Şimdi Ara

25 Yaşından Sonra Kız İşlerine Başlayabilen Var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
3
Favori
3.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. 25 yaşına girmek üzereyim. Biraz kısa boylu(1.70) ve şişmanım(90). Kızlarla en ufak bir iletişim dahi kuramıyorum, hiç kız arkadaşım olmadı ve milli de değilim. Ortalama, düzenli bir işte çalışıyorum, yalnız yaşıyorum. Çevremde pek arkadaşım da yok. Bu noktadan sonra kendimi düzeltsem bile treni kaçırmış hissediyorum. Zayıflasam, kendime baksam sizce hala şansım var mıdır? İsteyene özelden ss atabilirim. Belirli bir yaştan sonra sıfırdan bu işlere girip kız arkadaş, f**kbuddy. tarzı birini bulabilmiş kimse var mıdır? 6 7 senedir denemediğim uygulama kalmadı son yıllarda kendimi blackpill'e verdim hep, nasıl olacak bu işler :( ..

• Sal gitsin onu hocam ya. Kaç yıldır ara ara şu siteyi kullanırım. Daha bir kişiyi bloklamış değilim ama arkadaş sanırım ilk olacak. Ben hayatımda bu kadar yıkık, bu kadar ezik bir karakter görmedim. Artık şu adamın mesajlarını görmek canımı sıkacak raddeye geldi. Kimsenin lafını dinlemiyor. Kimsenin tavsiyesine kulak asmıyor. Dümdüz gidiyor...

Ben itim it,ben tipsizim, ben fakirim... Baydı artık.

• hocam asıl mesele fiziksel görünüş değil. elbette önemli ama senin kendi davranışına odaklanmam lazım. kısaca dış görüşünü olmak istediğin bedendeymiş gibi davran. yoksa o döngünün sonu yok. kilo verdim. hadi kas yapayım, kas yaptım hadi dövme yapayım... farazi konuştum ama bu isteklerin sonu yok. elbette söylemesi kolay. öyleymiş gibi davran diyince bir şey olmayacak. fakat bu süreci başlatırsan zaten değişim zamanla olacaktır. kısaca yap bir şeyler.

sosyalleşme için yeni derneklere katılmanı tavsiye ederim. yine her şey zamanla olacak. beni dışladılar mı, istenmiyor falan diye düşünme insanlarla aşina oldukça ilişkilerin kalitesi artacaktır. yine duygusal ilişki konusu da apayrı gelişecek bir şey. sabır sadece... bunu talep edersen hiçbir şey bulamazsın. o yüzden bence f***buddy falan düşünme. önce insanlarla ilişki. sosyalleşme, çevre edinmek. etrafındaki etkinlikeri, tanışma toplantılarını falan araştır. bunlarla uğraşmam diyorsan git bir kafa bara (bar olması önemli çünkü insanlarla tanışma ihtimalin o tür yerlerde daha fazla) kendi durumuna göre otur bistroda 1 bira iç insanları izle. kendine göre muhabbet keşfedersin afedersiniz diyip dahil olmaya çalış.

ve reddedilmekten korkma. reddeliyorsan senden ötürü değil, o insanın yeni bir şey istemediği, halinden memnun olduğu içindir. çünkü onlar senin hakkında hiçbir şey bilmiyor. kimse o kadar kolay reddedilmez...

• Gaksital kullanıcısına yanıt

gitmediğim dans kursu girmediğim ortam kalmadı hiçbir kız beni istemedi adama boşuna umut verme yakışıklı zengin değilsen kız denen yaratıkların gözünde bir hiçsin

• Para varsa onlar seni bulur. 50 yaşında bile olsan.
  • tek cümlenden bile bakış açında çarpıklık olduğunu düşünüyorum. önce "kız denen yaratık" nedir yani. ben önce insanlarla ilişki diyorum. sosyalleşme diyorum. kız denen yaratık diye görüyorsan seni ben de istemem başkası da istemez. girebileceğin tek ortam da kahvede batak ortamı olur. ayrıca soruyorum dans kursuna ya da o ortamlara ne bekleyerek gittin, ne amaçla gittin, ne kadar gittin, ve gidip de ne yaptın? bunlara gittim ve keyif aldım diye cevap verebilir misin?

Sal gitsin onu hocam ya. Kaç yıldır ara ara şu siteyi kullanırım. Daha bir kişiyi bloklamış değilim ama arkadaş sanırım ilk olacak. Ben hayatımda bu kadar yıkık, bu kadar ezik bir karakter görmedim. Artık şu adamın mesajlarını görmek canımı sıkacak raddeye geldi. Kimsenin lafını dinlemiyor. Kimsenin tavsiyesine kulak asmıyor. Dümdüz gidiyor...

Ben itim it,ben tipsizim, ben fakirim... Baydı artık.

• 1 si internetten kız bulmak aşırı zor o yüzden realden bulmaya çalış, 2. si fitnessa başla hem fiziğin değişir hem de hormonlarının seviyesi değiştiği için özgüvenin artar maskülen olursun, 25 yaşından sonra kız bulmuş bir sürü kişi gördüm çevremde geç değil

• kızların standartlarının çok altındasın zaten yaş da ilerlemiş bu yaşa kadar olmadıysa sebep bellidir. en iyi çözüm kızları düşünmeyi bırakman ve kendine "cope" alanı yaratman. iyi forumlar

• Base-Collector kullanıcısına yanıt

Cope alanları nelerdir

• Ninelere teyzelere söyle sana anında bulurlar işin olduktan sonra gerisi kolay. Bu kafayla evde kalırsın.
  • İnsan ilişkilerinden seni uzak tutacak vakit geçirebileceğin herhangi bi şey ne bileyim işte hobi müzik sanat yazılım vs her şey olabilir.

40 olunca napıcam

• para bulup betabux yapcan

• Hocam kızlarla konuşsanda konuşmasanda değişen bir şey olmuyor.

Açıkçası önemli olan senin iç huzurun, bunu sağladıktan sonra isterse Dünyanın en güzel kızı gelsin peşinde dolansın o iç huzur kadar başka bir şey huzur ve mutluluk veremez sana.

Toplum yozlaştı ve insanlar artık birer ürün, insanlar bunu kendi kendilerine kabul ettiler, birer ürün olmayı tercih ettiler ve birer ürün gibi davranıyorlar.

Burada suç toplumun, saçma sapan şeylere siz arz ve talep dengesi kurar ve buraya talebi çok gömerseniz taleplere yetişmek güçleşecektir.

İnsanlar kendi kendilerine yapıyor bu zehiri içiriyor.

Niye öyle bir şey yapayım

kendime yedirmem öyle bir şeyi

• black pilli birak oncelikle ve kilo ver. kendini gelistir. gelistirnekten kastettigim git manyak gibi kultur kas degil de daha cok hobin falan olsun. sosyalles, arkadas edin.

Arkadaslarin olursa konusursun, sık sık konustugun zaman da kizlarla daha rahat konusursun.
  • o zaman forever alone hoccam

destekleyici mesajınız için teşekkür ederim hocam, bir müzik aleti kursuna başlamayı düşünüyorum. aslında sosyalleşmeyi üniversitede çok denedim. katılmadığım kulüp gitmediğim etkinlik kalmadı ama olmayınca olmuyor maalesef. bakalım, tekrar deneyeceğim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CE39D2262

1 si internetten kız bulmak aşırı zor o yüzden realden bulmaya çalış, 2. si fitnessa başla hem fiziğin değişir hem de hormonlarının seviyesi değiştiği için özgüvenin artar maskülen olursun, 25 yaşından sonra kız bulmuş bir sürü kişi gördüm çevremde geç değil

yanıtınız için sağ olun hocam. spor salonu üyeliğim var, yılbaşından sonra başlıyorum tekrardan. umarım faydası olur zayıflamanın..

Bu adamı dinle gerçekler bu şekilde

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.