Şimdi Ara

30 bin tl ARABA TAVSİYESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
4
Favori
59.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xfire212

quote:

Orijinalden alıntı: bc_

Kusura bakmayın da şunları nasıl aynı cümlede yazıyorsunuz bu piyasada anlamıyorum.

"30 bin tl"
    "dışardan baktığında güzel içi konforlu parçası ucuz az yakan piyasa kaybetmeyen"

Siz devam edin hocam Chevrolet fazla sizin gibilere.

Devir fiyat performans devri hocam kalbimi kırdın arabalarda anlamıyorum anlasam buraya yazmam

Amaç kalbinizi kırmak değil kesinlikle.

Türkiye burası az çok farkındasınız, o dediğiniz tüm özelliklerin içinde olması için en az 60 bini gözden çıkarmanız gerekiyor. 30 bine saydıklarınızın hepsi mümkün değil bunun farkında olmanızı dilerim. Siz bunun farkına varmazsanız yerinizde sayar ve araç bunalımına girersiniz, canınız sıkılır, uykularınız kaçar.

• quote:

Arkadaşlar o kadar parçası ucuz olmasına gerek orta derece olsun zorlmasın yeter chevrelot cruze alıcaktım vazgeçtim satılmaz diye

Cruze eğer uygun fiyata temiz bir araç bulursanız güzel bir tercih olur. Satılma konusunda ise aynı sınıftaki araçlara göre fiyatı uygun donanımı fazla olduğu için tercih edilebilir.
  • Bmw 520i 98-2000 arası oneririm cruiz e gore daha kalıplı bir arac parcası bol ustası çok ve satmak istediğinde 2. el piyasası var yani alıcısı yok değil.
  • quote:

quote:

quote:

Kusura bakmayın da şunları nasıl aynı cümlede yazıyorsunuz bu piyasada anlamıyorum.

"30 bin tl"
    "dışardan baktığında güzel içi konforlu parçası ucuz az yakan piyasa kaybetmeyen"

Siz devam edin hocam Chevrolet fazla sizin gibilere.

Devir fiyat performans devri hocam kalbimi kırdın arabalarda anlamıyorum anlasam buraya yazmam

Amaç kalbinizi kırmak değil kesinlikle.

Türkiye burası az çok farkındasınız, o dediğiniz tüm özelliklerin içinde olması için en az 60 bini gözden çıkarmanız gerekiyor. 30 bine saydıklarınızın hepsi mümkün değil bunun farkında olmanızı dilerim. Siz bunun farkına varmazsanız yerinizde sayar ve araç bunalımına girersiniz, canınız sıkılır, uykularınız kaçar.

Haklısın kafayı yicem artık araba bulamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: chrissrathfield

esp siz araç almayın.

Sanki ESP Allah ın emri.Adamın arabayla ralli yapacak hali yok ya 100 120 km hızla orta şeritten gitsin işte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya arkadaş alabiliyorsa EsP lisini alsın adam. daha güvenli sonuçta.
    ne bu her şeye laf atma tavrınız.
  • quote:

ya arkadaş alabiliyorsa EsP lisini alsın adam. daha güvenli sonuçta.
    ne bu her şeye laf atma tavrınız.

30 bine alınabilecek espli arabaları yazda öğrenelim en fazla 4 5 tanedir
  • yaptığın muhabbet çok boş
  • quote:

yaptığın muhabbet çok boş

Boş muhabbet yapan sensin, adam senden: ''dışardan baktığında güzel içi konforlu parçası ucuz az yakan piyasa kaybetmeyen bir araba'' istiyor sen ona ESP den bahsediyorsun.
  • sadece söylenenleri yap emir kulu
  • Kusura bakmayın ama tüm saydıklarınız birarada olmaz bu piyasada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01tuğra01

Kusura bakmayın ama tüm saydıklarınız birarada olmaz bu piyasada.

varmı tavsiyen hepsi olmasada aklında olan
  • quote:

esp siz araç almayın.

Adamın 30bin bütçesi var, esp derdine mi düşecek? Bende 1 senedir var ve bir kere devreye girmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: davidddd

quote:

Arkadaşlar o kadar parçası ucuz olmasına gerek orta derece olsun zorlmasın yeter chevrelot cruze alıcaktım vazgeçtim satılmaz diye

Cruze eğer uygun fiyata temiz bir araç bulursanız güzel bir tercih olur. Satılma konusunda ise aynı sınıftaki araçlara göre fiyatı uygun donanımı fazla olduğu için tercih edilebilir.

Güç bela biriktirdiği 30bini cruze a gömsün. Şimdiden bir sonraki araba için para biriktirmeye başlasın. Zira cruze 3-5 sene sonra tamamen çekildiğinde bisiklet parasına gidecek

• Hem ucuz hem konforlu bir arabada mutlaka bir sıkıntı vardır. O paraya temiz bişey istiyorsan ya clio ya linea. Ha ben 19 a full temiz stilo sattım. Ucuz, konforlu, donanımı bol. Onun da kendine göre sıkıntıları vardı. Cruze al diyecekler sana, ben de diyeceğim ki ucuz olmasının sebepleri var, uzak dur

• xfire212 kullanıcısına yanıt
    Hocam istediklerinin hepsinin bir arada olması zor niye dersen kolay satılması için tutulması gerekir, konforlu olması ve içinin, dışının güzel olması için kaliteli bi araç lazım bunun için ise 30 bin az veya model düşürmen lazım bu durumda da parçası pahalı olacak yani ilk beklentilerine göre araç ara.

• xfire212 kullanıcısına yanıt
    Parça fiyatlarını görmezden gelirsek 2003 üstü bora -golf-focus-cıvıc ben olsam bunlara bakarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01tuğra01 -- 7 Mayıs 2017; 20:32:31 >
  • 5 yıldız güvenlikli, multijet motorlu, transformers filminde rol alacak kadar iyi görünümlü aveo 2012 ve sonrası modelleri dururken 10-20 yıllık arabaya aynı parayı vermek için ya cahil ya enayi olmak gerek. Kimse kusura bakmasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linea - Symbol - Duster arasında kaldım ama linea ile symbol kağıt gibi duster desen kararsızım
  • 2012 SYMBOL ABS'li 1.5 dci AUTHENTIQUE EDİTİON
    28 bin tl aldım arkadaşlar
    30 bin tl  ARABA TAVSİYESİ30 bin tl  ARABA TAVSİYESİ

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.