Şimdi Ara

3 Litre Yudum Ayçiçek Yağı 69 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
24.093
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

105 e 5lt yudumlari stokladim bu ara bi yag krizi olabilir diyorlar yemeksepeti getir vs somürmek lazim cekle

• 4 Litre komili 76lira. Migros hemen uygulaması.

• cashxxx C kullanıcısına yanıt

Tedbir almak lazım

• Orkide nasıldır?Kalitesi hakkında bilgisi olan var mı?

• Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    kullanıyoruz bi sıkıntı yok hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En zorlu işlerde çalışıyoruz. Ağır sanayide neyi yapmıyoruz? Çalışma saatleri ortada. Kat kat daha fazla vergi veriyoruz. Bey efendileri doyuramıyoruz. Sorun baştakilerde.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • greenpeace16 kullanıcısına yanıt

Sorun bastakikerde olsa bu durum istisna olur ben azaltarak diyorum son 300 senedir vaka bu. Bir laf var bilir misin. İslam kotu değil muslumanlar kötü diye. Avutma amaçlı.

Hah işte bizim toplumda biz kötü değiliz bastakiler kötü diyerek kendini avutuyor. Mesele zihniyet meselesi. Çok açık bir şey diyorum.

Ben mesela uyuşturucu satsam adam öldürsenm kumarbaz olsam dolandırici olsam ve bunları yapıp zengin olsam, sen de ticaretle alnınin teri ile kazanıp zengin olsan. İkimiz bir ortama girsek ben senden daha değerli olurum.

Yanlış anlama sorun bu diye demiyorum. Zihniyetin carpikligini ifade etme maksatlı.

Harfleri öğrenmeden bir insan roman okuyamaz. Bizim tarihimiz boyunca çıkan kaç tane dünya çapında bilim adamı var. Mesela bir ingiltereden çıkan kaç tane dünya çapında bilim adamı var.

Her ama her alanda geriyiz. Bu geriligi kabul etmeden ilerleme mümkün değil. Bu zaten bilinen bir durumdu. Osmanlı bu geriligi zor da olsa kabul etmişti. Cumhuriyet bu geriligi kabul üzerine kuruldu az zamanda çok yol katettik ama ne zaman ki geri olduğumuzu unutup hayallere daldık yine başa sardık.

Simdi kendimizi dev aynasında görüp Almanya ile kiyasliyoruz bu sadece komik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96DE7F07E -- 4 Mart 2022; 20:0:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dünyadaki sistem şu:

Batı ülkelerini yönetenler başka halklara zulmederek ve sömrerek kendi vatandaşlarını refaha kavuşturken; bizim gibi Ortadoğu ülkelerini yönetenler kendi halklarına zulmedip kendilerini ve dar oligarşik çevrelerini refaha kavuştururlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok değil görürsünüz

5 lt yağ 200

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • glory34 kullanıcısına yanıt

Batılılarin sömürdükleri biziz zaten. Adamlar bizden alıp kendilerine veriyorlar. Bu şartla hem kendi hem de sömürdükleri devletlerin devam etmesini sağlıyorlar. Bu bir kısır döngü. Bu sisteme karşı çıkarsan İran gibi seni tecrit ederler gene avucunu yalarsın.

Toplumsal ahlak seviyemiz batının fersah fersah gerisinde olduğu için yakın bir zaman diliminde (100 yıl kadar) bir değişim olması zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.