Şimdi Ara

Eski Sevgilim Cok Aklıma Geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
0
Favori
6.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hani öyle saniye başı değil ama ne zaman boş vaktim olsa geliyor mesela.Ygs lys falan da var bu sene.Ders başına oturuyorum,durduk yere aklıma geliyor.Sırf bu yüzden dershanede çalışıyorum derslerimi,evde bi türlü çalışasım gelmiyor.Bunu nasıl yencez bi yolu var mıdır

Not : Geri dönmem mümkün degil.O en azından arkadas olarak kalalım istedi,reddettim

• Ayrılma sebebiniz neydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: foleyisgod

Ayrılma sebebiniz neydi

Karakterlerimiz farklıymış,geç farkettik.Şimdi o barısmak istese ben barısmam zaten 1 hafta sonra yine ayrılırız.Uzaktan seviyorum ama harbi seviyorum yani
  • Umarım bu sadece bende görülen nadir bir problem degildir.Yardımcı olun lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Di3Young

Hani öyle saniye başı değil ama ne zaman boş vaktim olsa geliyor mesela.Ygs lys falan da var bu sene.Ders başına oturuyorum,durduk yere aklıma geliyor.Sırf bu yüzden dershanede çalışıyorum derslerimi,evde bi türlü çalışasım gelmiyor.Bunu nasıl yencez bi yolu var mıdır

Not : Geri dönmem mümkün degil.O en azından arkadas olarak kalalım istedi,reddettim

Başka bi kızla avut kendini tazeyse geçmesi zaman alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ballers.

Umarım bu sadece bende görülen nadir bir problem degildir.Yardımcı olun lütfen
    Eski sevgiliyi zaten unutamassın, he şöyle olur başka birini gerçekten seversin aşk derecesinde ozaman gelmez aklına.
  • Ergenlikte olur oyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peder '

quote:

Hani öyle saniye başı değil ama ne zaman boş vaktim olsa geliyor mesela.Ygs lys falan da var bu sene.Ders başına oturuyorum,durduk yere aklıma geliyor.Sırf bu yüzden dershanede çalışıyorum derslerimi,evde bi türlü çalışasım gelmiyor.Bunu nasıl yencez bi yolu var mıdır

Başka bi kızla avut kendini tazeyse geçmesi zaman alır

Etrafım da cok kız var fakat,en cekici enguzel olarak onu buluyorum istemsiz.Yoksa karsı cinsle iletisimim iyi.Bu dedigini dikkate alıcam.Belki hemen biriyle iliski kurar onla yasadiklarimizin aynisini yasarsam onun bi özelligi kalmaz.Ama hala onu sevdigim icin baska biriyle cıksam kizin duygulariyla oynamıs gibi hissederim yakisik almaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

Ergenlikte olur oyle

Tamam ergenim ama bence olay bu değil Olay bu olsaydı 30-40 yaslarındaki adamlar sevdikleri hanım icin rakı sofrasında aglamazdı
  • Istedigim cevabı alamadım,alamicam da galiba :'(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ballers.

Istedigim cevabı alamadım,alamicam da galiba :'(
    tamamen aynı durumdayım dostum, aynı ünideydik.3 sene oldu..hala anılar dün gibi..sırf o yüzden soğuk kış günleri bana onu hatırlatır. içimi titretir..ama sanırım bir yolu yok. en iyisi başkasını bulmak. bu sekilde hatırlamıyorsun.hele bir de ilk ilişkinse hiç unutamıyorsun.. hem kırgınlık,nefret hem de özlem bir arada olabiliyor. aynı durumdayım
  • quote:

tıpkı ben. Evet saçma gelecek ama ben bitirmiştim. Ve bitirdikten bir hafta geçmedi başımı taşlara vurdum. Aradan zaman geçti tekrar başladık. Ama olmadı yine. Biliyor musun bu söylediğim lise 2de olmuştu lise 3 gibi tamamen bitti. Ondan sonra 9 kişiyle birlikte oldum şimdi lys 3.senem olacak ama hala içimde bir ukte var :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artemis23

tamamen aynı durumdayım dostum, aynı ünideydik.3 sene oldu..hala anılar dün gibi..sırf o yüzden soğuk kış günleri bana onu hatırlatır. içimi titretir..ama sanırım bir yolu yok. en iyisi başkasını bulmak. bu sekilde hatırlamıyorsun.hele bir de ilk ilişkinse hiç unutamıyorsun.. hem kırgınlık,nefret hem de özlem bir arada olabiliyor. aynı durumdayım

Umarım tamamen unutursunuz.Cok anımız var birlikte ders calismamiz geliyor aklıma,ygs kasarken.Ne güzel gülüyordu be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soner_asi_kral1

quote:

tıpkı ben. Evet saçma gelecek ama ben bitirmiştim. Ve bitirdikten bir hafta geçmedi başımı taşlara vurdum. Aradan zaman geçti tekrar başladık. Ama olmadı yine. Biliyor musun bu söylediğim lise 2de olmuştu lise 3 gibi tamamen bitti. Ondan sonra 9 kişiyle birlikte oldum şimdi lys 3.senem olacak ama hala içimde bir ukte var :(

Bu ilişkiyi de ben bitirmistim bende pisman oldum.Sonra kızın yanlıs insanlarla takildigini ögrendim pismanligim gecti ama hala istemsiz seviyorum yalan degil

• Unutmak yok, alışıyorsun sadece...
  • Uyuşamamak da kötü ya
    Kendine göre birisini bul unutursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: killerbow

Unutmak yok, alışıyorsun sadece...
    mr.nobody filmini izle geçer
  • Kızın sevgilisi yok, belki benden sonra hiç olmadı bilmiyorum. Şimdi kafasını karıştırmak istemiyorum.

Yeni bir ilişki istemiyorum ama hoş kızlar var. Ancak yeni bir ilişkiyle unutabilirim diye düşünüyorum.. yanılıyor olabilirim..

Konuna +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Kızın sevgilisi yok, belki benden sonra hiç olmadı bilmiyorum. Şimdi kafasını karıştırmak istemiyorum.

Yeni bir ilişki istemiyorum ama hoş kızlar var. Ancak yeni bir ilişkiyle unutabilirim diye düşünüyorum.. yanılıyor olabilirim..

Konuna +1

Sana da +1 valla.Kızın en son ilişkisi benim diye biliyorum(Haziranda ayrıldık)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Soner_asi_kral1

quote:

Bu ilişkiyi de ben bitirmistim bende pisman oldum.Sonra kızın yanlıs insanlarla takildigini ögrendim pismanligim gecti ama hala istemsiz seviyorum yalan degil

başka kızlara yöneleceksin. Ne kadar çok kız olursa o kadar iyi bence benim şu birkaç senem sınav için olmasaydı daha da fazla kızla birlikte olurdum. Ta ki asıl aşkı bulana kadar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.