Şimdi Ara

Görev yap para kazan ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar wpden bot bir hesapla size ulaşıp görev yap para kazana dolandırılanlar var mı acaba . Şuana kadar benden para istemediler .
    Google maps konumlarını yorumlayıp 50 TL veriyorlar 1 saat sonra . Çok değişik bir dolandırıcılık sistemi . İleride para isteyeceklerini düşünüyorum. Başına gelen karşılaşan var mı

• Valla kardeşim 2 günde 1450 TL verdiler . Büyük ihtimal biraz daha para verip benden daha büyük bir para koparmaya çalışacaklar . Bakalım göreceğiz😁
  • =PistoLeRo= kullanıcısına yanıt

Bize de yönlendir kardeşim, zorla paralarını almayacağız hoş, kendi rızasıyla veriyorsa ağanın eli tutulmaz. 

• 😁😁 telefon numarasını atarım öğlen buraya . Çökün 😃
  • Tahmin ettiğim gibi daha yüksek tutar istemeye başladılar . Yer mi Anadolu çocuğu. 1450 TL mi aldım köşeme çekiliyorum . Siz siz olun kolay yoldan para kazanma hevesi içinde olmayın. Çok fazla dolandırıcılık ağı var 😁
  • Bugün benle de irtibata geçtiler. 100 Tl aldım. Yarın 1000 Tl alıcam.

• İlk gün 150 . 2. Gün 1300 aldım . Ama 3. Gün kazandığının 3 katı istiyorlar 3 aşamalı görev ve para sürekli artış gösteriyor . Aman ha 2 Gün parayı al çekil . Paranı kaptırma bedava para kazanacam diye.
  • 2. Günde alayım. Para istedikleri an engelliycem. Başta linkler mi virüslü diye düşündüm ama google mapste kontrol ettığimde degildi. Yine yarın gönderdiklerine de tedbirli şekilde yaklaşıp. 1000 Tl alırsam ben tamamım

• Yolla bize de yolumuzu bulalım
  • =PistoLeRo= kullanıcısına yanıt
    Ekşi sözlükte gündem şu an bu. Dolandırılmış adam anlatmış tane tane.
    Başlık:”Google Maps ile para kazanma dolandırıcılığı”
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.