Şimdi Ara

3 senelik sevgilim bugün gelmiş ben başka biriyle konuşuyordum dedi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
4
Favori
35.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sonra cuckold yaşan stilini benimse.

cuckold dedim ama ban man yedirir mi bu bilmiyorum da
  • Madem böyle bir halt yedin aylar sonra niye söyleyip adamı çileden çıkartıyosun bir hainlik yapıcaksan yap yapmayacaksan konuşma konuştuk ama bir şey olmamışmış yahu o zaman söylemeyeceksin böyle bitirirler ilişkiyi ne kadar ahmak var ya.

Hadi şöyle olsun ben seni aldattım vicdanım artık el vermiyor falan filan de sonrası patlasın, "konuştuk bir şey olmadı" ne be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkgothess

telefonda ağlıyor ne olur ben birşey yapmadım beni bırakma yalvarıyor deli oldum

Düzgün insanlarda var kardeşim. Bende böyle bi şerefsiz ile uğraşmıştım. Hiç böyle masum sözlerine inanma. Üstünden seneler aktı arkadaşın arkadaşı tanıyomuş. Eleman neler anlattı. Zevkten dört köşe oldum iyiki kurtuldum diye. Hiç bu parazite izin verme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle parazitlerin tatlı sözüne kanma telefondanda engelle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • affedilemez şeyler bunlar kardeşim affedersen kızın gözünde de ezik duruma düşersin. gururlu ol. şimdilik gönderme hakettiğini yap, onu kullan. sonra sana ihtiyacı olan en savunmasız anında beter et ve tekmeyi bas
  • gazozu ver sonra ayrıl
  • Ne acı şeyler yahu ! Ayrıl kardeş , hatta şimdiye ayrılmış olman da gerekirdi

• Kardeşim benden sana tavsiye AYRILMA kız bişey yapmamış . Yaptığı kötü görünse de yalvarıyorsa asla bırakma .

• Düşünme bile değmez. Kızların hepsi aynı, birine tekmeyi vurursun ötekine geçersin, ne farkeder

• Işın zor be arkadasim çok temkinli ol derim

• kardeş sakın affetme yol ver gitsin sevmek falan hikaye güven olmadıktan sonra kapıyı kapatıp işe bile gidemezsin acaba benim hatunu kim düdüklüyor diye mesai bile kalamazsın aman diyim yol yakınken yol ver acıma bırak aşk meşk olaylarını hepsi beyinde ki salgı zaten inanma. acıma yol ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

quote:

Orijinalden alıntı: Nva Bx

quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

ne kadar saçma sapan ilişkileriniz var lan

+1

Adam daha kız arkadaşını kontrol edemiyor gelmiş burda kıza hayıflanıyor. Sen kızı kontrol edecek kadar baskın değilsen sana herşey müstehak kardeş yapcak birşey yok.

Öyle saçma şey mi olur ya bağlasın kafeste tutsun kızı

Yani benim bir kız arkadaşım gitcek tanımadığı bir adamla gitcek parkda oturcak. Değil o kızı yedi sülalesine başlarım ben o kızın. böyle birşey olamaz ne benim kitabımda yazılır ne de hayatımda böyle birşey oldu.

Adam olun sağlam olun sert olun yoksa kızları kontrol edemezsiniz.

• CSB ARKADAŞLAR HERKES NİYE İNANDI
  • bir şans daha verirsen günün birinde yine aldatır.bundan emin olabilirsin

• CSB
  • İlişkide güven kesinlikle önemli eğer artık kıza güvenmiyorsan ne kadar seversen sev için içini yiyecek. Kız hakkında yorum yapamam o kadar bilgili tecrübeli değilim ama güven meselesinde bitiyor iş

• Y Y
    -O-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goaben -- 5 Ekim 2017; 11:50:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Catology

quote:

Orijinalden alıntı: Darkgothess

quote:

Orijinalden alıntı: Catology

Belki kız seni zarfladı. ;)

abi böyle zarfmı olur eğer zarfladıysa bizde pulunu veririz napalım

Haşin erkeksin hanny

• küçük sinek miğde bulandırır misali kafadan kop gitsin düşünme
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragen

Yakın zamanda başıma benzeri bir olay geldi. 3 senelik ilişkimi dakikalar içinde tek kalemde bitirdim. İnstagramdan mesajlarını yakaladım eski sevgilisiyle, buluşmak için gün saat vermişlerdi birbirlerine.. Ben askerdeyken, işten çıkıpta eve gidiyorum dediği zamanlarda kim bilir kaç defa daha buluştu Allah bilir..

Uzun lafın kısası sakın ha yolundan dönme. Her yerden engelle resim, mektup, hediye vs ne varsa sil ve at çöpe. Boşa giden zamanı geri getirmek mümkün değil belki ama bundan sonra kazandığın bu tecrübe ile karşı cinse bakış açın ve nasıl davranman gerektiği konusunda ciddi anlamda değişeceksin.

Allah'a şükret ki nişan ya da evlilikte olmadı bu olay. O zaman sonuçları daha vahim olurdu.

Kiz milletinin özeti budur iste. O bizim hayalimizdeki kizlar 70'lerde 80'lerde kaldi. Siz masumca sevgi beslerken, arkanizdan neler neler yapiyorlar haberiniz yok.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.