Şimdi Ara

3 Senelik sevgilim tarafından terkedildim

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
96
Cevap
1
Favori
6.090
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 3 Senelik sevgilim tarafından terkedildim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    103 Mesaj

Yok hocam arkadasında kalırken abisi ile hiç konusmadıklarından ve birşey olmadıgından kesinlikle eminim. Evet yapmaz dedigim cok sey yaptı ama bundan eminim.
    |
    |
    ahmetay74 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Artık herşeyi zamana bırakmak lazım hocam sadece zaman sanırsam.
    |
    |
    Barış Manço kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İnsanlar değişir, beraberken veya ayrı bu kadar niye, nasıl, neden sorgulamayın. Suçu kendinizde aramayın...

Özel soru : O kadar evlilik, çocuk muhabbeti yapmışsınız, niyet ciddi yani. Bu soru garip gelebilir ama maddi durum nasıl ailenin ve senin? Hangi bölüm okuyorsun derslerde başarılı mısın ve bitirdikten sonra iş arayacaksan bulma durumun ve bu işin ortlama maaşı ne kadar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLTaR_07 -- 16 Ağustos 2018; 10:50:20 >
    |
    |
    Bahsedilenler: akyes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hocam adınıza üzüldüm. Benzerini bende yaşadım çok kötü bir durum. Artık ciddi düşünemiyorum. Bende zamanında kıza değer verip bana yazan kızlara yol veriyordum. Ama kız arkadaşımın arkadan iş çevirdiği ortaya çıktı. Ayrıldım ve 1 ay sonra bana yalvardı hata yaptım diye. Tekrar barıştık ama bu seferki süreçte ben ona acı çektirip ayrıldım. Senin kız arkadaşında işler istediği gibi gitmezse sana dönebilir haberin olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    158 Mesaj
    Kardeş çok fotoğrafımiz var falan hikaye kızın yaşı kac bilmiyorum ama kizlar cinsellik yasamak istemedikleri erkeklerle uzun sure sevgili kalmazlar sikilinca ayrilirlar.

|
    |

ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) 2018 Kullanıcı Kulübü
    64 GB || Geceyarısı Mavi
  • Yarbay
    4050 Mesaj
    Arada noktalama işaretleri kullansaydın belki terketmezdi.
    |
    |

"There's Only Room For One Snake.. And One Boss!"
  • Yüzbaşı
    261 Mesaj
    Benim de ilişkim 3 yıllık.Ara ara ayrıldık aynı senin gibiydi durumum herşeyimi onla yapıyorduk.şuan birlikteyiz ama ayrılırsak ne olucak bilmiyorum.hayatımda kimseyi bırakmadım onun için
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Barış Manço

Araya zaman bırakmalısın. İlişkinin heyecanı azalmış tabii onun adına. Kızlar tuhaf varlıklar anlaması imkansız. Eğer yazmazsan etmezsen aradan süre geçerse belki tekrar bir araya gelip konuşabilirsiniz ama emin ol ben seni şöyle seviyorum veya anlayışlı cevaplar hiç etki etmez. Çünkü şöyle düşün onun gözünde hiç tanımadığı insandan daha az şansın var. Çünkü tanımadığı kişi yeni bir heyecan onun için ama sen iliğine kadar bildiği kişisin. O yüzden zorda olsa araya zaman koymalısın. Bence sende bulduğunu kimsede bulamayacak çünkü etraf sadece çıkar isteyen erkeklerle dolu. Beklemelisin.
    Barış abimizin lafini dinle. Elden gelen tevekkülünü yap. Son kurulan sözler, cümleler unutulmaz. Tatlı dille güzelce son kez gönlünü okşamaya çalış. Baktin olmuyor (ki olmayacak) kapıyı aç ve dışarı çık ama tam kapatma aralıklı bırak.

Araya zaman girdikten sonra eğer gerçekten bahsettiğin gibi bir erkek isen gelirse gelir gelmezse gelmez.

Benzer durumlari yasadim. Neler cektigimizi Allah bilir. Sen dua et kardesim. Maneviyatini eksik etme. Tek cozumun bu. Kalplerin sahibi Allah tir. Vardir bir bildigi. Niyetini temiz tutmaya devam et.

|
    |

• Yüzbaşı
    818 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

Kızla ilişkiye girdinmi hiç
    sence evde kızla kalmıslar 3 yıl boyunca yiyişmislerdir kız simdi biriyle evlenince askım saçmalama sen ilksin diyecek
    |
    |
    Buda gecer merak etme

|
    |
    Bro kız tamam dese bile sen sürekli kafanda bu acaba kimlerle görüştü fikrini döndürüp duracaksın. Aşık adam mantıklı düşünemez, umarım dönmezsin o kıza

Orijinalden alıntı: kültürlü cingen

Bro kız tamam dese bile sen sürekli kafanda bu acaba kimlerle görüştü fikrini döndürüp duracaksın. Aşık adam mantıklı düşünemez, umarım dönmezsin o kıza
    Ben de böyle oluyorum çogu zaman bunu atlatmanın bir taktigi yok mu ...
    |
    |
    Çok benzer şeyleri yaşadım hala da yaşıyorum ama bir çıkar yolu yok önümüze bakmaktan başka maalesef.

|
    |

Öyle düşünüyorsan genelde doğru çıkıyor 😅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ozanisildar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2104 Mesaj
    Ağlanıp sızlanmak gereksiz. Önüne bakacaksın.

|
    |

Orijinalden alıntı: akyes

Dediklerinde çok haklısın hocam. O kadar yazan erkek varken beni cok kolay unutabiliyor, unutuyor. Çünkü başka heyecanlar yaşayabiliyor etrafında kimse olmasa ona gelen zaten daha farklı olabilirdi ama böyle oldu işde. Kendi yoluma bakıcagım inşallah
    Kızlar böyledir sensiz ölürüm derler ama bi başkası güzel söz söylesin veya bi espri yapsın hemen o tarafa kayar ilgileri.Yalniz kalan kız üzülür ağlar çabalar ama etrafında bi başkası dolanıyorsa geçmiş olsun

Sıkma canını onu düşünerek yerinde sayma,hayatını yaşa

2005 Laguna 2 faz 1 1.6 16V privilege+beyaz+brc lpg
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
kolayoto.com
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.