Yüzbaşı
06 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 96 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Ben de 4 yıl önce buralarda takılırdım. Neticede iyi kötü uludağ psikolojiye girdim. yıllar geçti şu an 4. sınıftayım artık mezun olacağım. psikoloji okumanın yüksek lisans yapmadan pek bir anlamı yok zaten. ales için kasmam gerekiyordu. Bir taraftan da bölüme karşı ilgim azaldı. Hem bölümdeki içeriklerin kafamdaki beklentilerle, yapmak istediğim uğraşlarla; merak ettiğim, araştırmak istediğim konularla neredeyse hiç uyumlu olmadığını anladım ayrıca meslek anlamında kendi yeneteklerim ve ilgilerime yönelik alan bulamadım. Bunlar 2. sınıftan itibaren kafamda oluşmaya başladı. Ama gün geçtikçe bir şeyleri geri sarmak daha da zorlaştı. Bu dönem okulların online olması da beni kopma noktasına getirdi. Düşüncem, not kaygısı gütmeden mezun olmak (zaten kaygı güdelecek bir ortalamam da kalmadı . Hedefim Anadolu Üniversitesi Hukuk...

İlk sınava hazırlanışımda burada vakit geçirmekten çok keyif almıştım. Psikoloji grubu kurmuştuk. Çok değerli arkadaşlar edindim. Hala irtibatta kaldığım kişilerle tanıştım. Bu yüzden tekrar buradayım. Her türlü sorunuzu cevaplamaya çalışırım, tavsiye ve görüşlerinizi de bekliyorum. Herkese kolay gelsin...
control'u 50 tl değil de 81 tl yapardı.
-bir dh kullanıcısı
Arkadaşlar bundan iki yıl önce bu forumdan arkadaşlar ile Psikoloji grubu kurmuştuk. Tekrar kuruyoruz. Gelmek isteynler mesaj bırakabilir.
https://graphicriver.net/item/triangle-clean-trend-keynote-template/16272633

bu temayı buldum.bunu gördükten sonra hiçbir sunumu beğenmiyorum. korsan şekilde bulabilir miyim?
Mehaba arkadaşlar.

bizim öğrenci yurdunda geçen aylarda hotspot cihazı arızalandı. internet, giriş ekranına gelmiyordu. cihazı devreden çıkartınca internet erişimi düzeldi. fakat hem yasa gereği hem düzgün kullanım için bir hotspota ihtiyaçımız var. firmalar bunun için 4000 bin dolar gibi meblağlar istiyor. kendim kurabilir miyim? nelere ihtiyacım var? bu konularda yardımcı olabilicek birisi var mı?

şu an elimde 8 tane acces point
toplam 2 tane 6 portlu swicth bulunuyor. bir tane router almalıyım ya da router yerine bir bilgisayarı ehternet kartı vb. takarak router olarak kullanbilir miyim?

teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar daha öyle forumda böyle gruplar açılmış. geçen yılın grubu oldukça tutmuş. Ben de şuan aktif bir grup olmadığı için bu topluluğu kurmaya karar verdim.

Kurultay dememin sebebi ise hedefimin; öncelikle psikoloji, pdr, psikiyatri düşünen tibbiyeliler ve mesela yapay zeka ile ilgileniyorum diyen mühendisleri, yani psikoloji ilgili olan kişileri toplamak. kemik kadro oluşturduktan sonra bütün forumun katılıp tartışabileceği bir topluluk oluşturmak. Bir de benim blog kurma düşüncem var fakat yeteri kadar bilgim ve tecrübem yok. eğer sıkı bir bağ oluşturabilirsek bir blog kurmayı da deneyebiliriz. katılım olursa whatsapp veya telegram grubu kurabilirim.
Merhaba arkadaşlar daha öyle forumda böyle gruplar açılmış. geçen yılın grubu oldukça tutmuş. Ben de şuan aktif bir grup olmadığı için bu topluluğu kurmaya karar verdim.

Kurultay dememin sebebi ise hedefimin; öncelikle psikoloji, pdr, psikiyatri düşünen tibbiyeliler ve mesela yapay zeka ile ilgileniyorum diyen mühendisleri, yani psikoloji ilgili olan kişileri toplamak. kemik kadro oluşturduktan sonra bütün forumun katılıp tartışabileceği bir topluluk oluşturmak. Bir de benim blog kurma düşüncem var fakat yeteri kadar bilgim ve tecrübem yok. eğer sıkı bir bağ oluşturabilirsek bir blog kurmayı da deneyebiliriz. katılım olursa whatsapp veya telegram grubu kurabilirim.Telegram gurubu kuruyorum. pm atabilirsiniz
Tam olarak 17.690 benim isteğim izmir ekonomi sizce gelir mi, tavsiye ve bilgi verebilecek var mı?
Hakkında
Konum: Eskişehir
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
LOL
Dr. Mundo
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Mesaj Sayısı: 352
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.974
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 17.145 (Bu ay: 219)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.062 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.