Şimdi Ara

3 yillik kiz arkadasim tarafindan tam 1 saat once terk edildim (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
443
Cevap
22
Favori
41.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sebebsiz yerede terketmeyin o çok profesyönellerin işi pusuda bekleyip sizin daha önce uyarıp kırmızı çizdiğiniz bişeyi ihlal etmeye kalkıştığında gayet düzgün ve net bi şekilde hakaret etmeden

kırıldığınızıda göstererek yapın ... yapılmışını canlı canlı görmüşlüğüm var !!! (bknz bi üst satırda kendi kardeşim) bi kendim yapamadım !!!

sonrasında haklı bile olsa özürler ağlamalar ... köpek gibi bağlanıyolar emin olun ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CAGLLAR

sebebsiz yerede terketmeyin o çok profesyönellerin işi pusuda bekleyip sizin daha önce uyarıp kırmızı çizdiğiniz bişeyi ihlal etmeye kalkıştığında gayet düzgün ve net bi şekilde hakaret etmeden

kırıldığınızıda göstererek yapın ... yapılmışını canlı canlı görmüşlüğüm var !!! (bknz bi üst satırda kendi kardeşim) bi kendim yapamadım !!!

sonrasında haklı bile olsa özürler ağlamalar ... köpek gibi bağlanıyolar emin olun ...

sana bi pm attım hocam
  • quote:

bakın konu o değil .. gene suçlu biziz önce bitaraflarını kaldırıyoruz abartıp herşeyi .. üstüne bide ilişki zarar görmesin diye yiyip yutuyoz .. artı şu dönemde bi sürü özgürlüklere sahip oldular avantaj onlarda ......

artı ortalıkta bi sürü bu fırsatları değerlendirip işini görüp ertesi gün yok olacak adam yada bi arkadaşın tabirince evlenecek damızlık var ...

ayrılıncada her kez burda bunlım .. olan olmuş öncesi böyle olmuş sonrası olmasın bi gelen öncekini unutturur ... aynı hatayı yapmayın bağlanmayın yaw.... ama çok kötüde davranmayın ... benim 6 kere oldu 20 yaşımdan buyana 32 yaşındayım yaa..

ilkinin yüzünü bile hatırlamıyorum artık !!!

hepsinde 3. kişi ortaya çıktı sebebi gene benim !! iyi davranmak bağlanmak bunu göstermek .... kendiniz yetiştireceksiniz yönlendireceksiniz kurallarınıza uyacak uymuyosa göndereceksiniz ... o zaten bırakamaz döner geri kurallarınızı kabul edip

kafaları böyle çalışıyor böyle anlıyolar !!! bu şekilde doğruyu yanlışı kavrıyolar ... ha bide suç karşıda kalsın onun sizde bi hakkı kalmasın (cinsel ilişki gibi!!!)

birde saçma saçma 5-6 yıl çıkıp her şeyi yapıp sonra sevmiyorum başka kızları istiyorum gibi aptalca şeyler ilerki dönemde size çok fazla ah ve beddua birde birini bulmuşken onuda kaybedip yanlız bi hayat getirir !!!

hepsi aynı malzeme merak etmeyin (başkası öteki beriki!!!) önemli olan sadakatı saygısı !!!

benim kardeşim 6 yıl çıktı bi kızla hepimiz tanıyoduk artık evlenmek istemedi son dönemde biz bunu ittire kaktıra evlendirdik şimdi çok mutlu gerizekalı !!!

kıza kötü davranırdı telefonlarına bakmazdı bi yer çıkmasına izin vermezdi gitmesine izin vermezdi hakaret desen öyle kaç kere terketti kız ağlayarak arardı beni !!!ama çocuk işi biliyomuş yanlış yaptırdmadı kıza sözünden çıkmaz hale getirdi .

kız bırak başka bi altarnatif düşünmeyi kız buna manyak gibi aşık oldu ... korkusu tabi akabinde saygısı oldu !!!

formul bu arayın bulun uygulayın bırakmayın mutlu olun hepsi bu ister 6 ayda yap ister 6 senede bizim maloş gibi o senin kapasitenle orantılı !!!

6 yıldır birlikteyız yılda sadece 15 gün görüşüyoruz.. Ve bende uzaklıktan dolayı her şey bitti.. Başka kızlardan hoşlanıyorum artık.. Evlensem de mutlu olamam ama cinsel ilişki yaşandı diye ayrılamıyorum. Ben ne edeyim ?

• bak senin üstünde bişey kalmasın ah almayım diye düşünüyosun

bu denklemde şimdi iyi davransan daha iyi olur ... oda senin işine gelmez

adam akıllı konuşsan gene olmaz .. bak olmuyo yürümüyo falan filan vırık cırık gene ah alırsın ...

bu sefer kötü davransan bıraksın diye hem canını yakmış hem üzersin hem ne bilim yaa 6 yıl zamanını almışsın o daha kötü

vicdan yaparsın ömrün boyunca ..

KARDEŞ SEN EN İYİSİ NAPICAN YAPCAK BİŞEY YOK GÖTÜRÜCEN DUA EDİCEN KENDİ BIRAKMASI İÇİN SENDE BİŞEY KALMIYCAK

KEŞKE 6 YIL OLMASAYMIŞ ..

ŞÖYLE Bİ İHTİMALDE VAR SEVMEDİĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜN BİRİYLE EVLENİNCE AKSİNE ÇOK MUTLU DA OLABİLİRSİN

ÇOCUK MOCUK DERKEN OLAYLARIN RENGİ ZATEN ÇOK DEĞİŞİYO EVLENİNCE AŞK MAŞK KALMIYO Bİ SAYGI KALSA ZATEN O DA YETİYOR

BENCE BOŞVER AKIŞINA BIRAK KAFA YORMA ÜSTÜNDE

• LAN OLAYA BAK BE MİLLET BURDA TERKEDİLDİM DİYE AĞLAR ... SENDE BUNUN İÇİN CAN ÇEKİŞİRSİN ...

ALLAHIN İŞİ İŞDE ... HER İSTEYENE İSTEDİĞİNİ VERMİYOR

HOCAM SANA EN İYİ YAPICAĞIM İNŞALLA SENİ TERKEDER NE DİYİM ALLAH YÜZÜNE BAKAR DA :)
  • quote:

bak senin üstünde bişey kalmasın ah almayım diye düşünüyosun

bu denklemde şimdi iyi davransan daha iyi olur ... oda senin işine gelmez

adam akıllı konuşsan gene olmaz .. bak olmuyo yürümüyo falan filan vırık cırık gene ah alırsın ...

bu sefer kötü davransan bıraksın diye hem canını yakmış hem üzersin hem ne bilim yaa 6 yıl zamanını almışsın o daha kötü

vicdan yaparsın ömrün boyunca ..

KARDEŞ SEN EN İYİSİ NAPICAN YAPCAK BİŞEY YOK GÖTÜRÜCEN DUA EDİCEN KENDİ BIRAKMASI İÇİN SENDE BİŞEY KALMIYCAK

KEŞKE 6 YIL OLMASAYMIŞ ..

ŞÖYLE Bİ İHTİMALDE VAR SEVMEDİĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜN BİRİYLE EVLENİNCE AKSİNE ÇOK MUTLU DA OLABİLİRSİN

ÇOCUK MOCUK DERKEN OLAYLARIN RENGİ ZATEN ÇOK DEĞİŞİYO EVLENİNCE AŞK MAŞK KALMIYO Bİ SAYGI KALSA ZATEN O DA YETİYOR

BENCE BOŞVER AKIŞINA BIRAK KAFA YORMA ÜSTÜNDE

Bence en mantıklısı ikimiz de helallik vererek ayrılmak.

Başka bir kıza aşık olmaktan bile korkuyorum.. Çünkü ilişki bitmiş benim kafamda..

Yılda 15 gün görüşürsen olacağı bu zaten..

Edit: Ayrıca kız benden ayrılmaz. Çünkü 1 kere bunu yaptı ayrıldı. 3 ay ayrı kaldık sonra ben geri kabul ettim. Sensiz olamayacağını anladım dedi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsungr522tr -- 5 Ağustos 2013; 21:35:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Hawk

Bana kızacaksınız. Ama söylemeden geçemeyeceğim.

Çok büyük bir ihtimalle senden daha iyi olarak gördüğü birisi ile bir süre önce tanıştı. Tanıştığı günden ayrıldığınız güne kadar sen yedekteydin, yeni elemanın da cepte olduğunu görünce, klasik bir kavgayı fırsata çevirip senden ayrıldı.

Sakın peşinden koşup egosunu tatmin etme. Yakında yediği her haltın kokusu çıkacak ve sen onları öğrendiğinde iyi ki koşmamışım diyeceksin.

Nereden mi biliyorum? Boşver..

Nokta.
  • Sonra vay efendim kadna niye şiddet... Kızlardan tekme yiyen her konuda kendimden bir parça görüyorum, olay gayet açık net, 4S kuralı ve geçen bi arkadaş başka bi konuda da demişti, dünya kadar malın olacağına fındık kadar "aklın" olsun. (Akıl olarak neyi kasdettiğimi anladınız siz)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Like A G6

Senden daha iyisini bulmuş demek ki...

daha zengin desek, bence bu daha hoş durdu
  • büyük geçmiş olsun hocam cok güçlüymüşsün gerçekten takdir ettim seni ben olsam ikisinden birini vurmuştum. Kadın adamı rezil de eder vezirde hiç birine güven yok ne olursa olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Hawk

Bana kızacaksınız. Ama söylemeden geçemeyeceğim.

Çok büyük bir ihtimalle senden daha iyi olarak gördüğü birisi ile bir süre önce tanıştı. Tanıştığı günden ayrıldığınız güne kadar sen yedekteydin, yeni elemanın da cepte olduğunu görünce, klasik bir kavgayı fırsata çevirip senden ayrıldı.

Sakın peşinden koşup egosunu tatmin etme. Yakında yediği her haltın kokusu çıkacak ve sen onları öğrendiğinde iyi ki koşmamışım diyeceksin.

Nereden mi biliyorum? Boşver..

Adam deneyimli,%100 haklı,4 yıllık ilişkimin sonundan başımdan geçenleri yazıya dökmüş, teşekkürler.
  • Kendine yeni hayat kurmuşken,unutmaya başlamışken pişman olup geri dönmek istemeleri yok mu!
  • quote:

Orijinalden alıntı: NowWeDie

quote:

Orijinalden alıntı: deadpool2

Senin için iki durum var önünde. Biri umutlu olmak. Eğer hâlâ ihtimal varsa zorla. Eğer gerçekten burada denildiği gibi başkası için yapmışsa bunu kızdan sana zaten hayır gelmez. Kendini onun kötü olduğuna, birlikte hiç mutlu olamayacağınıza inandır. Kendi kendine hep tekrarla, ondan nefret ediyorum diye. Kişiden kişiye değişir bunun işe yaraması. Ben de kötü şeyler yaşadım. Başta umudum vardı ama artık olmayacağını anladım, zaten çok yalan söylemişti üstelik ilk günler de yalandan nefret ettiğini söylüyordu. Bu bile yalandı işte. Bir ay kadar doğru dürüst yemek yiyemedim. Her yemekten sonra midem bulandı, naneli şekerim olmadan yemek yemiyordum. Sonra bunun başka erkeklerle konuştuğunu öğrendim bir şekilde, artık nefret ettim ondan. Başta o inandırmak işi pek işe yaramıyordu ama artık öyle şeyler de olunca kurtuldum. Bir de artık başka kızları kendinle hayal et, bu da iyi eder seni

Yok hocam ihtimal yok,olsa bile bana geri dönse bile onu hala sevdiğim halde kabul edemem.Güvenimi sarstı birkere ilerde tekrar yapıp bunları bana yaşatırsa benim durumum çok daha kötü olur.Ama ben arayamam onu sesini duyamam,yüzünü göremem yoksa başa dönder tekrar.Başka kız hayal edemiyorum,yakıştıramıyorum,aynı anıları başka kızlarla yaşayamam,elimde değil.Belki yıllar yıllar sonra

aradan 2 yıl geçmiş belki konuyu açan arkadaşım unuttu belki sizler gelmiyorsunuz foruma bilmiyorum. Ama şuan bende terkedildim ve perişan bir haldeyim. İlk başta yalan söylemeyi sevmiyorum dedi hep yalan söyledi demişsin ya kardeşim gözümde anılar canlandı be. Benimki de yalan asla tahammül edemeyeceğim şey dedi ama hep yalan söyledi hep affettim kopamadım. Sonra kalakaldım ortada.

• Üzerinden 4 yıl geçti konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın. 4 koca yıl geçti, unuttum gitti ama hala bir parça var içimde. Artık aylardır aklıma gelmiyordu, nedense birden aklıma geldi bir yazayım dedim. Eğer denk gelirseniz, aynısını yaşadıysanız şunu söylemek istiyorum size; GEÇECEK.
    geçiyor arkadaşlar bir süre sonra acıtmıyor içinizi sadece arada aklınıza geliyor o da sadece güzel anılar, unutup gidiyorsun. Canınızı yakmıyor, eğer konuya giren aynı dertten muzdarip olan varsa onlara söylüyorum. Geçiyor arkadaşlar.
    Neden tekrar gelip yazdın derseniz, bilmiyorum. Aklıma geldi nedensiz yere
  • quote:

Üzerinden 4 yıl geçti konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın. 4 koca yıl geçti, unuttum gitti ama hala bir parça var içimde. Artık aylardır aklıma gelmiyordu, nedense birden aklıma geldi bir yazayım dedim. Eğer denk gelirseniz, aynısını yaşadıysanız şunu söylemek istiyorum size; GEÇECEK.
    geçiyor arkadaşlar bir süre sonra acıtmıyor içinizi sadece arada aklınıza geliyor o da sadece güzel anılar, unutup gidiyorsun. Canınızı yakmıyor, eğer konuya giren aynı dertten muzdarip olan varsa onlara söylüyorum. Geçiyor arkadaşlar.

Şuan napıyor o kız hocam bilgin var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Üzerinden 4 yıl geçti konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın. 4 koca yıl geçti, unuttum gitti ama hala bir parça var içimde. Artık aylardır aklıma gelmiyordu, nedense birden aklıma geldi bir yazayım dedim. Eğer denk gelirseniz, aynısını yaşadıysanız şunu söylemek istiyorum size; GEÇECEK.

1 saattir konuyu okudum komple ne parçası boşver hocam biz otomobil değiliz ki içimizde parça va kalsın. Seninle yaşitiz ben de tam 2013 de tipki senin yasadigin olaydan bir doz yaşadım 2014 te terketti defoldu gitti zaman geçti vs. Hayat devam ediyor bakışaçını değiştir bak o parçayı da cehennemin dibine sallayabilirsin 👍👍

• Ben de yuregi tertemiz 2 ustteki güzel arkadasa ek yapayim, kendinize mesgale bulun durmayin calisin oynayin dizi izleyin bos kalmadikca unutma prosesi kolaylaşır.

• Hayat onlarsızda çok güzel arkadaşlar inanın bana. Bende bu acıyı tattım. Şuan iyi olduğumu düşünüyorum. Eskisinden çok daha fazla alkol kullanıyorum neden mi tabi ki üzüldüğüm onu özlediğim için değil. Ortamlara girip yeni kişiler görebilmek için. Bazen dertleşmek için keyiflenmek için. Ama hayat her türlü yaşanıyor durup kalmıyor hiç birşey. Sizlerde takılıp kalmayın takılıp kalırsanız hayata da çok eç kalmış olursunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NowWeDie N kullanıcısına yanıt
    Evet geçiyormuş. Benimde 2 yıl olacak ayrılalı. Benimde 3 senelik ilişkiydi.

Arada bir fb profiline girip fotolarına filan bakıyorum da, içimde zerre kadar his yok. Artık yeni denizlere yelken açmanın vakti geldi gibi.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.