Şimdi Ara

3 senelik sevgilim bugün gelmiş ben başka biriyle konuşuyordum dedi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
4
Favori
35.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vallahi çok haklısınız ben şuan birlikte oldugum kızın 2 defa yalanını yakaladım önemsiz şeylerdi ama yalandı ve daha önce konuşmuş olduğu çocuğun profiline baktığını da yakaladım. Hala birlikteyiz ama yarım yamalak hislerim çok soğudum ve ona çok kötü davranıyorum hiç güvenmiyorum.sanırım bitireceğim yakın zaman da.
  • Malesef bu gibi durumlarda çoğu kız aynı

Erkekler yapınca bütün arkadaşları ile baksı yapıyor kız olunca ben bir şey yapmadım hemen üste çıkmaya çalışıyor

Affedersiniz ama bir şey olmaması imkansız
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Orijinalden alıntı: Darkgothess

telefonda ağlıyor ne olur ben birşey yapmadım beni bırakma yalvarıyor deli oldum

Kardeşim bana düşmez ama bu kadar pişman oluyorsa söylediğinden daha fazlası olmuştur. Klişeyi bilirsin. Erkekler bu tür şeyleri abartarak anlatırlar. Kızlar ise yaptıklarının daha azını söylerler. Kız arkadaşın şimdi vicdan yapmış, muhtemelen içini kemiren farklı bir olay var. Ya da konuştum dediği eleman bu konuyu sana söyleyeceğini dile getirmiş olabilir. Kız da bu durumda panik olup ondan önce sana söylemek istemiştir. Maalesef kadınlar çok masum olmuyorlar. Sana 3 yılını çöpe at diyemem ama durum sana söylenenden daha kötü olabilir.

Aga o nasi bi yorum adam kendini asıcak senin yüzünden

• Ayrılman iyi olmuş

Umarım ayrılmadan faydalanmissindir
  • Bu olay keşke olmasaydı ama evlenince böyle şeyler olsaydı daha kötü olurdu, geçmiş olsun. Hayat devam ediyor çokta dert etmeyin...
  • Şimdiye kadar ayrılmadıysan hiç ayrılma daha iyi.

Gönlünden çıkmamış olsaydın daha o çocuk konuşmaya çalıştığı gibi tersler haddini bildirirdi.

Demek ki işler biraz yolunda gitse sana tekmeyi vuracakmış.
  • Ya seni denemek istemiştir yoktur öyle bişey. Ya da aralarındaki mevzu patlamıştır dedikodu dönüyodur başkasından duyma diye öttü. Kim gelirde geçmiş haltını anlatır. Ama hocam bunların erkekleri test etmeleri denemeleri de çok olur bokunu çıkarıyolar bazen. Hala kıskanıyomu seviyomu diye salak salak senaryo da üretiyolar.
  • kaşarmış kardeş napacan doğru biri çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Bak dostum! Yakın çevremden buna benzer bir olayı yaşayan oldu; Ama adam başkasından duydu, buluştukları bir gün kız ondan önce davranıp biriyle konuştuğunu itiraf etmişti. Adam saf çıktı tabi. Hemen kızı affetti.

Nişanlandılar, 1 yıl sonra da evlendiler. Kız bebekleri de oldu. Ama sorun şu ki bebek sarışın ve mavi gözlüydü. Tuhaf olansa Anne baba esmer ve kahverengi gözlüydü. Dahası İkisinin de ailesinde bu kadar belirgin özelliklere sahip kimse yoktu. Baba olma heyecanıyla adam ilk aylar takmadı kafaya. Atadan gelmedir dedi salladı.

Adamın içini yiyip bitirir tabii bu ihtimal. Bir gün çocuğu muayeneye götürüyorum bahanesiyle DNA testi yaptırmaya götürür. Günler sonra sonuç eline ulaşınca bakarki çocuk ondan değil. Eve gider kadını evire çevire döver(iyi yapmış, oh olsun!). Meğerki kendisiyle nişanlı kaldığı dönemde itiraf ettiği erkekle buluşmaya devam ediyormuş. Birşeyler yaşamış. Çocuk tabii ona çeker. Adam Kadını ve çocuğu kapı dışarı eder. Mahkemeye gider deliliyle birlikte. Nafakasız, masrafsız boşanır kadından. Şimdilerde kadını ne o buluştuğu erkek ne de ailesi kabulleniyor. Bunların hepsi bizim mahallede yaşandı.

Sen sen ol böyle kızlara güvenme. Kızlarsoruyor'a gir de itirafları oku.

Unutma bozulan kız bozdular demez, düştüm diye oldu der.

Şimdi ben Türk karılarına laf edince suçlu mu olacağım. Milliyetçi salağın biri gelip sen bizim kadınlarımıza nasıl laf edersin diyecek. Halbuki bu aldatanların hepsi Türk karıları. Milyonlarca kadın her boku yiyip benim ilkim sensin diyor ya da böyle boklar yiyorlar.

• Biraderim kızı çok sıkıyomusun? üst üste mesajlar atıyomusun?
  • 2 dk da kizi.. pu yaptiniz.Yapan kiz soylemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RASYONALIST

şimdi fark etmen iyi olmuş. evlenince sen işe giderdin eve damacanacı tesisatçı alır sadece konuştuk derdi. evlilikte ayrılmasıda zor yasalar kadından yana nafakanı damacanacı ile çatır çatır yerdi

Nick entry uyumu
  • Dikiş tutmaz hocam ayrıl.
  • Kardo yol ver gitsin. Sen aynısını yapsan kapının önündeydin.
  • konuşma ve anlatış tarzından da anlaşıldığı üzere lise son veya üniversiteye yeni başlamış arkadaş :d
  • Dostum burada milyon kişi konuşmuş fakat analiz yapmamışlar.

şöyle düşün eğer kız; çocuğun onunla sevgili olabilmek amacıyla konuştuğunu düşünerek konuşup buluştuysa ve sözde ahlakı depreşip yediremeyip sana söylediyse zaten ayrıl, kız seni sevmiyor sıkılmış demektir.

eğer kız; çocuğun onunla arkadaş olabilmek amacıyla konuştuğunu düşünerek konuşup buluştuysa, zaten sana söylemesi gerekmezdi çünkü hatası olmamış olurdu. Ahlaki bir durum söz konusu değil, sana her arkadaşıyla yaptığını anlatıyor mu?, hadi diyelim çocuk sevgili olmak istediğini belli etti, kız sana anlatmak zorundaymış gibi hissetti. Sana bir suç işlemiş gibi anlatır mıydı? "böyle böyle biriyle arkadaş oldum ama bana hisleri varmış, engelledim bitti gitti." der biterdi.

düşünüp taşınıp hareket etseydin, karşındakinin de duyguları var sonuçta.

"Eğer bir gün iki kişinin arasında kalırsan; ikinciyi seç, çünkü eğer birinciyi gerçekten sevseydin, asla ikinci olmazdı" sözünü de aklında tutman da fayda var.

• Burdaki polyanaların başına böyle bir olay gelmediği için rahatça ılımlı yorumlar atıyorlar.

Ha şuda var, sen bu konuyu actigina gore, eskiden sende ılımlı bakıyorsundur kanımca

Polyanacılıga gerek yok.

Ayrılmanda forumun bir katkısı olursa ne mutlu bize.

Ayrica amacin evlenmekse, onuda dert etme.soyle ailene sana senin bulacagindan 10kat daha efendisini bulurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemscem

Dostum burada milyon kişi konuşmuş fakat analiz yapmamışlar.

şöyle düşün eğer kız; çocuğun onunla sevgili olabilmek amacıyla konuştuğunu düşünerek konuşup buluştuysa ve sözde ahlakı depreşip yediremeyip sana söylediyse zaten ayrıl, kız seni sevmiyor sıkılmış demektir.

eğer kız; çocuğun onunla arkadaş olabilmek amacıyla konuştuğunu düşünerek konuşup buluştuysa, zaten sana söylemesi gerekmezdi çünkü hatası olmamış olurdu. Ahlaki bir durum söz konusu değil, sana her arkadaşıyla yaptığını anlatıyor mu?, hadi diyelim çocuk sevgili olmak istediğini belli etti, kız sana anlatmak zorundaymış gibi hissetti. Sana bir suç işlemiş gibi anlatır mıydı? "böyle böyle biriyle arkadaş oldum ama bana hisleri varmış, engelledim bitti gitti." der biterdi.

düşünüp taşınıp hareket etseydin, karşındakinin de duyguları var sonuçta.

"Eğer bir gün iki kişinin arasında kalırsan; ikinciyi seç, çünkü eğer birinciyi gerçekten sevseydin, asla ikinci olmazdı" sözünü de aklında tutman da fayda var.

Güzel sözmüş

• Zamanında benim de başıma bunun gibi bisey gelmişti. Iki buçuk yıllık ilişkim vardı. Ama deli gibi seviyoruz oyle boyle degil. Anlatsam kutuphane olur, hatta kelimelere sigdiramam. Neyse Iliskinin ilk yilinda bunun Facebook hesabından eski sevgilisini arattigini yakalamıştım. Tavrim cok sert olmustu ve ayrilmak istememe ragmen, kadinlari bu konuda bilirsiniz ne yapti ne etti beni kekledi. Bunlari anlatiyorum cunku yazinin devaminda okursunuz, bi yerden patlak veren kiz gun gelir daha buyugunu yapar.

Neyse gel zaman git zaman 2 bucuk sene gecti ve boktan bahaneler ureterek ayrildi benden. Köpek olmustum arkasindan. Kari gibi agliyordum lan. Bazen dusununce vay anasini satayim ne kadar degismisim diyorum. Neyse birkac ay sonra ogrendim ki namuslu gecinen kiz iliskimizin sonlarina dogru beni oz be oz kuzeniyle aldatmis. İkisinin de agzini yuzunu silmeye gidicektim ama dusununce siktirettim ne intikam almaya calistim ne baska bir sey cunku buna bile degmez kevase dedim. Kusura bakmayin ama bana yanlis yapanin ayibini ortmem, söverim. Isterse 10 yillik iliskim olsun. Neyse intikam almaya calismamistim iste. Ama sonuc olarak ben almasam da hayat vermis ona dersini oyle duydum. 1 yil gecmisti aradan hala kopek gibi unutamamis aci cekiyormus. O bana tercih ettigi hımbıl kuzeni zaten tekmeyi basmis. Akrabalariyla arasi da acilmis o cocuk yuzunden. Ulan nasil bi bok cukurundaymisim diyorum kendime, iyiki kurtulmusum.

Baslarda sindirmek zor olacak bunu ancak yasayan bilir. Ama yardima ihtiyaci olan varsa yazabilir o sureyi elimden geldigince kisaltabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dondaki fren izi -- 5 Ekim 2017; 20:29:8 >

• Hocam bitirmen en sagliklisi olmus.

Kadinlarin goz yasi umrumda degil. Olmasinda umrunda. Timsah.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.