Şimdi Ara

30 günlük digitürk web tv değer mi ? (30 tl ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
3.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzleyemiyorum, telefonları cevap vermiyor. Bu maç karşılığında 3 playoff maçı almazsam
  • hala açılmadı
  • bendede açılmıyor şuan
  • yazık günah o kadar para veriyoruz resmen rezil olduk.çok teşşkürler daha web üyeliği bitince almam
  • Yahu topluca dava edelim bunları, ne demek kardeşim parasını verdik hizmeti vermek zorundasın! Her derbi aynı terane.
  • yarın ilk işim paramı geri almak
  • arkadaslar siteye saldiri var sanirim.
    https://twitter.com/#!/ODigiturk
  • Adamin dedigine gore saldiri digiturk.com.tr ye imis. digiturkwebtv ye saldiri yokmus.
  • hala yayınj yok, bunun telafisini nasıl yapıcak digiturk acaba?
  • yayını geçtim. digiturkplay sitesi bile açılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just be*

Adamin dedigine gore saldiri digiturk.com.tr ye imis. digiturkwebtv ye saldiri yokmus.

Yok saldırı filan, kanmayın böyle şeylere. Yalan da söylüyorlar utanmadan demek ki.
  • BJK maçında da saldırının arkasına sığındılar. Hizmet veremiyoruz demiyorlar da ne diyorlar

Tüketici Hakdm Heyetine şikayet etmek için birleşen olursa bende varım.
  • Biraz zor açıldı ama yayın iyi. Paramızla rezil ediyorlarlar milleti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Fox

Bu nasıl iş arakdaşım bu nasıl iş ya korsan olarak izliyorum cam gibi valla takılam yok ama web tv açılmıyor rezillik rezillik rezillik.

aynen hocam katılıyorum

yazıklar olsun, para verdik bir nebze kaliteli izleyelim diye bırak kaliteyi site göçtü yarım saattir ulan ne biçim iş madem izletmeyceksin parasını neden alıyorsun, çıldırıyorum.
  • 3 tür bağlayacaklar beni müşteri hizmetlerini Şimdi sövücem düm düz bağladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbulencia

3 tür bağlayacaklar beni müşteri hizmetlerini Şimdi sövücem düm düz bağladım.

Daha konusmadan 5 lira kitlediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

quote:

Orijinalden alıntı: Turbulencia

3 tür bağlayacaklar beni müşteri hizmetlerini Şimdi sövücem düm düz bağladım.

Daha konusmadan 5 lira kitlediler

Vallahi yayın gittiğinden beri kitliyorlar sanırım bana. Ay sonu fatura kabaracak. Allah bin türlü belalarını versin. Yok böyle bir kuruluş. Tam bir rezillik. Tüm ilişkimi kesiyorum, adi herifler.
  • maçı izleyemedim. paketi satın aldım ancak maç başlamasına 1 dk kala yayından attı ve siteye bile giremedim. ne şekilde hakkımı arayabilirim bi fikir verebilecek varmı. resmen dolandırılmış gibi hissediyorum böle birşey varmı ya müşteri hizmetlerinide arıyorum sadece ona bas buna bas diyo kimseyle konuşamıyorum. parayı alıp yayını nasıl izletmezler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bam bam bam

maçı izleyemedim. paketi satın aldım ancak maç başlamasına 1 dk kala yayından attı ve siteye bile giremedim. ne şekilde hakkımı arayabilirim bi fikir verebilecek varmı. resmen dolandırılmış gibi hissediyorum böle birşey varmı ya müşteri hizmetlerinide arıyorum sadece ona bas buna bas diyo kimseyle konuşamıyorum. parayı alıp yayını nasıl izletmezler

Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayette bulunarak. Bu işi toplu yaparsak bir daha böyle yapamazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunlara sabaha kadar sövseniz haktır!
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.