Şimdi Ara

3 senelik sevgilim bugün gelmiş ben başka biriyle konuşuyordum dedi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
4
Favori
35.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kız resmen seni ölçüyor ne tepki vereceğini görmek istiyor, tepkin onunla eğlenmekten öteye geçmemek olmalı, bugün bunu diyen yarın eve erkek atar benden söylemesi
  • Böyle aşkın ızdırabını skym bilader geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HİC Dusunme ayril. Emin ol anlattiklari kadar anlatmadiklari hatta degistirerek anlattigi villbircok sey vardirvv. Hatta istersen sineye cekmis gibi davran degisik zamanlarda bu konuyu ac emin ol bi dedigi bi dedigini tutmayacsk ve yeni seyler cikacsk. Denemesi bedava. Boylesi olmasada buna benzer bi olay badima geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Nva Bx

quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

ne kadar saçma sapan ilişkileriniz var lan

+1

Adam daha kız arkadaşını kontrol edemiyor gelmiş burda kıza hayıflanıyor. Sen kızı kontrol edecek kadar baskın değilsen sana herşey müstehak kardeş yapcak birşey yok.

ulan zaten zeki bi birey değilim, iqum gittikçe düşüyor sizi gördükçe

temizinden bi block

bu arada geçmiş olsun hocam

acıma yetime :')

• Herkes erkekliğe bürünmekten insanlıkta lise terk galiba.. Tapulu mal mı arıyorsunuz? Bir de tasma takın tam olsun. Konuştuktan sonra seninle paylaşmak istemiş ki gizlisi saklısı kalmasın, belli ki sana güvenmiş(hata etmiş), daha ne istiyorsunuz, kuleye mi kapansın?

Aranızdan biri yapsa 'olm kızlarla aran iyiyaaee' çekiceğiniz yerde bir namus cinayeti kovalamadığınız kalmış, yazdıklarınızdan utanın kadın düşmanları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frostbite -- 6 Ekim 2017; 6:59:27 >
  • Boyle birseyi buraya sorabildigine gore kararin net bir sekilde ayrilmak degil gibi gorunuyor. Bence ayril, direk ayril. Sakin bir saniye daha dusunme. Yasadigim icin bilirim. Simdi affedeceksin sonra tekrar tekrar ve tekrar irili ufakli bir suru bunun gibi seyler basina gelecek. 4 yillik iliskim bitti. Yalan dolan ardi arkasi kesilmiyor bu tip konularda. Ayrilman senin icin yararina olur. Neler cektigimi ben bilirim ilk bittigi zamanlar ama elhamdulillah dimdik kalkmasini bildim ve simdi alnim ak bir sekilde yasantima devam ediyorum kim kimin ne oldugunu biliyor. O yuzden sakin dusunme.

• quote:

Orijinalden alıntı: amyfm

quote:

Orijinalden alıntı: Nva Bx

quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

ne kadar saçma sapan ilişkileriniz var lan

+1

Adam daha kız arkadaşını kontrol edemiyor gelmiş burda kıza hayıflanıyor. Sen kızı kontrol edecek kadar baskın değilsen sana herşey müstehak kardeş yapcak birşey yok.

ulan zaten zeki bi birey değilim, iqum gittikçe düşüyor sizi gördükçe

temizinden bi block

bu arada geçmiş olsun hocam

acıma yetime :')

Çok umrumdaydı be kardeş

Oksijen israfı insanlar gelmiş burda artislik yapıyor te allahım ya

• Derdi neymiş başkası ile görüşecek kadar. Başkası görüşmek isteyebilir ama red ederdi mevzu kapanırdı yok kapanmıyorsa sen kapatırdın. O neden görülmüş ne ummuş ne bulmuş

• Böyle birşey için sabır dilemiyorum lakin sabretmene gerek yok

• Geçen sene 1 Nisan günü konuştuğum bi kız vardı böyle biraz değişik kafa olarak.Bana senle artık daha fazla görüşmeme kararı aldım demişti.(O zamana kadar 3 hafta falan olmuştu konuşmaya başlayalı).

Ben de direk nasıl istersen dedim ama geri dönüşü olmaz bir daha konuşmak için çabalama dedim.Kız bana 1 Nisaaaan! diye mesaj atmıştı sonra.Birkaç gün takıldım sonra kızla.

Son olarak kız yine bıraktı beni ama ilk seferde koyduğum tepkinin hazzıyla bir daha konuşma gereği duymadım.

Bu da böyle bir anımdır.Kullan at...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direk hiç acıma VUR TEKMEYİ gitsin bu gün bunu yapan yarın en ufak fırsatta ya en yakın arkadaşınla olur ya da hiç bir şey olmadı internetten bulur birilerini karekteri bozuk onun yoluda belli orta malı olarak yaşamak onun doğasında var ondan ancak ara sıra eğlenilecek ara sırada ihtiyaçlarını gidermek dışında bir faydası olmaz sana. bu nu ilk başından söyleyecekti ne bileceksin yiyişmediklerini park mark ne iş demek lazım.
  • bir yanlış yapıp sadece konuştu ise affedilebilir.
    yalnız bu onda huy ise sıkıntı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Salvador

Geçen sene 1 Nisan günü konuştuğum bi kız vardı böyle biraz değişik kafa olarak.Bana senle artık daha fazla görüşmeme kararı aldım demişti.(O zamana kadar 3 hafta falan olmuştu konuşmaya başlayalı).

Ben de direk nasıl istersen dedim ama geri dönüşü olmaz bir daha konuşmak için çabalama dedim.Kız bana 1 Nisaaaan! diye mesaj atmıştı sonra.Birkaç gün takıldım sonra kızla.

Son olarak kız yine bıraktı beni ama ilk seferde koyduğum tepkinin hazzıyla bir daha konuşma gereği duymadım.

kullan at!! sizin çevrenizdeki bayanlar içinde düşünüyor olabilir.

ne de olsa etme bulma dünyası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

quote:

Orijinalden alıntı: El Salvador

Geçen sene 1 Nisan günü konuştuğum bi kız vardı böyle biraz değişik kafa olarak.Bana senle artık daha fazla görüşmeme kararı aldım demişti.(O zamana kadar 3 hafta falan olmuştu konuşmaya başlayalı).

kullan at!! sizin çevrenizdeki bayanlar içinde düşünüyor olabilir.

ne de olsa etme bulma dünyası.

Kullan at tabirini sevmem ancak bu ve buna benzer durumlarda iş gördüğünü düşünüyorum.Çocuk oyunu mu bu bi öyle bi böyle davranıcak bana?O kullanmıyor mu beni,gününü idare ediyor belki ego olarak.Muallak durumlar.

Kullanıp atan ben olmadım ayrıca o hikayede.Byndan sonrası için düşüncem o şimdilik.Belki kin vr nefretten böyle düşünüyorum.

Hakedene hakketiğini vereceksin.Şahsi düşüncemdir tekrar söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Salvador -- 6 Ekim 2017; 8:59:52 >

• Bu 3 yilda acaba kendi kac kiza bakti konusmak istedi belki konustu kac farkli kiz hakkinda erkek grubuyla laf yapti. Sanki erkekler iliskide mukemmel de surekli kizlardan mukemmellik sadakat bekleniyor. 50 kisi ayril kasar vs yazmis. Hakaret etme hakkini size kim veriyor. Bu ulkenin en buyuk sorunlarindan biri bu ata erkil bakis acisi. Bu tipler namus cinayeti isleyen sokakta kadin doven. Ne zannediyosunuz kendinizi. Bu tipler yuzunden erkekligimizden utaniyoruz bu ulkede. 3 yil sevgili olmak nedir ayrica. Gercekten seviyosan evlenirsin. Bu ulkede kizlara baski var. Gunde 50 kisi hala evlenmiyomusun diye soruyordur. Kizda anlasilan bakmis bundan birsey olmayacak ilgisi oldugunu hissettigi biriyle konusmus. Sonucunda seni secmis pisman olmus itiraf etmis. Bence boyke bir konu acip 3 yil sevgili oldugu kisiye hakaretler ettiren bir tipten cok daha dürüst davranmis. Onun icin birak kizi da hakeden birisiyle olsun. Senin gibiler ve burda atip tutan tiplet haketmiyor boyle seyleri..

• Ne olacaktı ya bugün senle yarın onla bi başka gün biriyle ondan sonrada evnelip gider,

• Bu zamanda böyle kız kaldı mı helal olsun ya.

Bir kaçkere buluşmuşlar konuşmuşlar ve bir şey yapmamışlar helal olsun sağlam kızmış.

Kardeş kaçırma bu kızı derim.
  • iğrenç ya bunun kadını erkeği yok iğrenç gerçekten.bunu soyleyecek kadar da yüzsüz. nereden buluyosunuz bu insanları anlamıyorum, balık baştan kokmuyo mu?
  • " bu devirde kimseye güvenemeyecekmiyim ben anlamadım" olm asıl güvenme sansın olan kişi karsındaymış. Bir kişi orgy den orgy koşsa bile ruhun duymaz eğer söylemezse. Dürüst davranmış işte. Ben ne kişiler gördüm yatmadığı kimse, yemediği halt kalmadı sonra gitti evlendi ve bunu örtbas etmek için çevre değiştirdi :D asıl güvenemeyeceğiniz senaryo bu ki zaten biriyle evleniyorsanız "Geçmişinle ilgili sorunlar seni ilgilendirir...geleceğinle ilgili sorunlar ise benim ayrıcalığımdır." J.Watson. Bence evlilikte önemli soru geçmişi değil. Birlikte bir ömür geçer mi? (mutlu olara) bunu sor. yoksa eli eline değmemiş hiç partneri olmamış da olsa o evlilik yıkılabilir. Doğru soru bu değil.
  • 3 senelik sevgiliden böyle bir itiraf, demek siz bu 3 sene boyunca hiç bir b*k yaşamamışsınız be adamım.

Dip not: 3 senelik bir dişi bunu sana yapabiliyorsa ileri de daha neler yapabilir. DİKKAT !!
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.