Şimdi Ara

30.000 KARUSLA NASIL BİRLİKTE OLDUM...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
1.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30.000 Karusla Nasıl Birlikte OlduM! Yaz arkadaşım anlatıyorum...
    Asla karus kasmam kendimide kastırmam mal mal dolaşırım...
    30.000 Karusla Nasıl Birlikte OlduM! Yaz arkadaşım anlatıyorum...
    maradonda karusları partye alırım sonra disbandlarım tekrar alıp küfür edip oyunu kapatırım
    3 gün oyunu açmam.sonra açarım pazar kurarım ama bişey satmam
    oyunu açarım GM ye ana avrat küfür edip oyundan çıkarım beş dakka sonra girip özür dilerim
    savaş olduğu gün savaş yerine 3 saat önce giderim bütün potları bitirip savaşa öle girerim karusların kalesini basarım bi güzel ölürüm
    eslanta giderim party kurarım canavar olup partyi dark marelerin ordasına çekerim party yatar sonra bi güzel küfür yerim oyunu kapatırım
    CZ ye giderim partye girerim partyi karusların mekanına çekerim party yatar tabi bende yatarım sonra rezzer bulurum ama kaldırttırmam... 3 gün beklerim sonra kalkarım
    goblinlere giderim kopx kurarım pc yi açık bırakıp tatile çıkarım 1 ay sonra dönerim kopx kapatırım yürüyerek towna giderim giderken ilk gördüğüm civcive paraları veririm

2. bölüm
    30.000 Karusla Nasıl Birlikte OlduM...Arkadaşım iyi dinle Anlatıyorum...
    seeking açarım partye girmem!pc yi açık bırakıp bi hava almaya çıkarım gelirim seeking kapatıp yatarım
    mutlaka her eziq savaşına giderim bol bol pot alırım sawaştaki ilk gördüğüm civcive potları veririm sonra savaştan çıkarım
    gördüğüm ilk pelerinli adama privite açıp söverim sonra abi kasarmısın lütfenn diye yalvarırım kasmassa daha da küfür edip giderim!
    para kasmaya giderim kasarım sonra 10 tane mirage dagger alıp çöpe atarım(bundan büyük zevk duyarım) sonra pc ye açık bırakıp yatarım gece 3 te kalkıp pc yi kapatırım!
    dark mare kesmeye giderim 5-6 saat dark mare keserim ama kutuları toplamam!
    cz ye giderim giderken mutlaka yanıma 7-8 m para alırım karusların mekanını basarım ilk gördüğüm karusa trade atıp tüm paramı veririm sonra öldürüp paramın yarısını alırım!
    pelerin atını tek başıma keserim pelerin anahtarını alırım sonra towna gelip ilk gördüğüm fakire anahtarı ve 200m para veririm!
    knight oynarken klavyeyi kırarım sonra nöbetçi bilgisayarcı bulup klavye alırım gelip oynamaya devam ederim!
    stres atmak için yürüyerek harpye giderim bi güzel harpylerin arasına dalarım ama ölmem zehirlenirim town çekip ayakta dururum zehirden ölürüm!
    hergün mutlaka günde üç sefer towna troll warrior çekerim bütün herkes yatar sonra bende yatarım bütün yatanlardan küfür yerim sonra pc yi kapatmadan okula giderim okuldan geldikten sonra seeking açıp ders çalırışım sonra seekingi kapatıp uyurum!

3. bölüm

30.000 Karusla Nasıl Birlikte Oldum...Yaz Arkadaşım anlatıyorum...
    oyunda canım sıkılırsa bütün paramı yolda gördüğüm ilk kişiye veririm... sonra adam beni gasp etti diye gm ye pm atarım adamı banla derim...eğer balamassa ana avrat küfür edip bi güzel banlanırım:
    yeni bi char açıp oyuna girerim kendimi kastırırım giderken kasan adamı trollerin ortasına çekerimadam yatar bende küfür yiyip oyundan çıkarım:
    gecenin 3 ünde kalkarım oyunu açarım towndaki herkese pm atıp abuk subuk şeyler yazarım sonra pm yi kapatırım gördüğüm ilk pelerinli adama party atarım eğer girmesse onada küfür edip oyunu kapatırım...
    kendi emeğimle 70 e kadar kasarım bi günde sonra sıkılıp adamı 60 lwle düşürüp baştan kasmaya başlarım...
    oyunda kimseye iyilik yapmam kendimide iyilik yaptırmam apos dönerken adamları bilerek heallemem hepsi yatar bide üstüne 4 taş kaldırım hepsi küfür eder...sonra oyundan çıkarım...
    maradonda dolaşırken +8 raptoru 1 noah a koymuş adam görürüm adama pm atıp aga o kadar yok ½ noah olsa olmaz mı derim adam bi güzel söver... bende ona söverim oyundan çıkarım
    mutlaka hergün andream giderim party kurarım 30 lwl herifleri toplarım sonra nie çalışmıyosunuz diye küfredip disbandlarım...
    hergün birilerini hacklemessem rahat uyuyamam...gecenin 2 sinde kalkıp 70 lwl asası hackler mışıl mışıl uyurum

• Millet anlmaz simdiSAHAN nin boyle bir esprisi vardi 300000 kadinla nasil beraber oldum diye,gulmekten mahvolmustumBuda fena olmamis
  • Bişey anladıysam buna benziyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkBlaDe

Bişey anladıysam buna benziyim

ANLAMAK ICIN 5 10 KERE OKUYUN DERDI ILK OKUL OGRETMENIN SENELEEER ONCE ...
  • 30.000 Karusla Nasıl Birlikte OlduM...Arkadaşım iyi dinle Anlatıyorum...
    cz ye giderim giderken mutlaka yanıma 7-8 m para alırım karusların mekanını basarım ilk gördüğüm karusa trade atıp tüm paramı veririm sonra öldürüp paramın yarısını alırım!

bunu beğendim
  • buna koptum

quote:

Orjinalden alıntı: runtomee

• güzel
  • pek fena olmamıs
  • ii de bişi sorcam DMler biz dalmadan dalıo muydu bize ya ? hiç eslantta DM kesmedim de
  • Bilmeyenler için..

Sahan'ın 30 BİN KADINLA ( GADINLA ) NASIL BİRLİKTE OLDUM'DAN uyarlanmış

Güzel çalışma , emeğe saygı
  • EMEGE SAYGI PLX
  • BU NE YAW ADAM SORUNLU
  • quote:

kendi emeğimle 70 e kadar kasarım bi günde sonra sıkılıp adamı 60 lwle düşürüp baştan kasmaya başlarım...

bu gerçekten süper

• quote:

Orjinalden alıntı: BLUE_WOLF

BU NE YAW ADAM SORUNLU

ALLAH IM YA SORUNLU OLAN SENSIN OYUNA GIREMEDIK AZ KAFA CALISTIRDIK BI SEYLER YAPTIK
    BEGENMEDIYSEN YORUM YAPMA
  • EhehehSorunlunun otesinde birsey..isin ilginci harbiden oyunda boyle tipler var

quote:

BU NE YAW ADAM SORUNLU
  • Sana demedi sanirim..skecteki tipleme icin yorum yanilmiyorsam...

quote:

quote:

BU NE YAW ADAM SORUNLU

ALLAH IM YA SORUNLU OLAN SENSIN OYUNA GIREMEDIK AZ KAFA CALISTIRDIK BI SEYLER YAPTIK
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kerem_DuUrden

Sana demedi sanirim..skecteki tipleme icin yorum yanilmiyorsam...

quote:

quote:

BU NE YAW ADAM SORUNLU

O zmn sorry
  • hiç olmazsa orjinal
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.