Şimdi Ara

25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
22
Favori
52.415
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nerde donanımhaberin paylaşımcı ruhu arkadaşlar, video koyabilecek kimse yok mu? eşimi ikna etmem lazım ama kanlı canlı görmeden ikna etmemin imkanı yok.
  • Bu çok fonksiyonlu pişirici ne işe yarıyor , ne pişirmek amacıyla kullanılıyor?
  • maxian kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum..Biri video çeksede bizde ona göre alıp almayacağımıza karar versek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xprens123

106 kanal çıkanlar sizlere yardımcı olayım .. bir flash alın aşagıda eklediğim dosyayı flasha atın sonra ;
    ayarlar >> uydu ayarları >> kanal ayarları (en altta olması lazım ) >> usb den yükle
    bunu dedikten sonra dizili şekilde gelecektir bizzat kendim dizdim. Programıda vereceğim basit şekilde dizilimi var .

------------------------------------------------
    01'den önce full belgesel kanalları
    Ulusal kanallar
    haber kanalları
    spor kanalları
    çocuk kanalları
    film müzik kanalları
    karışık
    -------------------------------------------------

NOT : İçindekileri direk flashın içine çıkartın.
    Kanal listesi TIKLA

Seg(denenmiştir.) - Nexon(denenmiştir.) - Vestel için uyumludur.

25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL

liste düzenleme programının linkini verebilirmisiniz.tşk

• Para olaydı kesin alacaktım. Alan arkadaşlara hayırlı olsun gerçekten güzel televizyon. Dedemlerde 50" olanı var o da güzeldi.
  • Arkadaşlar kanal listesinin içinde verdim programı
  • bende aldim kurulumu yapip evden ayrildim aksam eve gittigimde video cekimi yapip eklemeye calisirim

alan arkadaslardan ricam tv yi tasarruf moduna almayi denemeleri. ayak ustu denedim eko moda aldigimda tv ekrani parlak devredisi biraktigimda tam tersi kapaniyordu.. sizlerde de durum boyle mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yigitgoktug Y kullanıcısına yanıt
    Hocam mağlesef keylerle ilgili bir çalışmam yok .. Siz bir çalışma görür duyarsanız hepimizi bilgilendirmenizi isterim . Saygılar.

Edit: ölü piksel ve bulut için bir kaç resim var onlarıda ekleyim tam olsun .

belleğe atın ve teker teker göz gezdirin ...Bismillahirrahmanirrahim inşallah sıkıntınız olmaz ..

25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL 25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL

25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL 25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL 25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL 25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL 25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyprus_TC -- 25 Eylül 2014; 17:54:37 >

• garcy kullanıcısına yanıt
    Ben Nexonu aldım geçen haftaki. Maalesef Flash player yükleyin diyor digiplayde. Yani eğer tvnin yazılımda flash player varsa açar gibime geliyor. Ne infinite yayın izleniyor nede silverlight
  • Verdik siparişi bi saat icinde getireceklerini söylediler bakalım. İnşallah pişman olmayız. Hele konsol performansı iyi olursa on olur :) ben kendi odamda 42inch fhd panasonic (s30) plasma kullanıyorum şuanda.segi kendi odama alıp panasonigi oturma odasına yollucam eger begenirsem :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aldık getirdik. daha kurdurmadık bakalım
  • bulut testi dediğiniz ne oluyor nasıl test edliyor?
  • Ankara'da etimesgut bölgesinde kalmamış !!! Ankara'da bulanlar yer bildirirlerse iyi olur , bu alanların hepsi aytırtarak mı aldı yahu ?
  • Bu arada bayramdan sonra filan büyük ekran samsung tv vereceklermiş depolarda şimdiden yerini almış
  • Pendik alt kaynarca deniz caddesinde an itibari ile bir tane var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamucera -- 25 Eylül 2014; 19:26:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Bu arada bayramdan sonra filan büyük ekran samsung tv vereceklermiş depolarda şimdiden yerini almış

detaylı bilgi alabildin mi hocam tv hakkında
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

bende aldim kurulumu yapip evden ayrildim aksam eve gittigimde video cekimi yapip eklemeye calisirim

alan arkadaslardan ricam tv yi tasarruf moduna almayi denemeleri. ayak ustu denedim eko moda aldigimda tv ekrani parlak devredisi biraktigimda tam tersi kapaniyordu.. sizlerde de durum boyle mi ?

Bi tek bende mi oluyor ?

• merhabalar. tv yi sabah 9 da aldım ve okul dolayısıyla öğlen kurabildim. hd kanallarda bir problem yok fakat palnet cocuk gibi diger çcuk kanallarında titreme var.şu an ethernet kablosu ile internete bağlı ve you tube debn video seyrediyoruz.internet hızına göre arada yükleniyor diyor ve ekran donuyor.flash bellek okuma sıkıntısı yok zaten uydu ayarlarını yaptıgınzda kanallar kııstlı sad ox diye bir dosya var onu indirip yükledim öyle seyredebiliyorsunuz.
  • enerji tüketimi saatte 90 watt çok fazla değil yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cyprus_TC

106 kanal çıkanlar sizlere yardımcı olayım .. bir flash alın aşagıda eklediğim dosyayı flasha atın sonra ;
    ayarlar >> uydu ayarları >> kanal ayarları (en altta olması lazım ) >> usb den yükle
    bunu dedikten sonra dizili şekilde gelecektir bizzat kendim dizdim. Programıda vereceğim basit şekilde dizilimi var .

------------------------------------------------
    01'den önce full belgesel kanalları
    Ulusal kanallar
    haber kanalları
    spor kanalları
    çocuk kanalları
    film müzik kanalları
    karışık

NOT : İçindekileri direk flashın içine çıkartın.
    Kanal listesi TIKLA

Seg(denenmiştir.) - Nexon(denenmiştir.) - Vestel için uyumludur.

Ben de sabah 10:30'da buradaki yorumlara sağolsun @majesty nazgul'ün eklediği resimlerden ikna olarak eşime telefon ederek kaldıysa almasını söyleyerek mağazaya gönderdim ve şansımıza 1 tane kalmış Uzun zamandır araştırma yapıyordum Samsung 7000 serisinden de aşağısını düşünmüyorken bir yandan maddi sıkıntılar falan baktım yakın zamanda alamıyorum 2-3 yıl idare etse yeter diyerek almaya karar verdim ve şu anda kurulum yaptım ve sağolsun @xprens123 sayesinde kolayca kanal listesini de attım. İlk izlenimim kanal hızı orta üstü, görüntü iyi, fiyat / performans çok iyi

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.