DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
3 senelik sevgilim bugün gelmiş ben başka biriyle konuşuyordum dedi
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
258
Cevap
4
Favori
24.269
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 3 senelik sevgilim bugün gelmiş ben başka biriyle konuşuyordum dedi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1341 Mesaj
      06 Ekim 2017 21:28:37
      1.Şutla diyen forumdaşların story sinde vardır bu durum da belki haberleri yoktur.

2. Yaşın kaç bilmiyorum ama bir başkasıyla 3 yıl takılıp şimdi seninle cleansheet yapmış birisi içine daha mı çok sinecek?

3. Sonucu veya sebebi ne olursa olsun itiraf ve pişmanlık karşısında kendinden beklediğin gerçekten bu mu?

4. İlişkiler bazı marjları test edebilir bu açıdan bakıldığında senin de kaybetmiş sayılacağını unutma.

5. Bu okudukların onu affetme konusunda kafanı karıştırdıysa ve bu yönde bir karar verirsen başa kakma hakkını kazanmış sayılmayacağını bil. Dişlerini sıkarak değil içine akıtarak affetmelisin.

6. Bir kızın seninleyken yaşamış olabileceği bir şeyi sindirmek senden önce yaşadığını sindirmekten daha zordur sanılanın aksine.

7. Yaptığı hataya senin de sebep olmuş olabileceğin konusunda kafa yor

8. Bu konuda sakın çabuk karar verme, önündeki bir kaç hafta hiç birşey yapmasan bile sana yardımcı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordplanett -- 6 Ekim 2017; 21:29:26 >
      |
      |

2009 Renault Laguna III 2.0 dci Privilege

• Yüzbaşı
      891 Mesaj
      06 Ekim 2017 21:29:05
      quote:

Orijinalden alıntı: Frostbite

Herkes erkekliğe bürünmekten insanlıkta lise terk galiba.. Tapulu mal mı arıyorsunuz? Bir de tasma takın tam olsun. Konuştuktan sonra seninle paylaşmak istemiş ki gizlisi saklısı kalmasın, belli ki sana güvenmiş(hata etmiş), daha ne istiyorsunuz, kuleye mi kapansın?

Aranızdan biri yapsa 'olm kızlarla aran iyiyaaee' çekiceğiniz yerde bir namus cinayeti kovalamadığınız kalmış, yazdıklarınızdan utanın kadın düşmanları.

Kes sesini feminazi.

Ya he he.
    • Yüzbaşı
      317 Mesaj
      06 Ekim 2017 21:51:10

Amin hocam, nerde ne kadar şifaya ihtiyaç olan varsa benle beraber cümlemiz şifa bulsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      strongergo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2358 Mesaj
      07 Ekim 2017 00:26:23
      quote:

Orijinalden alıntı: RancStone

Burdaki yorumlari okuyup güç alabilirsin eyvallah ama, içinde ne varsa onu yapar insan er yada geç. Bende sana yeni bir yasanmislik soyluyorum.

Şuan içinde affetmek devam etmek mi var? Tamam affet kizi tekrar iliskiye devam edin. Yada kiza kufur edip ayrilmakmi var onuda yap. İçinden ne geçiyorsa hepsini yap kardeş bunu yaptiginda yasayacagin seylerin sonunda yine ayrilik var ama, Bu, sana, ayrilip geçmekten cok daha buyuk tecrube olacak cok agir olacak ama beton gibi olacaksin.

Ben bu durumda olsam ne mi yapardim;

Kizi affederdim gozden cikarirdim 7/48 çakardım iliğini kuruturdum. Bu durumu sezdiği anda ayrilirdi zaten. Bu durumu anlamamasini saglamakta tecrubenin gercek ölcütü oluyor. mutlu ve huzurlu son.

Kendini geliştir bunlarda kişisel gelişim

Benzer bir durumu ben yaşadım kabul ettim affettim ama içten içe kendimi yedim belli etmeden işimi gördüm sonra ayrıldım.Çok seviyordum ama sonu ayrılık bir kere akla acaba ? Düştüyse olay er ya da geç bitmiştir.En fazla ertelersin ama için içini yer kendini gavat hissedersin buna da katlanamaz kimse

|
      |

kural dışı kalmışız haberimiz yok

• Teğmen
      130 Mesaj
      07 Ekim 2017 02:10:21
      Konuştuğu kişi buna yol vermiştir o da senin değerini anlamıştır. Bas tekmeyi onurlu ol
      |
      |

• Yüzbaşı
      672 Mesaj
      07 Ekim 2017 12:51:31
      3 sene emek verip yapılan her şeyi elinin tersiyle itmek onun yaptığı. Empati yapsın bakalım. İster miydi senin gibi bir adamı? Gelip söyledi diye madalya takamıcam kusura bakmasın çünkü bu yaptığı sana ihanet.
      |
      |

• Yarbay
      4216 Mesaj
      07 Ekim 2017 13:01:57
      Iyi kurtulmussun ama gorunuse gore boynuzu yemis de olabilirsin malum kadinlar olanlarin yuzde 10nu nu anlatir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Çavuş
      88 Mesaj
      07 Ekim 2017 17:44:42
      Kardesim bosver bu tip kadinlar kaybetmeye ve koca siddeti gormeye mahkumdur

Bunlarin cinsini ben çözemedim

4s kanunu bunlarin hayatina islemis

|
      |

• Yüzbaşı
      707 Mesaj
      07 Ekim 2017 22:07:42
      quote:

Orijinalden alıntı: Challengermert

quote:

Herkes erkekliğe bürünmekten insanlıkta lise terk galiba.. Tapulu mal mı arıyorsunuz? Bir de tasma takın tam olsun. Konuştuktan sonra seninle paylaşmak istemiş ki gizlisi saklısı kalmasın, belli ki sana güvenmiş(hata etmiş), daha ne istiyorsunuz, kuleye mi kapansın?

Aranızdan biri yapsa 'olm kızlarla aran iyiyaaee' çekiceğiniz yerde bir namus cinayeti kovalamadığınız kalmış, yazdıklarınızdan utanın kadın düşmanları.

Kes sesini feminazi.

Hakaretleriniz bile kıçı kırık Amerikan 'erkek hakları' edebiyatından çakma, erkek egemen toplumun kırbacı önünde sürüneceğinize özgürce düşünün, inanın size de yararı olur.

• Yüzbaşı
      891 Mesaj
      08 Ekim 2017 12:24:27
      quote:

quote:

quote:

Kes sesini feminazi.

Hakaretleriniz bile kıçı kırık Amerikan 'erkek hakları' edebiyatından çakma, erkek egemen toplumun kırbacı önünde sürüneceğinize özgürce düşünün, inanın size de yararı olur.

Yahudi zırvası feminizm zırvalarını dinleyecek değilim.
      |
      |

Ya he he.

• Yüzbaşı
      891 Mesaj
      08 Ekim 2017 12:31:32
      quote:

quote:

quote:

Kes sesini feminazi.

Erkek bunu yapsa demediğini bırakmazdın kadın yapınca iyi oluyor öyle mi? Kızlarsoruyor.com a git kadınlarklubü.com a git göreceksin bir kadın aldatıyor sadece 'yanlış yapmışsın' deniliyor ki burada sen kadını savunmuşsun bu da senin ne kadar rezil utanmaz bir insan oldugunu gösteriyor. Ama erkek aldatınca üstüne çullanıyorsunuz. Siz feminazilerin ne haltlar yediğini hepimiz biliyoruz. Siz değil misiniz her boku yiyip sonra kızlık zarı diktirip 'Sen benim ilkimsin aşkım diyen' rezil varlıklar. Utanmanız olsa azıcık ar damarınız olsa dürüst olursunuz

Ya he he.

• Yüzbaşı
      604 Mesaj
      08 Ekim 2017 12:39:12
      bu karı milletine güven yok!! sonrada kadın cinayetleri kadına şiddet vb şeylerle üste çıkmaya çalışırlar.
      |
      |

• Yarbay
      8401 Mesaj
      08 Ekim 2017 12:40:27
      Çok fena yerden değinmişsin de ondan fazlası da var. Çocuk ve baba ölene kadar saf saf kan bağı var sanıyor ve bu küçümsenecek rakam da değil.

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      08 Ekim 2017 15:45:08
      Bas kicina tekmeyi gitsin bro simdiden boyle yapan evlendikten sonrada ayni seyi yapar acima gozubun yasina siktir et gitsin.

|
      |

Çevirmen.
    • Yarbay
      4290 Mesaj
      08 Ekim 2017 16:05:32
      İş yerinde bir kız arkadaşım var. Bana nişanlı olduğunu evlenmeyi planladığını söyledi, 3 gün sonra başka bir çocuğa erkek arkadaşım yok dedi... Kız milletine güvenilmez.
      |
      |

Adam olmak cinsiyet meselesi değil, şahsiyet meselesidir. Necip Fazıl Kısakürek. Ben bir tepeden “Allah” diye bağırırım, o ses diğer tepeden “Özgürlük” diye yankılanır (ŞEYH ŞAMİL). Dünyayı bize büyük gösteren o'nun büyüklüğü değil, bizim küçüklüğümüzdür (Şeyh Edebali) “Abdülhamid'i Anlamak Her Şeyi Anlamak Olacaktır" (Necip Fazıl)
    • Yüzbaşı
      707 Mesaj
      08 Ekim 2017 17:07:46
      quote:

quote:

quote:

quote:

Kes sesini feminazi.

Erkek bunu yapsa demediğini bırakmazdın kadın yapınca iyi oluyor öyle mi? Kızlarsoruyor.com a git kadınlarklubü.com a git göreceksin bir kadın aldatıyor sadece 'yanlış yapmışsın' deniliyor ki burada sen kadını savunmuşsun bu da senin ne kadar rezil utanmaz bir insan oldugunu gösteriyor. Ama erkek aldatınca üstüne çullanıyorsunuz. Siz feminazilerin ne haltlar yediğini hepimiz biliyoruz. Siz değil misiniz her boku yiyip sonra kızlık zarı diktirip 'Sen benim ilkimsin aşkım diyen' rezil varlıklar. Utanmanız olsa azıcık ar damarınız olsa dürüst olursunuz

Ne içiyorsunuz arkadaş, ben nefrete karşı durdum sen kızlık zarı falan yazmışın(ayrıca manyak mıyım diktireyim bakir/bakire fantezilerine gireyim). Yahudi kısmına hiç girmiyorum çünkü youtube komplo teori kanallarına hakim değilim, bir şey desem illuminati falan diyeceksiniz. Nefret bürümüş nefsinizi.
      |
      |

• Teğmen
      237 Mesaj
      09 Ekim 2017 07:59:56
      Kadın düşmanlarının gazına gelip gül gibi ilişkiyi bitirmişsin. Sabahtan akşama kadar forum sayfalarında dolaşan işsiz ve tipsiz "forumdaş"ların kadınlar kendilerine bakmadıkları için kadın düşmanlarının önde gidenleri zaten. İlişkin 6 aylık olur 1 yıllık olur anlarım, henüz tam olarak tanıyamamışsındır derim... Ama üç yıldir hiçbir şey olmamış ve üç yıl sonra aldığın bu ilk sinyalde yolundan sapmışsın. İyi de olmuş, çok mutlu oldum.. çünkü senin gibi bir çakma kabadayıyla yola çıkılmaz zaten. Hadi yaylan şimdi, bük götürmüş hayatının üzerine bir de depresyona git, reva sana, kenar mahallenin fakir ama delikanlısı...

• Yarbay
      3133 Mesaj
      09 Ekim 2017 08:21:37
      bu konu hala kapanmadımı olay namus davasına dönmüş durumda.

erkeği gavat yerine koyar bu tarz konular.kıza tekmeyıde koymus konu hemen kapansın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      3133 Mesaj
      09 Ekim 2017 08:23:27
      quote:

Orijinalden alıntı: karataym

Kadın düşmanlarının gazına gelip gül gibi ilişkiyi bitirmişsin. Sabahtan akşama kadar forum sayfalarında dolaşan işsiz ve tipsiz "forumdaş"ların kadınlar kendilerine bakmadıkları için kadın düşmanlarının önde gidenleri zaten. İlişkin 6 aylık olur 1 yıllık olur anlarım, henüz tam olarak tanıyamamışsındır derim... Ama üç yıldir hiçbir şey olmamış ve üç yıl sonra aldığın bu ilk sinyalde yolundan sapmışsın. İyi de olmuş, çok mutlu oldum.. çünkü senin gibi bir çakma kabadayıyla yola çıkılmaz zaten. Hadi yaylan şimdi, bük götürmüş hayatının üzerine bir de depresyona git, reva sana, kenar mahallenin fakir ama delikanlısı...

bızım kardeşimiz delikanlı öyle namussuzluğu kaldıramaz siz geniş mezhepli olabilirsiniz herkesi öyle beklemeyin

kardeşime karı mı yok be en kralını buluruz ya. kız dediğin nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Reklamlar
SEO
paykasa
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,638
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.