Şimdi Ara

30 bin tl ARABA TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
4
Favori
59.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar nerden baksan 1 aydır araba arıyorum bulamadım gitim chevrelot almaya karar verdim vazgeçtim şimdi sizden ricam 30 bin tl dışardan baktığında güzel içi konforlu parçası ucuz az yakan piyasa kaybetmeyen bir araba tavsiye etmenizi bekliyorum

• linea

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parçası ucuz ve az yakan = Megane 2 1.5 dci oluyor tam olarak. Sadece az yakan deseniz sürüyle. Bir de linea fena değil ancak konfor ve kaza anında güvenlik istiyorsanız yine megane 2 ön plana çıkıyor.

2.elde bana göre önemli olan yerli üretim ve tutulan bir model olması. Zira parça fiyatlarını doğrudan etkiliyor.
  • Hyundai era 1.4 lpg al bin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • megane 2 hb aracım var aradığın tüm özelliklere sahip sadece yakıtı tutmuyor :) benzinli araç.tüple uzun yıllar binilir.kilometresi az.megane 2 lerin dizelleri tam senlik olurdu ama 30bin civarına temiz bulmak zor.megane 2lerde zaten 2007 model üstü alınır.2007 altları kronik sorunlu faz 1 diye geçen araçlardır.
  • Arkadaşlar o kadar parçası ucuz olmasına gerek orta derece olsun zorlmasın yeter chevrelot cruze alıcaktım vazgeçtim satılmaz diye
  • Arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum
  • opel bak.kaç kere opel aldıysam zarar etmedim.dizele yanaşma derim.
  • Beyler bende max 30.000 TL araç bakıyorum. İlk defa araba alacagım ve pratiğim yok. Ufak az yakan ve güvenli dizel bir araç tavsiyeniz var mıdır ? (Opel Corsa lar dikkatimi çekiyor.)

Not: Arabadan hiç anlamam öğrenmek için almam gerekiyor.
  • az yakan diyip 2. el dizel almak da sıkıntılı. turbo yağlanmasına dikkat etmeyen birinden alırsanız başınıza iş alabilirsiniz.
    bence 2. elde atmosferik motorlar daha güvenli oluyor. hele ki çok sürmüyorsanız turbolu araç alıp riske girmenin mantığı yok.
  • ben de yeni bir konu açmadan buradan danışayım dedim, 2010 model aveo için ne dersiniz arkadaşlar...

bu arada hocam ben de bu aralıkta corsa ve yarise odaklandım daha çok, ama 30 liraya yeni kasa, temiz bulmak zor gibi. denk gelmedi ne zamandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flintstones

ben de yeni bir konu açmadan buradan danışayım dedim, 2010 model aveo için ne dersiniz arkadaşlar...

bu arada hocam ben de bu aralıkta corsa ve yarise odaklandım daha çok, ama 30 liraya yeni kasa, temiz bulmak zor gibi. denk gelmedi ne zamandır.

aveo güzelde bende cruze alıcaktım kardeşim vazgeçtim danıştım çok kolay elden satılmaz parçası biraz pahalı birazda fazla yakıyor dediler
  • Kusura bakmayın da şunları nasıl aynı cümlede yazıyorsunuz bu piyasada anlamıyorum.

"30 bin tl"
    "dışardan baktığında güzel içi konforlu parçası ucuz az yakan piyasa kaybetmeyen"

Siz devam edin hocam Chevrolet fazla sizin gibilere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flintstones

ben de yeni bir konu açmadan buradan danışayım dedim, 2010 model aveo için ne dersiniz arkadaşlar...

2010 Aveo sahibiyim, dilerseniz sorularınızı cevaplayabilirim.
  • Corsa D alın derim. Ben kullanıyorum ve çok memnunum. 1.2 almayın ama. Benzinli alacaksanız 1.4'lerine bakın. 30-32 bine bulabilirsiniz. Pazarlığı size kalmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: bc_

Kusura bakmayın da şunları nasıl aynı cümlede yazıyorsunuz bu piyasada anlamıyorum.

"30 bin tl"
    "dışardan baktığında güzel içi konforlu parçası ucuz az yakan piyasa kaybetmeyen"

Siz devam edin hocam Chevrolet fazla sizin gibilere.

Devir fiyat performans devri hocam kalbimi kırdın arabalarda anlamıyorum anlasam buraya yazmam
  • 30 bine tutulan,kolay satılabilecek
    megane2 2004-2009
    ford focus 2000-2008
    tavsiye ederim,kolay satılabilecek ,tutulan arabalar...

ayrıca eğer araçları beğenirseniz aveo,pejo 406,clio,punto gibi araçlarda alınabilir.
  • Hocam daha yeni model olduğu için bence Clio 3 faz 2 alınabilir.
  • esp siz araç almayın.
  • 33.000 TL

64 binde boya değişen yok orijinal 2009 ls

alınır mı? fiyat uygun mu?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.