Şimdi Ara

3 senelik sevgilim bugün gelmiş ben başka biriyle konuşuyordum dedi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
257
Cevap
4
Favori
35.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dogru karari vermissin. Kendisine saygisini kaybeden insandan hayir gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkgothess

telefonda ağlıyor ne olur ben birşey yapmadım beni bırakma yalvarıyor deli oldum

Kardeşim bana düşmez ama bu kadar pişman oluyorsa söylediğinden daha fazlası olmuştur. Klişeyi bilirsin. Erkekler bu tür şeyleri abartarak anlatırlar. Kızlar ise yaptıklarının daha azını söylerler. Kız arkadaşın şimdi vicdan yapmış, muhtemelen içini kemiren farklı bir olay var. Ya da konuştum dediği eleman bu konuyu sana söyleyeceğini dile getirmiş olabilir. Kız da bu durumda panik olup ondan önce sana söylemek istemiştir. Maalesef kadınlar çok masum olmuyorlar. Sana 3 yılını çöpe at diyemem ama durum sana söylenenden daha kötü olabilir.
  • bu kız milleti neden aldatır ki ?
    ellini sallasa ellisi abazalar sırada bekliyor.Ama bari ayrıl sevgiline acı çektirme.Ayrıl sevgilinden git kime veriyosan ver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vril

quote:

Orijinalden alıntı: Darkgothess

telefonda ağlıyor ne olur ben birşey yapmadım beni bırakma yalvarıyor deli oldum

hocam iyi yapmışsınız derdinizide anlıyorum bende 1.5 yıllık ilişkim beni aldattığında aynısı olmuştu 1 saat ağlamıştı otogara gelmişti görüşmek için vs. ama sonuç aynı

ama anlamadığım birşey var benimkinde ben kendim yakalamıştım şüpheleniyodum biraz takip vs öğrenmiştim

sizinki kendi ağzıyla söylemiş hani istese hiç söylemez sizinde hiç haberiniz olmazdı neden söyledi ki acaba ?

Birisi görmüştür ve zaten öğrenilecektir ondan söylemiştir. Belki de buluştuğu eleman tehdit etti.

• 3 senelik sevgilim bugün gelmiş ben başka biriyle konuşuyordum dedi

• Aklında bir gram şüphe varsa bitir. bidaha ne ara ne sor.

Çok seviyorum dediğim 2,5 sene birlikteliğim olan kişiyi bir saat içinde hayatımdan sildim. Zormu evet zor ama oluyo.

Birkere affetmek devamında mutlaka tekrar karşına benzer bi konunun çıkması demek. Affetti yine affeder düşüncesi.
  • Ben olsam evliliği bu kızla düşünmezdim sonrasında boynuzlanma riskin çok yüksek güven önemli, ama bi şansıda herkez hakkeder eğer seviyorsa seni, işten ayrılmasını ve birdaha da böyle bişeyin olmicanının sözünü talep edebilirsin olmadı, takılmaklık sevgilin olur, öpermisin severmisin başkasını bulana kadar yokluk içinde idare edersin.
  • Haha işte şimdi gerçek bir erkek oldun dostum, aramıza hoş geldin.
    Sıra sen de şimdi onlar düşünsün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • RASYONALIST kullanıcısına yanıt
    Nafaka almayı kolay mı sanıyorsun

• Alışmış kudurmuştan beterdir. Ayrıl.

• Yeni birini bulana kadar takmaya devam et diyeceğim ama bu sana yakışmaz o yüzden ya Adam gibi ayrıl ya adam gibi devam et

• geçmiş olsun hocam boşver allaha havale et
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nva Bx

quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

ne kadar saçma sapan ilişkileriniz var lan

+1

Adam daha kız arkadaşını kontrol edemiyor gelmiş burda kıza hayıflanıyor. Sen kızı kontrol edecek kadar baskın değilsen sana herşey müstehak kardeş yapcak birşey yok.

Bu nasıl bir yargısız infazfdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avatarım Ağır Çekim -- 4 Ekim 2017; 10:28:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vikingler kulubune bir uye daha eklendi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim yol ver, bugün bunu yapan yarın yine aynısını yapar. Huylu huyundan vazgeçmez, geçmiş olsun zararın neresinden dönsen kâr ;)
  • konu csb ama sensiz olmaz knk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanHur -- 4 Ekim 2017; 10:52:40 >
  • Sırf şuna yorum yazmak için girdim siteye, kardeşim sakın yaşanmışlıklar falan var deyip de affetmeyi kafandan geçirme hiç de acıma, bugün yapan yarın da yapar evlendikten sonra da yapar yazık edersin kendine, erkek yapsa ama ortalığı yıkarlar..

• Bak kardeşim acırsan acınacak durumda olursun, affettiğin anda hayatının en büyük hatasını yapar gelir burada başlık açarsın, kıza yol veriyorsun kafan rahatlıyor, yok şaka yaptım bilmem ne öyle bir dünya yok olamaz hadi eyvalah

• abi güven çatırdadımı bikere yok bidaha eskisi gibi olmaz gözün hep arkada aklın hep o olayda yol ver gitsin bence

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.