Şimdi Ara

3 senelik sevgilim bugün gelmiş ben başka biriyle konuşuyordum dedi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
4
Favori
35.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    olm nick degişcem ha sizin yüzünüzden :D:D
  • Iki ihtimal var bence ilki kiz kıskandırmak icin boyle bir yola başvurdu kiskandirmak icin boyle birseyi yapması bana da sacma geliyor ama ilgi gormek icin her yolu deniyolar genelde çoğunluğu,
    Ikinci ihtimal de kiz senden sıkıldı kendinden soğutup iliskiyi senin bitirmeni istedi ve sen onun beklemedigi sekilde voleyi cakinca aglamaya basladi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • parkta buluştuğu oğlanla olsa,

onun özellikleri senden daha iyi olsa,seni anın

da kapıya koyacak.facebooktan onların güneşgözlüklü pozlarını izlerken bulucan kendini.

onun özellikleri kötü olduğu için geri döndü sana.yalnız kızda tebrik ettiğim bişey var o da dürüstçe bu olayı anlatışı.anlatmasa sır olarak kalacakmıydı yoksa illa öğrenirmiydin bişekilde? kesin ortak bi arkadaşınız ispiyonlamadan ben söyliyim dedi.yoksa dürüstlükle alakası yoktur.hayat böyle bişey işte hacıh.eran yarış.bu hayat çok

hoktan oldu gitgide.harcanan efora gerçekten değiyormu düşünmek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kız halen beni ikna etmeye çalışıyor sadece konuştuk diye bu ne genişlik anlamadım bende beni arama dedim git konuştugunla sevgili ol gelme yanıma dedim bitti halen ağlayıp pişmanım diyor allahım gece gece

• Kızlara fazla yüz veriyorsunuz sonra tepenize çıkıyorlar. Burada da görüyorum eleman Whatsapp konuşmasını atıyor saçma sapan emojiler, kızın içine düşecek şekilde alttan almalar vs. Şımartmayın şunları, iplerini sağlam tutun ki böyle şeyler yapmasınlar.

• Nasıl bir tepki bekliyormus anlamadım -,- Hayır madem sonra ağlayıp zırlayacaksın ne diye yapıyorsun , ilginç ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkgothess

Kız halen beni ikna etmeye çalışıyor sadece konuştuk diye bu ne genişlik anlamadım bende beni arama dedim git konuştugunla sevgili ol gelme yanıma dedim bitti halen ağlayıp pişmanım diyor allahım gece gece

CSB

• Csb mi değil mi bilmem ama çok yazık olmuş.. Sana neden söylediğini tahmin edebiliyorum, yanlış bir şey yapmadığını biliyor, senin merhametine güveniyordur bir ihtimal.

Belki karşıdakine başlamadan yol vermiştir. Çok kötüye yorma derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 4 Ekim 2017; 3:12:19 >
  • Allah başımıza vermesin

• Kardeşlerim valla csb falan değil ister inanın ister inanmayın böyle bir olayda başıma geldi ya ona çok üzülüyorum hemde canımdan çok değer verdiğim kişiden gelmesi çok koydu bana yargısız infaz yapma diyor benim afedersiniz anamı ... yaptı butun gün şimdi haklıymış gibi üste çıkması beni iyice delirtti buraya yazıyorumki içimi dökem rahatlayam yoksa elimden kaza çıkacak yemin ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Vril

quote:

Orijinalden alıntı: Darkgothess

telefonda ağlıyor ne olur ben birşey yapmadım beni bırakma yalvarıyor deli oldum

hocam iyi yapmışsınız derdinizide anlıyorum bende 1.5 yıllık ilişkim beni aldattığında aynısı olmuştu 1 saat ağlamıştı otogara gelmişti görüşmek için vs. ama sonuç aynı

ama anlamadığım birşey var benimkinde ben kendim yakalamıştım şüpheleniyodum biraz takip vs öğrenmiştim

sizinki kendi ağzıyla söylemiş hani istese hiç söylemez sizinde hiç haberiniz olmazdı neden söyledi ki acaba ?

Benzer seyi yasadim. Supheleniyordum zaten de konduramiyordum. Ortak bir arkadasimizin sayesinde tam olarak emin olunca yol verdim gitti....

Bir an taviz verirsen o da nasil olsa affediyor diye surekli ayni halti yer sen de ben erkegim diye gezersin

• Csb değilse, kabul edilemeyecek bir olay.

• Emin ol kabul edersen aynı boku tekrar yiyecek. Bazı şeylerin telafisi olmadığını anlamalı yok öyle bir dünya. Baktı kafasına göre değil çocuk tekrar sana dönmek istedi işte bu kadar basit. Giden zamana elbet üzülürsün fakat böyle bir insanla gelecek kurmadığın için şükredip kendini teselli et.

• Sakın hocam geri dönüşlük yapma

Seven biri kimse ile konuşmaz üstüne üstün parka bile gitmişler sordun mu salıncaktamı salladı

Yoksa tahterevalli ?

Yazık kadına şiddete karşıyım ama

Onu bana söylerken tokatı vurur arkamı bakmadan giderdim 😡👊

• MGTOW a hoş geldin

• Ayrilmak icin bahaneler... Sizin iliski bitmis coktan tek tsrafli haberin olsun. Kesin parali birini bulmistur

• Kiz milletinden durustluk bekleme. Hepsi yanar doner tiplerdir bunlarin. Isini gorup sutlayacaksin. Hakettikleri bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

ne kadar saçma sapan ilişkileriniz var lan

+1

Adam daha kız arkadaşını kontrol edemiyor gelmiş burda kıza hayıflanıyor. Sen kızı kontrol edecek kadar baskın değilsen sana herşey müstehak kardeş yapcak birşey yok.

• kardeş evlilik teklifi yaptıgım biriyse.Ben caktırmadan cocugu bulup sorarım. boyle boyle oldumu dogruyu soyle sadece ıcımde kurt kalıcak senlık bır durum yok dıye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onunde iki yol var:

1- "git konus bana ne anlation daha da gelme " demek ve bitirmek

2- inun bitirmesini beklemek ki uzun surmez

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.