Şimdi Ara

25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
555
Cevap
22
Favori
52.411
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yigitgoktug

quote:

Orijinalden alıntı: oaston

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

tv su an içeride çalışıyor. görüntüler hiç de kötü değil. Hatta samsungtan farkı yok gibi ... USB den bağlanan 2 tb lik diski tanıdı, aslanlar gibi mkv oynattı. Yazılım olarak da yanılmıyorsam 3.8.8 idi. usb üzerinden güncelleme konusuna baktım ama bulamadım

13-14gb lık mkvleri dener misin hocam , birde ileri geri almayı

denedim oynatıyor.. elimde 11,5 gblik film vardı denedim sıkıntı yok. ileri geri konusunda da x8 e kadar hızlı görüntüleme var.. bir kez takılma yaptı ama galiba benden kaynaklı. Tıpkı bilgisayarda aynı anda çok sayıda işi yaparken takılma yapması gibi..

Arkadaşım sana zahmet cihazı asmadıysan arkasındaki etikete bakarmısın kaç watt yakıyormuş.

90 watt yazıyor

Teşekkürler.. Metrodaki 50" olanı 100watt idi çok fark yokmuş. Şu an 46" plasma (250w) kullandığım için metrodaki 50" lik olana yönelicem en azından ekranı büyüttüm derim..

• Motorlu çanak ayarı var mı. ??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Yahu millet ne kadar yakmasına takmış , bunca yıl kullandığınız CRT tv'ler varken hiç watt değerini merak ediyormuydunuz

Türkiye de yaşamıyorsun galiba yada faturaları baban ödüyor. Eskiden şimdiki kadar kayıp,kaçak kıl tüy bedelleri yoktu. Habire geçirip duruyorlar, her sene tedaşa bu tvden 2 tane verir hale geldim nerdeyse tabiiki düşünecem..

• harcanan enerji miktarı tv yi dinamik yada doğal mat gibi seçeneklerden hangisi ile seyrettiğinize bağlı olarak değişir.. tv nin arkasında 90 watt yazıyor etikette ,se 87 ile 127 watt arası. dediğim gibi tv yi nasıl seyrettiğiniz önemli
  • quote:

harcanan enerji miktarı tv yi dinamik yada doğal mat gibi seçeneklerden hangisi ile seyrettiğinize bağlı olarak değişir.. tv nin arkasında 90 watt yazıyor etikette ,se 87 ile 127 watt arası. dediğim gibi tv yi nasıl seyrettiğiniz önemli

Hocam orada 127kwh/yıl diyor

yani standartlar çerçevesinde bir yılda çekeceği enerjiyi yazıyor, sen karıştırdın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

harcanan enerji miktarı tv yi dinamik yada doğal mat gibi seçeneklerden hangisi ile seyrettiğinize bağlı olarak değişir.. tv nin arkasında 90 watt yazıyor etikette ,se 87 ile 127 watt arası. dediğim gibi tv yi nasıl seyrettiğiniz önemli

Hocam orada 127kwh/yıl diyor

yani standartlar çerçevesinde bir yılda çekeceği enerjiyi yazıyor, sen karıştırdın

haklısınız... tamamen dikkatsizliğimden kaynaklı.. ama tv yi seyrettiğimiz mod harcanan enerji ile direkt ilintili diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_dpu

kanal aramada 162 kanal cikti bircogu cikmadi manuel otomotik arama hepsini yaptim ama yok cozumu bilen varmi acaba

Merhaba. Menu > Kurulum > Manual kurulum

11747
    Yatay (H)
    27500
    Şebeke arama AKTİF olacak. Burası önemli.

OK deyin, anten performansınıza göre 700-800 kanal bulacaktır.
  • Bizim burdaki a101 elemanı seni arayacağım abi tv gelince dedi ama hala aramadı...Sabah 09.00 da kimse yoktu tv de gelmemişti...Boşuna niye geldin abi biz sizi arayacağız dedik ya dediler...

Herkes almış...
  • garcy kullanıcısına yanıt
    ben vazgeçtim hocam yılbaşındaki teknosa turuncu indirimlerini bekleyeceğim samsungdan gerisi fasa fiso çekirdek olayı önemli zira smartı iyi kullanmak için donanım güçlü olmalı bu yüzden samsung smart 3d li bir model alacağım şu an 1940 tl civarı Samsung UE-48H6270 LED almak istiyorum gayet iyi bir model. Seg için 1.200 lira verebiliyorsam samsungun 4 çekirdekli modeline de 700 lira fark verilebiliğr...

http://www.akakce.com/televizyon/en-ucuz-samsung-ue-48h6270-led-fiyati,2417158.html
  • bu televizyonu alıpta görüntüsü nasıl paylaşmak isteyen varmı tv ne kadar elektrik yaktıgını ne önemi var düzün görüntü olmayınca
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanhasimcan

ben vazgeçtim hocam yılbaşındaki teknosa turuncu indirimlerini bekleyeceğim samsungdan gerisi fasa fiso çekirdek olayı önemli zira smartı iyi kullanmak için donanım güçlü olmalı bu yüzden samsung smart 3d li bir model alacağım şu an 1940 tl civarı Samsung UE-48H6270 LED almak istiyorum gayet iyi bir model. Seg için 1.200 lira verebiliyorsam samsungun 4 çekirdekli modeline de 700 lira fark verilebiliğr...

http://www.akakce.com/televizyon/en-ucuz-samsung-ue-48h6270-led-fiyati,2417158.html

Olmazsa aklımda bu var benimde...70 ekran arçelik Tüplü tv mide 200 tl den satıyorum...1400 e gelir...Hem smart hem Samsung Hemde 117 ekran...

https://www.carrefoursa.com/reyon-detay#/gida/elektronik---gida-disi/elektronik/televizyon--kamera-ve-aksesuarlari/televizyon/samsung-46--117-ekran-f6270-smart-led-tv

• quote:

quote:

Yahu millet ne kadar yakmasına takmış , bunca yıl kullandığınız CRT tv'ler varken hiç watt değerini merak ediyormuydunuz

Türkiye de yaşamıyorsun galiba yada faturaları baban ödüyor. Eskiden şimdiki kadar kayıp,kaçak kıl tüy bedelleri yoktu. Habire geçirip duruyorlar, her sene tedaşa bu tvden 2 tane verir hale geldim nerdeyse tabiiki düşünecem..

Bundan daha az yakamaz herhalde kaç watt harcayacak başka ?? , sanki evdeki tüm eşyaların A enerji sınıfı , sizinki sıfır araba alıpta garaja çekip , üstünü örtüp benzin pahalı diye binmemeye benziyor , bırakın allah aşkına böyle ince hesap yapacaklar hiç almasın Burda ilk sorulması gereken görüntü kalitesi , ama siz bütün topiği ne kadar elektirk harcıyor ne kadar yakıyor gibi abuk sabuk sorular ile doldurdunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: eko35/5

bu televizyonu alıpta görüntüsü nasıl paylaşmak isteyen varmı tv ne kadar elektrik yaktıgını ne önemi var düzün görüntü olmayınca

Aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanhasimcan

Selamlar
    Tv alıcaklar için ( LG 49LB620V 3D Uydu Alıcı Full HD LED Tv )nin fiyatıda uygun 1649tl,bonusuda düşünce 1549tlye geliyor
    Bu da linkihttp://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/lg-49lb620v-3d-uydu-alici-full-hd-led-tv-128526964

Ofisimde benimde Finlux 39 inç uydu alıcılı televizyonum var , büyük ekran evde keyif için alıyor olsam 1200 vermişken 350 daha verir LG alırdım.
    Herkesin fikri-zevki kendine tabi bu benim görüşüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalpazan07 -- 25 Eylül 2014; 12:48:47 >

• quote:

quote:

quote:

Bundan daha az yakamaz herhalde kaç watt harcayacak başka ?? , sanki evdeki tüm eşyaların A enerji sınıfı , sizinki sıfır araba alıpta garaja çekip , üstünü örtüp benzin pahalı diye binmemeye benziyor , bırakın allah aşkına böyle ince hesap yapacaklar hiç almasın Burda ilk sorulması gereken görüntü kalitesi , ama siz bütün topiği ne kadar elektirk harcıyor ne kadar yakıyor gibi abuk sabuk sorular ile doldurdunuz

Yaş kaç? Uzun zamandır bu kadar saçma cümleyi bir arada görmemiştim..

• quote:

Orijinalden alıntı: eko35/5

bu televizyonu alıpta görüntüsü nasıl paylaşmak isteyen varmı tv ne kadar elektrik yaktıgını ne önemi var düzün görüntü olmayınca

Zahmet edip bir kaç sayfa geri gidersen yeterince yorum ve fotoğraf görürsün..
  • quote:

Burda ilk sorulması gereken görüntü kalitesi , ama siz bütün topiği ne kadar elektirk harcıyor ne kadar yakıyor gibi abuk sabuk sorular ile doldurdunuz

evde bir de samsung 46" var ve ben arada fark göremedim.. samsung satıh yayınlarında yani uydu haricinde çatıdaki anten ile tv seyrettiğiniz de daha iyi netice veriyor diye bir iddia vardı. Ama artık çatıda çubuk anten kullanan kaldı mı ? Bu arada samsung un görüntü kalitesinden çok memnunum kaç sene oldu sıfır sorun.. bu seg şu an mükemmel. 2 sene sonra ne olur bilmiyorum... bu arada bendeki 46" samsung efsane 46c650 modeli... ama buna göre epeyce kalın kaldı. daha önce gözüme kalın gelmiyordu. 46c650 yi her zaman estetik bulmuş idim. ama dün gece evdekiler samsung un çerçevesi ne kadar da genişmiş dediler..:-) Sonuç: ben şu an için çok memnunum. Herkesin, gönlündeki tv ye, en ucuz maliyet ile sahip olmasını diliyorum
    Not: sanırım bu tv de teletext yok.. Kumanda da tuş var ama bir kaç kanalda denedim çalışmadı. İhtiyaç var mı ? pek yok... Diğer tv de teletexte kaç kere baktım ? sıfır...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yaş kaç? Uzun zamandır bu kadar saçma cümleyi bir arada görmemiştim..

Bence asıl saçmalayan sizsiniz ,yaşla ne alakası var 34 yaşındayım ... madem bu kadar tutumluydunuz ne diye başta gidip plazma aldınız ? siz ilk önce kendinizle çelişmeyi bırakın

• Şuan kurdum televizyonu ilk izlenimler ve görüntü kalitesi olsun tv inceliği olsun gayet iyi samsung 46" televizyonum var ondan geri kalır yanı yok ama ayarlanması gereken bazı şeyler var. mkv videoları açıyor mu bilmiyorum mkv videom yok malesef test yapamıyacağım. Şuan ilk izlenimlerime göre alınabilecek bir tv, düşünen arkadaşlara öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: majesty nazgul

fikir vermesi için iphone 5s ile flaşsız çekimle aldığım fotoğrafları atmak istiyorum. görüntü kalitesi cidden beni tatmin edecek ölçüde iyi. verdiğim parayı sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum. beğenmeyenlerin yorumlarını da cidden tuhaf buldum, sanırım milletin almasını engelleyip kendileri alacaklar.

görüldüğü üzere lan girişi var ama henüz denemedim.

25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL

25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL 25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL 25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL 25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL 25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL 25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL

hayırlı olsun tv niz. dlna desteği varmı.
    daha once satılan 40" modelini kullanıyorum. onda vardı. acaba bunda da varmı dlna ?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.