Şimdi Ara

3 Senelik sevgilim tarafından terkedildim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
7.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. 1 ay önce 3 senelik sevgilim tarafından terkedildim ve onsuz olmak cok zor geliyor bana. Şöyle anlatayım, ben karadenizde küçük bir şehirde üniversite okuyorum bu sene son sınıfa gectim. Ve kız arkadasımla üniversite ilk basladıgı zamanda ilişkimiz basladı ve 1 ay öncesine kadar da devam etti. Bu şehirde her mekana beraber gidip herşeyi beraber yapıyorduk, hergün bulusup aksamlara kadar beraberdik. Aynı üniversitede okuyoruz bölümlerimizin binaları yan yana sayılır. Komik gelebilir belki size ama kız arkadasım benimle herzaman evlilik hayalleri kurup bebek hayalleri kurardı hatta olursa eğer kızımızın adı bile hazırdı. 3 sene boyunca her saat konusup her saat beraberdik. Ama bu son sene 3 kız eve cıktılar, ve cıktıklarından sonra bana karsı olan ilgisi azaldı hissedebiliyordum ama yine de eskisine göre az da olsa bulusuyorduk. Ama bu son senede cok kavga ettik hatta birkeresinde tamamen ayrılma noktasına gelmiştik senden sogudum demişti sonrasında barışıp aramız cok iyi olmuştu. Ama dedigim gibi bu son senede cok kavga ettik ve kavgalarımızda genellikle hep ben alttan alıp barısmaya calıstım. Ve en son yani 1 ay once ayrılmamızdan önce İstanbula gelmişti arkdasının düğünü için ve bu arkdasının evinde kaldı. Ve arkdasının abisi var biz ilk sevgili oldugumuz zamanlarda sevgilimle konusmak istemişti ama sevgilim terslemişti. Bunu bilin gerisini anlatıcam. Ve arkdasında kalırken yine mesajlastık ve kaldıgı sırada 5 gün kaldı onlarda 3 günü sabahdan akşama kadar İstanbulda beraberdik, müzeleri sarayları gezdik, instegram hesaplarımızda ikimizdede beraber cok fotografımız vardı ve gezerkende cekilip atmıstık hatta kınaya bile gitmiştim beraber oturmustuk oynamıstık, benimle cok mutlu oldugunu soyleyip beni hiç bırakmıcagını söylüyordu. Ama arkadasının düğününün oldugu gün kavga ettik ve gitmedim düğüne gidememenin nedeni de İstanbulda yasayan kuzenini cagırmıs o da babasıyla gelmiş ve babası bizi görmesin diye gelme dedi bana, aksamınada yine tartıstık bunun yuzunden ve artık bu kavgalarımızdan sıkıldıgını bıktıgını soyleyip ayrıldı. Ve ondan sonrasında şu güne kadar hep barısmaya calıstım, hep konusmaya calıstım ama olmadı ve wp de felan heryerde engelliyim suan ondan. bana seni artık sevmiyormusum onu anlamısım gibi laflar soyledi istemiyorum dedi neler dedi ama yinede ben gururumu hiçe sayıp herseferinde barısmaya calıstım onunla. ve ben cabalarken o arkadasının abisi buna yazmıs ve 1 hafta kadar konusmuslar sonrasında bana soyledi bunu konusurlarken, ve sonrasında bunu nasıl yaptıgını sordum. kimseyi istemiyorum hayatımda diyip onunlada konusmucam ama seninlede dedi ve onun ile konusmasını bitirdi. Sonrasında benim işlerim oldugu icin üniversite okudugumuz şehirdeydim o ara da o da arkdasları ile ev lerinde böceklenme oldugu icin şehire gelmişlerdi. görüşmek istedim ve 2 saate yakın oturduk konustuk sen iyi birisin arkadas olarak seninle yine konusmak bulusmak isterim ben dedi ve 3-4 gün arkdasca konusuyorduk ama tabikide yine ben yazıyordum genellikle ve en son wp de son gorulmesini kapamıstı nedenini sordum sorgulama felan dedi ve kavga ettik sonrasında eskiden arkadas oldukları bir cocuk yazmıs kankası gibi işde benim de son görülmesini çevrimici olmasını hep sordugumu bildiginden kapatmıstı. Ve kavga ettik yine tekrardan engelledi wp den. Ve inanın ben onun için cok sey yaptım hatta en son tatile girmeden once tek basıma eve cıkmıstım sırf onunla beraber rahatca takılabilelim güzel zaman gecirebilelim diye ve şehire işim icin gittigimde o evde kaldım o ev bana acayip kötü geldi nefes almakta bile zorluk cektim, gözlerim doldu.. Neyse işde arkdaslar daha cok seylerde var da kısaca bukadar yazabildim, ve suan herşeye ragmen hala biryerlerden onu takip etmeye calısıyorum, fotograflarımızı hiç silemedim, twitter hesabımdan attıgım twetler ise hep onunla ilgili felan. Onu unutamıyorum ve kafamdan atamıyorum herşeyde o geliyor aklıma. Ve her dakika eskiye dönmek istiyorum. Yazım hataları icin kusura bakmayın lütfen.
    Edit: Ve arkadaslar şunu da belirtmek istiyorum üniversitede 3 kişilik bir arkadas grubumuz vardı bizim ama geçen sene en yakın dostlarımdan birini kaybettik, vefat etti. ve 2 arkadas kaldık ve o dostumuz gittiginden beri hiç eskisi gibi güzel vakit geciremedik ve ben sadece bu şehirde kız arkadasım ile gülebiliyordum.

EDİT:Arkadaşlar böyle fazla cevap geliceğini hiç düşünmemiştim. Ama hepinize çok teşekkür ederim mesajlarınız için. Dediklerinizin hepsini düşünerek bir takım kararlar aldım ve uygulayacağım. İnşallah kısa sürede ben ve benim gibi arkadaşlarım benzer sorunlarını atlatabilirler. Çok teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akyes -- 16 Ağustos 2018; 13:55:27 >

• Ciddiyim üzüldüm be. Bu tür şeylerin çözümü basit. Yeni maceralar. En azından senin için. Abi diyeceğim yaştasın tavsiye vermek bana düşmez ama abi bence yeni kız bulmaya çalış. Bak sevgili yapabilen biri bence bi kere daha yapabilir. Çok denemiş ama hep reddedilmiş biri içinse zor böyle bir durum. Sen zor durumda değilsin.
  • İstediğin gibi tavsiye verebilirsin kardeşim her türlü tavsiyeye açığım. Dediğini şuan yapabilecegimi düşünmüyorum ve nasıl desem birdaha böyle şeyler hissedebilecegime inancım hiç yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akyes

İstediğin gibi tavsiye verebilirsin kardeşim her türlü tavsiyeye açığım. Dediğini şuan yapabilecegimi düşünmüyorum ve nasıl desem birdaha böyle şeyler hissedebilecegime inancım hiç yok.
    Anladım abi. Ama seni engelleyen birine artık daha fazla duygu beslemenin akıl dışı olduğunu iyice düşün bence. En faydalısı unutup yeni şeyler denemek ama yapamam diyorsun. Bence de hemen yapma biraz üzüntünü yaşa. Bu da yaşamın parçası. Her şey istediğimiz gibi olmuyor bazen. Acı da mutluluk sürecinin bir parçası. Bunu psikolojini güçlendiren bir olay olarak düşünmelisin.
  • Zaten ben de unutabilmeyi istiyorum artık farklı şeylere yönelmeyi deniyorum. Spora başladım, arkadaşlar ile takılmaya calısıyorum ama bunları yaparkende her an aklıma geliyor ve hevesim kacıyor. Ama şuan İstanbuldayim, üniversite basladıgı zaman nasıl olucak onu bilemiyorum
  • Yaradan kolaylık versin.
    Zor bir durum ama seni her yerden engellemis bu kadar koşma peşinden.Kafanda bitirmen gerekiyor gerisi boş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flames,

Yaradan kolaylık versin.
    Zor bir durum ama seni her yerden engellemis bu kadar koşma peşinden.Kafanda bitirmen gerekiyor gerisi boş.
    İnşallah, evet koşmamam gerekiyor, kafamda bitirmem gerekiyor çabalıyorum da ama beceremiyorum sanırsam.
  • Yaw para para para demiş napolyon çare recebistana iltica et orda dolar 7.40

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kardeş yeri gelir bi insanı bir günde tanırsın yeri gelir 10 yılda tanıyamazsın. Sen hatayı en başta yapmışsın. Bütün hayatını bir kişinin etrafında döndürürsen mutluluğun sureti yaparsan onu gidince tabi ortada kalırsın. Kendine saygın olsun biraz sen bi bireysin tek başına da başa çıkabilirsin. Sevilmediğin bi kalbe girmeye çalışma. Ne kadar uğraşsan çabalasan 1 hafta 3 ay 5 ay sürdürsen yine başa sarar bi ilişki tek tarafın özverisiyle emeğiyle YÜRÜMEZ. Hatıralar zorlar adamı eyvallah ama alışırsın. İnsan herşeye alışır. Yine seversin belki bu kadar çok sevmezsin ama daha iyi mutlu olabilecek kadar seversin. Seni birkere gözden çıkartan bir daha çıkartır arkadaşım... Boşa kürek çekme. Senden sonra hemen başkasında teselli arayıp konuşabiliyosa çöpe attığın 3 senene yan sen. Ders al hayatına sokacağın insanları daha dikkatli seç. Seçilen olma seçen ol. Kendini sev bırak bu işin peşini. Ne yapabilirsin kardeş sensiz de mutluysa ?. Yaşadıklarını tek başına yaşamadın beraber yaşadınız o da senle mutlu oldu ama bak unuttu sen neden unutamayasın arkadaşım. Senin kendine saygın olmazsa kimsenin sana saygısı olmaz kız erkek farketmez. Çocuk gibi ağlayıp sızlanıp yüzün düşük gezeceğine. Sağlam dur acını da edebiyle yaşa elalemi kendine güldürme dışarıya yumuşak karnını gösterme. Yaşa arkadaşım yaşa hayatın bir gün bile garantisi yok. Fırsatın varken kendin için yaşa. Bırak kim ne yaşıyosa yaşasın.

• Gılgamış destanı yazsaydın

Bu arada iyi olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birader bu kız için harcadığın zamana yazık. Belli ki başkalarıyla (muhtemelen arkadaşının abisiyle) işi pişiriyor. Seni sevmiyorum demiş, soğudum demiş. Zorlamaya değer mi? Kız tamam dese bile hiç bir şey eskisi gibi olmayacak zaten. Tam bir paranoya haline girmeden önce kızın hayatında bıraktığı izleri sil. Beraber gittiğiniz yerlere gitme, farklı şeyler yap. Farklı ortamlara gir, farklı insanlarla tanış. Hatta mümkünse şehir değiştir

Not: Kızları bu kadar şımartmayın beyler. Sonra hepsi kendini premses merve sanıyor, gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cazoria -- 14 Ağustos 2018; 14:18:0 >
  • hocam 3 sene sonra size artik seni sevmedigimi farkettim diyorsa hersey bitmistir emin olun. onun icin artik zde tumuyle onu birakip onunuze bakin. hic pesinden kosmayin. hala seviyorsaniz 1 yil bekleyin sevgili yapmayin belki kendi dober ama siz adim atmayin. ondan vazgecmissiniz gibi davranin. belli bir sure sobra sizde unutursunuz.

• valla 6.5 senelik ilişkim bitmiş. bende zor zamanlar geçirdim ozellikle 3-4 ay. ama işin içeriğini öğrenince ondan acayip derece de soğudum.
    tek derdim var gorup yüzüne tukurmek.

seni hak etmeyecek bir şey yapmış ki seni terk etmiş. türk kadınlarının genel huyudur. uzul ama çok surdurme bunu.
  • Hocam sizi üzmek istemem ama üniversitede olmanıza rağmen daha çok lise gibi bir ilişkiniz olmuş.

• Hocam yanlış anlamayın ama aranızda özel bir şeyler yaşandı mı terbiyesizlik olarak anlamayın sadece evet ya da hayır olarak cevap verebilirsiniz. Neden soruyorum derseniz ilişki süresince her şeyi yaşamak maalesef ilişkinin hızlı tükenmesine neden oluyor. Sadece cinsellik de değil her türlü beraber yapılan aktiviteler de dahil
  • Hocam senin ilacın şu

http://www.incisozluk.com.tr/w/buraya-gel-çok-şey-kazanacaksın/sahibi/1/

• C S B

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.