Şimdi Ara

250 TL Frisby Cyber FC-9265G 4 FANLI Gaming Kasa (Ön ve Sol Panel Temperli Cam)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.321
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 250 TL Frisby Cyber FC-9265G 4 FANLI Gaming Kasa (Ön ve Sol Panel Temperli Cam)
    https://urun.n11.com/bilgisayar-kasasi/frisby-cyber-fc-9265g-gaming-kasa-cam-kapak-isikli-oyuncu-kasasi-P327350179?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Resmi web sitesi:https://www.comsis.com.tr/

250 TL Frisby Cyber FC-9265G 4 FANLI Gaming Kasa (Ön ve Sol Panel Temperli Cam)250 TL Frisby Cyber FC-9265G 4 FANLI Gaming Kasa (Ön ve Sol Panel Temperli Cam)250 TL Frisby Cyber FC-9265G 4 FANLI Gaming Kasa (Ön ve Sol Panel Temperli Cam)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 8 Nisan 2019; 19:19:32 >

• saol hocam ama 2010dan beri psu altta kasa kullanıyorum hem kablo hem fan-toz yüzünden
    ben pek begenmedim kasayı ama şu dolarda uygun göründü.
  • Tam neden bu kadar ucuz diyordum cevabını yorumda buldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Tam neden bu kadar ucuz diyordum cevabını yorumda buldum.

Kasanın dış aksamının kalın, dayanıklı olmasının bir faydası günlük kullanımda yok montajı yapıp masa üzerine/altına koyacaksınız. HDD alışılmışın dışında konumlandırılmış ve alt tabana sabitlenmiş. Temperli camlar ağırdır doğru bu da bir dezavantaj değil. 5-10 TL'lik power kablosu çıkmasına göre kalite değerlendirmek Sonuç olarak 240 TL gibi bir rakama 4 adet orta düzey renkli led fan, manyetik filtreli ve temperli camlı bir kasa alıyorsunuz. Tamamen bakış açısı ve talep farklılığı zira farklı bir yorumda da şöyle denmiş

-ön ve yan tarafta cam kapaklar var. oldukça şık. ışıkları çok iyi 3 renk var. 12 cm 4 fan mevcut. kasanın içi oldukça geniş. çünkü hdd ve cd koyma yerleri yok. içerisi oldukça geniş böylelikle istediğiniz ekran kartını falan rahatça koyabiliyorsunuz. disklere gelince.. diskleri alt tarafa takabiliyorsunuz. yine üst ve alt tarafta toz önleme için hafif ızgaralar koyulmuş. cd koyma şansınız yok. genel olarak çok beğendim. fiyatına göre gayet iyi*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 24 Mart 2019; 22:16:33 >

• quote:

Tam neden bu kadar ucuz diyordum cevabını yorumda buldum.

bu yorumu görünce insanlar ne saçma yorumlar yapabiliyorlar dedim ama bu yorumları referans alanlar da varmış demek ki...
  • çok güzel duruyor. çekle 220 tl civarına gelir. alsam mı diye düşündüm şuanda bende şu kasa varhttps://www.hepsiburada.com/cooler-master-haf-912-advance-750w-80-bronze-pencereli-siyah-mid-tower-kasa-rc-912a-kwa750-pm-bd301992

gereksiz macera mı olur acaba? (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

çok güzel duruyor. çekle 220 tl civarına gelir. alsam mı diye düşündüm şuanda bende şu kasa varhttps://www.hepsiburada.com/cooler-master-haf-912-advance-750w-80-bronze-pencereli-siyah-mid-tower-kasa-rc-912a-kwa750-pm-bd301992

gereksiz macera mı olur acaba? (:
    haf efsane. hiç bir şey almayın, boş iş olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

bu yorumu görünce insanlar ne saçma yorumlar yapabiliyorlar dedim ama bu yorumları referans alanlar da varmış demek ki...

Alıntıları Göster
    Her yoruma bakarım bir sonuç çıkarırım, aynı senin yorumuna bakıp sonuç çıkardığım gibi.
  • quote:

Her yoruma bakarım bir sonuç çıkarırım, aynı senin yorumuna bakıp sonuç çıkardığım gibi.

Alıntıları Göster
    Her yorumdan sonuç çıkarmak doğru değil. Mantıksız yorumlar bolca olabiliyor. Fiyatına göre yorumlamak lazım en başta. Cam ağır olur zaten. Bu paraya verdikleri için fena bir kasa durmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şöyle bi kasa yapıyorsun ama powerı üste konumluyorsun üzücü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.