen hafta aldım BJK maçını takıntıdan izleyemedim, 12mbps bağlantı var. Digiturk'ü arayıp durumu anlatınca 2 maç hediye ettiler. Umarım yarınki maçta da takılmaz da para verdiğime değer.
    |
    |
    hocam al bence. digiturk öyle bir sistem kurmuş ki artık ne dreambox işe yarıyor ne de digiturk abonesi adamın yaptığı yayın. Geçen gün thugda maç izliyorum birden mesaj çıktı sayın ..... internetten şifresiz lig tv yayını yaptığınız için yayınınız kesilecektir dedi ve kesildi. Dreambox tan yayın yapan sitelerede giriyorumda çok kopma oluyor. ama elbet buda kırılır.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    Asus M4A89GTD Pro/USB3 || AMD Phenom II X4 B55 3500GHz || Ati Radeon HD 4800 || Kingston 2GB 1600Mhz DDR3 HyperX || G.Skill Ripjaws 2x2GB 1600Mhz DDR3 || Corsair Vengeance 8GB 1600Mhz DDR3 || Seagate 1TB 32MB 7200RPM FreeAgent || Western Digital WD800BD08MRA1 || Thermaltake Element G (VL1001W2Z) ATX Mid-Tower Case || Xigmatek NRP-PC502 || Creative Sound Blaster 5.1 PCI || ASUS VE247H FULL HD 24" LED Monitör || LG 1740BQ LCD Monitör || Thermaltake Challenger Pro Keyboard || A4-TECH XL-750BH Snake Skin Lazer Game Mouse || SteelSeries QcK MousePad || Creative Inspire T6200 Speaker Systems
  • Yüzbaşı
    525 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Sağolun arkadaşlar. Sanırım birazda şans işi bu Birazdan satın alacağım paketi. Gazamız mübarek ola
    |
    |

forumda da konusu var, yakınanların mesajlarını görürsün incelersen. bir ara cinnet geçiriyordum.

2 sezon önceki bir mesajım:

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

küfretmemek için kendimi zor tutuyorum.

geçen sezon:

quote:

verdiğim para her kuruşuna kadar haram zıkkım olsun.
    zaman geçtikçe bir sistem nasıl kötüye gider? geçen sene bile daha iyiydi, Allah kahretsin ya!

quote:

ulan haram zıkkım olsun yemin ediyorum evdeki digiturk'ü de kapattıracağım o olacak. lanet olsun, verdiğim 1 kuruşun hayrını iki cihanda da görmeyin lan.

bu arada iyi oldu, sayıp sövüp rahatlıyorum.

canlı destek de aktif değil, telefona da 10 dakika beklememe rağmen kimse çıkmadı.

gibi uzar gider. yanlış hatırlamıyorsam teselli ikramiyesi olarak premier lig maçı vermişlerdi 2-3 kere.

bu saatten sonra ne elimi sürerim, ne de beleşe verseler alırım.
    |
    |

• Yüzbaşı
    525 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Hocam vallahi ne yapacağımı şaşırdım bende. keşke 30 günlük normal digitürkten izleme olsa 50 lira versem. Ama yok işte. Galatasaray'ı izlemek için ben bu riski göze alıyorum
    |
    |
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
En ucuz kedi maması fiyatları
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,641
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.