Şimdi Ara

25 yaşında hiç sevgilisi olmamış bir ağabeyinizim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
3
Favori
7.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bırak sevgiliyi normal arkadaşım bile olmadı, kendimi bildim bileli yalnızım.Artık buna alıştım ve kabullendim, böyle huzurluyum.Sizede tavsiye ederim yalnızlık iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne abisi len 35 yaşındayım ben başlığı değiştir.
  • Böyle şeyleri marifet sanmayın,yalnızlık kötüdür.

• senden buyugum len ne agabeyi

.

• İnsan sosyal bir canlıdır. Olmasaydı bir anneye ve babaya ihtiyaç duymazdın. Ömür boyuda başkalarına muhtaçsın.
    Yalnızlık kötüdür depresyondur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63340B9F6

Böyle şeyleri marifet sanmayın,yalnızlık kötüdür.
    İyidir iyi, en azından canını sıkan kimse olmuyor derdin tasan olmuyor kafa rahat oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Perceptron

İnsan sosyal bir canlıdır. Olmasaydı bir anneye ve babaya ihtiyaç duymazdın. Ömür boyuda başkalarına muhtaçsın.
    Yalnızlık kötüdür depresyondur
    Valla ben asosyalim hiçde depresyonda felan değilim keyfim yerinde, 25 senedir bir tane bile arkadaşım olmadı sanırım internet de olmasa insanlarla konuşmayı unutacağım

• Sen yalnız değilsin. Dh arkanda hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: baltalimanı seks ofisi

Sen yalnız değilsin. Dh arkanda hocam.
    Nick entry

• 24 üm aynı gemideyiz. kendini kandırma hocam. liseliler bile dışarı da el ele geziyor parklar da sevişiyor nasıl üzülmüyorsun. kuzenlerimin hepsinin sevgilisi var instagram da fotolarını görmek beni delirtiyor şahsen
  • Sosyal bir birey bile olsa her insan kendi içinde biraz yalnızdır.
    Gerçek manadaki yalnızlık olan asosyallikle beraber olan yalnızlık hem buruk, hem çekilmez hemde zordur.
    Şartlar ve ortam müsait olmayınca kaçınılmaz olur.
    Okul hayatında, iş hayatında kalabalıklar içinde bile kendi kabuğunda yaşayan çok insan var. Yani aslında bu bir seçim.
    Rahatsızlık vermiyorsa sorun yok, ama kişiyi rahatsız ediyorsa bazı önlemler almak gerekebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ofsayt Bozan Stoper

24 üm aynı gemideyiz. kendini kandırma hocam. liseliler bile dışarı da el ele geziyor parklar da sevişiyor nasıl üzülmüyorsun. kuzenlerimin hepsinin sevgilisi var instagram da fotolarını görmek beni delirtiyor şahsen
    Kıskanç fesatlık yapan biri değilim hiç olmadım kimseyede özenmedim bu zamana kadar, başta zordu tabiki neden böyleyim diye düşündüm hep ama sonra farkettim ki yapım böyle ben yalnızlığı seviyorum.

Yalnızlık iyi birşey aslında insanın kendisine vakit ayırması düşünecek vaktinin cok olması okuyup araştırmaya öğrenme duygusuna itmesi felan güzel şeyler.

• Abine saygı duy 5 farklı kızla yiyiştim. Yaşım 29

Edit: Benim de az kankim oldu ama olsun böylesi daha iyi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monica Mattos -- 14 Mayıs 2019; 16:19:31 >
  • 29 yaşındayım hayatımda sadece 1 kere kız arkadaşım oldu 2 ay sürdü o da berbat bitti. inandırmayabilir ama sevgili aradığım bir şey değil. eksikliğini duyduğum bir şey değil. cünkü hiç olmayan bir şeyin eksikliğini de hissetmiyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazotçu

29 yaşındayım hayatımda sadece 1 kere kız arkadaşım oldu 2 ay sürdü o da berbat bitti. inandırmayabilir ama sevgili aradığım bir şey değil. eksikliğini duyduğum bir şey değil. cünkü hiç olmayan bir şeyin eksikliğini de hissetmiyorsunuz
    İlık olmak ayrıcalıktır gurur duymalısın
  • yaş 28 seninle aynıyım ama ben hiç dışarı çıkmıyorum 10 yıldır hikikomori hastasıyım

• 27 Yaşındayım.
    Benim ailem yok dostum (Aile kavramında kimi sayarsan say akraba adına hiç kimse yok)

Dediklerinin bazıların katılıyorum, bazılarına katılmıyorum. ama YALNIZLIK HARİKA BİR ŞEYDİR ve bunun aksine iddia edende hayatta hiç bir şey başaramayacağını düşünen yada yaşı kaç olursa olsun kendini hiç tanımamış bir bireydir.

Kendime ait bir evim var ve istediğim her şeyi yapıyorum evimde. Samimi olduğum 2 arkadaşım haricinde hayatımda gerçekten yer etmiş hiç kimsem yok dediğin gibi kafam rahat huzurumu bozacak hiç etken yok.
    Akşama yemek ne var derdi yok canımın istediğini yapıyorum.
    Şu nasıl bu nasıl derdi yok kendim karar veriyorum.

Bazıları anne baba da diyecek belki ama ulan anne baba bile sana ne kadar yardımcı oluyor bunu bir kendinize sorun.
    Bazı şeyleri yapmaktan çekinmeyin yapın. Hayat sizin bir kere yaşıyoruz bu hayatı başkası yok.

Edit: Önümüz yaz şuan bile hava 35 derece yazın klimayı açarım çırıl çıplak Film seyrederim oyunumu oynarım keyfime bakarım. Yaz geldiğinde işten gelir gelmez bütün kıyafetleri çıkartırım :D

Tek yaşıyorsundur diye yazdım yukarıdakileri
    @GTX1050TI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sütyen_Teli -- 14 Mayıs 2019; 16:47:53 >

• lise çağındakiler sevişmeyi bilseydi liselerde canlı gösterimli ve uygulamalı sex dersleri olurdu.sen hangi parkta sevişen çift gördün bilmiyorum ama benim görüşüm böyle
  • Vay be abi olmuşuz :) Hasta insanların ne yazikki bu hayatta pek şansı olmuyor. Psikiyatrist bir kadın bize aşık olmadığı sürece bu şekil yalnız yaşayacağız :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.