Şimdi Ara

30 bin tl ARABA TAVSİYESİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
4
Favori
59.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: davidddd

quote:

Orijinalden alıntı: xfire212

Arkadaşlar o kadar parçası ucuz olmasına gerek orta derece olsun zorlmasın yeter chevrelot cruze alıcaktım vazgeçtim satılmaz diye

Cruze eğer uygun fiyata temiz bir araç bulursanız güzel bir tercih olur. Satılma konusunda ise aynı sınıftaki araçlara göre fiyatı uygun donanımı fazla olduğu için tercih edilebilir.

Güç bela biriktirdiği 30bini cruze a gömsün. Şimdiden bir sonraki araba için para biriktirmeye başlasın. Zira cruze 3-5 sene sonra tamamen çekildiğinde bisiklet parasına gidecek

Chevrolet yarım çekildi zaten, 3-5 sene sonra tam çekilecek neyse sen istediğini yaz, forumda seni dikkate alan yok zaten. Sizin gibi arabadan anlamayan tipler çekilme haberi ortaya çıkınca da felaket tellallığı yapıyordu, arabanızın değeri kalmadı falan filan diye, ama 3 sene oldu adamlar gideli, birşey olduğu yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• xfire212 kullanıcısına yanıt
    Memnunmusun bundan geçen süre zarfında

• quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

Aldığımızdan bere bir sıkıntı çıkarmadı gayet güzel az yakıyor fiyat performans arabası
  • quote:

quote:

Aldığımızdan bere bir sıkıntı çıkarmadı gayet güzel az yakıyor fiyat performans arabası

Hocam ne aldınız ki ?

• quote:

Hem ucuz hem konforlu bir arabada mutlaka bir sıkıntı vardır. O paraya temiz bişey istiyorsan ya clio ya linea. Ha ben 19 a full temiz stilo sattım. Ucuz, konforlu, donanımı bol. Onun da kendine göre sıkıntıları vardı. Cruze al diyecekler sana, ben de diyeceğim ki ucuz olmasının sebepleri var, uzak dur

merhaba stillo hakkında detaylı bilgi verir misiniz? ikinci eli zayıf sanırım
  • xfire212 kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun. Bizde bu fiyatlarda bakiyoruz ama sisin aldiginiz kasanin temizleri 32 den basliyor.

Senin kasanin 1.2 temizini kaca buluruz, daha dogrusu kac versek normaldir?

• quote:

Orijinalden alıntı: bark_41

quote:

quote:

Hocam ne aldınız ki ?

Renault symbol 1.5 dci authentique edition 2012 model
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagızalp

Hayirli olsun. Bizde bu fiyatlarda bakiyoruz ama sisin aldiginiz kasanin temizleri 32 den basliyor.

Vallah tam olarak bilmiyorum hocam araştırın baya bir ben 3 ay araştırdım temiz bir şey bulabilmek için
  • quote:

quote:

Vallah tam olarak bilmiyorum hocam araştırın baya bir ben 3 ay araştırdım temiz bir şey bulabilmek için

Hayırlı olsun uygun almışsınız km kaçtı aldığınızda ben de bunu önerecektim ama 1.2benzinli boşline siz dizeli almışsınız 28e sanırım ya km çok ya da araçta boyadeğişen var di mi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam ne aldınız ki ?

Hayırlı uğurlu olsun,güle güle kullanın.

• Tüh SAAB 9-3 diyecektim
  • Getz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

quote:

quote:

Hayırlı olsun uygun almışsınız km kaçtı aldığınızda ben de bunu önerecektim ama 1.2benzinli boşline siz dizeli almışsınız 28e sanırım ya km çok ya da araçta boyadeğişen var di mi

km 105 binde aldık değişen kaza falan yok arabada güneş yanıkları varmış tavan boyanmış sadece oda orjinal boyayla eyvallah sağolasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xfire212 -- 16 Aralık 2017; 6:48:38 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam ne aldınız ki ?

Hayırlı uğurlu olsun,güle güle kullanın.

Eyvallah hocam sağol

• Web sitemizde 10 tane araç listeledik elimizden geldiğince.

Buyrun link: https://www.kredi365.net/30-bin-tlye-alinabilecek-en-iyi-arabalar.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorbank

quote:

Hem ucuz hem konforlu bir arabada mutlaka bir sıkıntı vardır. O paraya temiz bişey istiyorsan ya clio ya linea. Ha ben 19 a full temiz stilo sattım. Ucuz, konforlu, donanımı bol. Onun da kendine göre sıkıntıları vardı. Cruze al diyecekler sana, ben de diyeceğim ki ucuz olmasının sebepleri var, uzak dur

merhaba stillo hakkında detaylı bilgi verir misiniz? ikinci eli zayıf sanırım

Merhaba!,

Stilo'nun;
    -2. eli zayıf değil, çok zayıf.
    -beyni sorunlu. benimkinin bozuldu ve beni çok üzdü.
    -donanımı çok zengin, o zamanlar öyle zengin donanım d sınıfı araçlarda bile pek yoktu ancak kalite olarak italyan kalitesi işte, yani düşük.
    -sürüşü yumuşak, rahat
    -bel desteği, direksiyon derinlik-yükseklik ayarına rağmen rahat bir sürüş pozisyonu bulmak çok zor. ben hiçbir zaman bulamadım. yeni aracım golf'te bel desteğiyle falan hiç oynamadım. çok rahat bir pozisyonu var
    -fiat için parça sorunu yok. olmayan parça italya'dan bile 10 günde geliyor ancak servis elinde test edecek parça olmayınca arıza tesbitinden zorlanıyor.
    -anlayan usta az

tüm bunların sonucunda stilo'yu tavsiye etmem. ha benim gibi standart bir kullanıcı değildir alıcı, çok iyi anlar arabadan, o alabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: lookoutfth

Web sitemizde 10 tane araç listeledik elimizden geldiğince.

Buyrun link: https://www.kredi365.net/30-bin-tlye-alinabilecek-en-iyi-arabalar.html

Sizin site açılmıyor güvensiz bağlantı yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fethi Mert -- 29 Aralık 2017; 4:48:27 >
  • 1.6 hdi 407 C5 bakimli olsun hasar kaputta olmadikca sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fethi Mert

quote:

Orijinalden alıntı: lookoutfth

Web sitemizde 10 tane araç listeledik elimizden geldiğince.

Sizin site açılmıyor güvensiz bağlantı yazıyor.

SS atma imkânınız var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.