Şimdi Ara

3 yillik kiz arkadasim tarafindan tam 1 saat once terk edildim (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
22
Favori
41.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: statükocu

quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

quote:

quote:

aşık olduğum karımı başka bir herifle beni aldatırken yakalamış biri olarak diyorum ki;

olduklarından daha fazla değer vermeyin. yoksa siz üzülürsünüz.

Abi büyük geçmiş olsun diyeyim size... Geçmiş olsun ki hasarsız atlatmışsınız...

orasını bilemezsin. sadece öyle gözüküyor. ama en büyük hasarı benim ruhum aldı. ama atlattım şükür.

O manada demedim. O kadindan sorunsuz kurtulmussunuz sukur..

o da sorunlu geçti. ama anlatmayarak es geçiyorum.

Anladım ki kadınların yüzde 90 ı bu şekilde diyorsunki işte doğru kişiyi buldum o da sana ihanet ediyor

• Ben ne yapayım.. 6 yıllık ilişki.. Ülkeler arasında yürütüyoruz, yılda 1 kez görüşüyoruz..

Kız 3. yılında boşluğa düştüm diye 1 günde ayrıldı benden.. Sildi attı birden, yalvardım yakardım yok.. 3 ay sonra araya arkadaş koydum, zaten geri dönmek istiyormuş yapamamış bensiz, geri kabul ettim tabi..

Şimdi ise bende bitti bazı şeyler.. Sevip sevmediğimden emin değilim, artık heyecan kalmadı, haliyle 1 yıl geçti aradan.. Kısacası ilişki bitti aslında benim kafamda.. Ama ayrılamıyorum ilişki yaşadık diye.. Kızı ortada bırakmamak için.

Hoşlandığım başka kızlar varken bu ilişkiye devam etmek beni öldürüyor.. Kime sorduysam ayrılamazsın artık senin namusun o kız diyor.. Kısacası 1 kere geldiğim şu hayatımın içine ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsungr522tr

Ben ne yapayım.. 6 yıllık ilişki.. Ülkeler arasında yürütüyoruz, yılda 1 kez görüşüyoruz..

Kız 3. yılında boşluğa düştüm diye 1 günde ayrıldı benden.. Sildi attı birden, yalvardım yakardım yok.. 3 ay sonra araya arkadaş koydum, zaten geri dönmek istiyormuş yapamamış bensiz, geri kabul ettim tabi..

Şimdi ise bende bitti bazı şeyler.. Sevip sevmediğimden emin değilim, artık heyecan kalmadı, haliyle 1 yıl geçti aradan.. Kısacası ilişki bitti aslında benim kafamda.. Ama ayrılamıyorum ilişki yaşadık diye.. Kızı ortada bırakmamak için.

Hoşlandığım başka kızlar varken bu ilişkiye devam etmek beni öldürüyor.. Kime sorduysam ayrılamazsın artık senin namusun o kız diyor.. Kısacası 1 kere geldiğim şu hayatımın içine ettim.

Mutsuz isen ayrılmalısın.Kız senden hemen 1 günde ayrılmış.Nasıl güvenip tekrar dönebildin ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: BuriedBones

quote:

Ben ne yapayım.. 6 yıllık ilişki.. Ülkeler arasında yürütüyoruz, yılda 1 kez görüşüyoruz..

Mutsuz isen ayrılmalısın.Kız senden hemen 1 günde ayrılmış.Nasıl güvenip tekrar dönebildin ki.

Kız boşluğa düşmüştü o zaman ayrıldı.. Ama pişman oldu.. Bensiz yapamayacağın anlamış.. Ona güvenim sonsuz !

Keşke geri kızı döndürmeye çalışmasaydım ah felan almamış olarak kız benden ayrılmış olacaktı.. Ama şimdi ben nasıl ayrılacağım ? O ayrılırken cinsel ilişki yaşandı diye ben ah almış olmayacaktım çünkü onun seçimiydi ama ben terk edersem kızı...

Aşık olmuş olsam ok de öyle de değilim.. Gözüm başka kızlarda.. Az değil 1 yıldan fazla oldu kızla görüşmeyeli. Ama o benim gibi değil.. Hala inadına bıraksan sabah akşam skype da görüşecek.. Sıktı..

• quote:

quote:

quote:

Kız boşluğa düşmüştü o zaman ayrıldı.. Ama pişman oldu.. Bensiz yapamayacağın anlamış.. Ona güvenim sonsuz !

Keşke geri kızı döndürmeye çalışmasaydım ah felan almamış olarak kız benden ayrılmış olacaktı.. Ama şimdi ben nasıl ayrılacağım ? O ayrılırken cinsel ilişki yaşandı diye ben ah almış olmayacaktım çünkü onun seçimiydi ama ben terk edersem kızı...

Aşık olmuş olsam ok de öyle de değilim.. Gözüm başka kızlarda.. Az değil 1 yıldan fazla oldu kızla görüşmeyeli. Ama o benim gibi değil.. Hala inadına bıraksan sabah akşam skype da görüşecek.. Sıktı..

fasa fiso dostum kendine saygın acıman varsa ayrılırsın yoksa o seni yine bıracak bundan eminim kızlar böyle çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: tappo22

quote:

quote:

quote:

fasa fiso dostum kendine saygın acıman varsa ayrılırsın yoksa o seni yine bıracak bundan eminim kızlar böyle çünkü.

Yok hocam o kız beni bırakmaz. İmkanı yok hele bu saatten sonra.. 26 yaşına girdi.. İlk ciddi ilişkisi benle, cinsel ilişki oldu vs.vs..

Zaten neden ayrılmıştı onu bile anlayamadım..

Keşke ayrılsa :(

• samsungr522tr S kullanıcısına yanıt
    neyse bende söylemesi kardeşim kadınları bu kadar acıma ilişki kadınlar için birşey ifade etmiyor. Yine de hayırlısı olsun sonunda sen üzülmede...
  • gerçekten zor bi durum yaşamadım ama okumak bile insanı fazlasıyla sinirlendiriyor kendimi senin yerine koyunca
    insanlar birbirini nasıl böyle kolay kırıyor anlamıyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

aşık olduğum karımı başka bir herifle beni aldatırken yakalamış biri olarak diyorum ki;

Abi büyük geçmiş olsun diyeyim size... Geçmiş olsun ki hasarsız atlatmışsınız...

orasını bilemezsin. sadece öyle gözüküyor. ama en büyük hasarı benim ruhum aldı. ama atlattım şükür.

anlatırmısın bizde bilelim ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: 3ragon

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hatırlamak istemiyorum sadece...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 3ragon

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hatırlamak istemiyorum sadece...

ibret olur millete o yüzden dedim

• Neden üzüldüğünü anlamadım benimde uzun bi ilişkim vardı ayrılalım dedi bi gün o zamanlar 21 yaşındaydım bende tamam dedim,ertesi gün farklı bi hayat başladı benim için her uyandığında ertesi gün geçmişte kalır valla ben kuzenlerim,arkadaşlarımla arabada geziyordum,madoya gidip kahve içip eğleniyordum gezip tozuyordum,benle herşeyi yaşadı yaşadı ayrıldı bana bişe olmazki kendisi bilir.

Hatta kıza tamam diye bile mesaj atmamıştım ok yazmıştım nişanlım değil,imam nikahlı karım değil beni bırakıp gitmekte çok ama çok özgür,arabesk insanlar olmayın,hayat o kadar güzelki yaşanacak o kadar güzel şeyler varki bende insanım mutlaka üzülüp depresyona girdiğim zamanlar oluyor ama bunları kısa zaman içinde atlatıyorum.Benim annem ve allahtan başka hiç kimse yok babam bile dünya turu yaparken bi kez bile beni arayıp sormadı,o ve kardeşlerim hayatını yaşarken ben halen iş aramaktayım ama asla yüzümdeki gülümsemeyi ihmal etmedim,yapmacık olarak değil içten bi gülümseme bu çok önemli.

Kızlara bakıyorum bizim erkeklerden daha güçlü,daha hayata bağlılar erkeksiniz olum lan siz adam olun biraz bu ne çocuk gibi beni bıraktı hüüü diye ağlamalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: tappo22

neyse bende söylemesi kardeşim kadınları bu kadar acıma ilişki kadınlar için birşey ifade etmiyor. Yine de hayırlısı olsun sonunda sen üzülmede...

Üzülüyorum valla şimdi de.. Eğlenmek istiyorum her istediğim kızla çünkü benim beynimde bir ilişki kalmadı. Ama ayrılamıyorum işte
    Kime sorsam zaten şerefsizlik yapma, namusun o kız artık ayrılamazsın diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

Neden üzüldüğünü anlamadım benimde uzun bi ilişkim vardı ayrılalım dedi bi gün o zamanlar 21 yaşındaydım bende tamam dedim,ertesi gün farklı bi hayat başladı benim için her uyandığında ertesi gün geçmişte kalır valla ben kuzenlerim,arkadaşlarımla arabada geziyordum,madoya gidip kahve içip eğleniyordum gezip tozuyordum,benle herşeyi yaşadı yaşadı ayrıldı bana bişe olmazki kendisi bilir.

Hatta kıza tamam diye bile mesaj atmamıştım ok yazmıştım nişanlım değil,imam nikahlı karım değil beni bırakıp gitmekte çok ama çok özgür,arabesk insanlar olmayın,hayat o kadar güzelki yaşanacak o kadar güzel şeyler varki bende insanım mutlaka üzülüp depresyona girdiğim zamanlar oluyor ama bunları kısa zaman içinde atlatıyorum.Benim annem ve allahtan başka hiç kimse yok babam bile dünya turu yaparken bi kez bile beni arayıp sormadı,o ve kardeşlerim hayatını yaşarken ben halen iş aramaktayım ama asla yüzümdeki gülümsemeyi ihmal etmedim,yapmacık olarak değil içten bi gülümseme bu çok önemli.

Kızlara bakıyorum bizim erkeklerden daha güçlü,daha hayata bağlılar erkeksiniz olum lan siz adam olun biraz bu ne çocuk gibi beni bıraktı hüüü diye ağlamalar.

Kızlara bakıyorum bizim erkeklerden daha güçlü,daha hayata bağlılar erkeksiniz olum lan siz adam olun biraz bu ne çocuk gibi beni bıraktı hüüü diye ağlamalar

Bütün her şey onlarda kardeşim git desen gidiyorsun gel dese geliyorsun. Biz beynimizle düşünemiyoruz malesef :) neremizle düşündüğümüzü anlamışındır.
    BEYNİ YOK FİKRİ VAR hesabı :)

• hocam ben hayatım boyunca dediğin gibi vurdumduymaz oldum, gidene gel gelene git demedim, ama ilk defa bir kızı adam gibi sevdim oda beni seviyordu fakat ayrılmak zorundayım dedi sudan sebeplerden ayrıldı benden ki daha doğru düzgün bişeye başlamamıştık bile, işin ilginç tarafı 2mizinde birbirimizi istediğini iyi biliyorum 2mizde yeminler ederdik böyle ama gitti işte... bende çok dertliyim acayip sıkıntıdayım şimdi, okadar sağlamımdır ama şimdi ağlayasım geliyo bildiğin gibi değil yani demem o ki yaşamayan bilmez yada bilmiyorum yapı meselesi dicem ama işte ilk defa başıma böyle bişey geldi, acayip sıkıntılardayım ne yapsam bilemiyrum elim ayağım titriyor resmen..
  • Yavşıycak birini bulmuştur, o iş olmazsa sana geri döner
  • Üzüntünü derinden paylasıyorum bende 3 hafta önce terkedildim.Bende seviyordum ama unuttum sayılır başka şeylerle ilgilen yanlız kalma arkadaşlarınla sohbet et hep konusan taraf sen ol :DBir kız için sakın aciz duruma düşmeyin gün gelicek seni bıraktığına pişman olacak ama çok geç olmuş olacak.
  • bakın konu o değil .. gene suçlu biziz önce bitaraflarını kaldırıyoruz abartıp herşeyi .. üstüne bide ilişki zarar görmesin diye yiyip yutuyoz .. artı şu dönemde bi sürü özgürlüklere sahip oldular avantaj onlarda ......

artı ortalıkta bi sürü bu fırsatları değerlendirip işini görüp ertesi gün yok olacak adam yada bi arkadaşın tabirince evlenecek damızlık var ...

ayrılıncada her kez burda bunlım .. olan olmuş öncesi böyle olmuş sonrası olmasın bi gelen öncekini unutturur ... aynı hatayı yapmayın bağlanmayın yaw.... ama çok kötüde davranmayın ... benim 6 kere oldu 20 yaşımdan buyana 32 yaşındayım yaa..

ilkinin yüzünü bile hatırlamıyorum artık !!!

hepsinde 3. kişi ortaya çıktı sebebi gene benim !! iyi davranmak bağlanmak bunu göstermek .... kendiniz yetiştireceksiniz yönlendireceksiniz kurallarınıza uyacak uymuyosa göndereceksiniz ... o zaten bırakamaz döner geri kurallarınızı kabul edip

kafaları böyle çalışıyor böyle anlıyolar !!! bu şekilde doğruyu yanlışı kavrıyolar ... ha bide suç karşıda kalsın onun sizde bi hakkı kalmasın (cinsel ilişki gibi!!!)

birde saçma saçma 5-6 yıl çıkıp her şeyi yapıp sonra sevmiyorum başka kızları istiyorum gibi aptalca şeyler ilerki dönemde size çok fazla ah ve beddua birde birini bulmuşken onuda kaybedip yanlız bi hayat getirir !!!

hepsi aynı malzeme merak etmeyin (başkası öteki beriki!!!) önemli olan sadakatı saygısı !!!

benim kardeşim 6 yıl çıktı bi kızla hepimiz tanıyoduk artık evlenmek istemedi son dönemde biz bunu ittire kaktıra evlendirdik şimdi çok mutlu gerizekalı !!!

kıza kötü davranırdı telefonlarına bakmazdı bi yer çıkmasına izin vermezdi gitmesine izin vermezdi hakaret desen öyle kaç kere terketti kız ağlayarak arardı beni !!!ama çocuk işi biliyomuş yanlış yaptırdmadı kıza sözünden çıkmaz hale getirdi .

kız bırak başka bi altarnatif düşünmeyi kız buna manyak gibi aşık oldu ... korkusu tabi akabinde saygısı oldu !!!

formul bu arayın bulun uygulayın bırakmayın mutlu olun hepsi bu ister 6 ayda yap ister 6 senede bizim maloş gibi o senin kapasitenle orantılı !!!

• ha bide ben blöf olsun diye terkedersem dönmezse diye salakça bişey düşünmeyin ... dönmesin daha iyi demekki sizin olmamış ilerde daha kötü olucak !!!

dönersede çok daha iyi .... neticede bu bi kumar bile değil her iki türlüde kazanan olursunuz ...
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.