Şimdi Ara

25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
22
Favori
52.415
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Modül girişi var, dsmart modül sorunsuz çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android kullanicilari imedia share programini yukleyip telinizde bulunan herturlu filmi direk tv ye yansitabilirsiniz tvyi 2 aydir kullaniyorum cam gibi goruntu kalitesi var hicbir sikintisi yok gonul rahatligiyla alin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tv icin uygun fiyatli wifi dongle onerebilecek varmi acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadir_dpu kullanıcısına yanıt
    gittigidiyorda vestel dongle almıstım 45 liraydı galiba
  • Ben şu anda araştırıyorum. Cihazın chipset'ini tespit ettikte bulduklarımız olacak mı bakmak lazım. Biraz sabrederseniz 20 TL civarında bulabileceğiz sanırım.
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Bu Fotolar Seg 48 e ait değil 5 aydır kullanıyorum bulutlanma fln yok
  • arkadaşlar merhaba. Bu konudaki arkadaşların büyük bir çoğunluğu bu televizyonu kullanıyor. hatta bazıları eylülden beri. şimdi asıl yorumlarınız önemli. öneriyor musunuz. iyisiini kötüsünü gören arkadaşlar ne düşünüyor bu televizyonla ilgili.
  • entrophy E kullanıcısına yanıt
    Ben hiçbir sıkıntı yaşamadım.Smart özelliği olsada pek kullanılmıyor smart.Radyo falan dinlersiniz yada mouse bağlayıp internete girersiniz çoğu film sitelerinden filmde izleyebilirsiniz...

Diğer odadaki tv ye bağlı android box olduğu için tv deki smart bana kullanışlı gelmiyor.Yoksa iş görür tabiki...

Ben çok memnunum Fiyat/Performans 10/9 bir televizyon...
  • yaklaşık 1 senedir kullandığım televizyonun paneline sineğe benzer bişey girmiş ayrıca panelin sağ alt köşesinde sorun vardı siyah bir şerit oluşmuş onuda sonradan farkettim bugün servis geldi panel değişecek diye servis fişine yazdı ben yenisi ile değişim istedim ama fabrika karar veriyormuş fabrikada panel varmış ama umarım tv yi yenisi ile değiştirirler tv fiyatına göre çok iyi şimdiye kadar bir sorunum yada şikayetim olmadı fakat arada böyle talihsizliklerde oluyor

• Beyler geçen yıl A101'den aldığımız TV bozuldu , SEG yazısı geliyor ve bir anda görüntü gidiyor , Garantisi için ne yapmam gerek ? A101 fatura vermemişti fiş vermişti ...o fişi de bulamıyorum garanti olayı nasıl olacak ?

Edit : fişi buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 21 Kasım 2015; 18:22:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Beyler geçen yıl A101'den aldığımız TV bozuldu , SEG yazısı geliyor ve bir anda görüntü gidiyor , Garantisi için ne yapmam gerek ? A101 fatura vermemişti fiş vermişti ...o fişi de bulamıyorum garanti olayı nasıl olacak ?

Ne yaptınız hocam? Garantiden yapıldı mı?

Konuya bakmamın asıl sebebi ise....

Vestel bir tv'de gördüğüm yazılım arayüzünü çok beğendim.

Ve bu konudaki seg lcd tv'ye kurmak aklıma geldi. Aşağıdaki adımları teker teker yaptım. Sorunsuz yazılımı güncelledim. Ve arayüz rengi kırmızı-gri şeklinde çok hoş bir hal aldı.

YAZILIM YÜKLEMEK İÇİN.... ( SORUMLULUK ALMAK İSTEMEM. AMA BEN YAZILIMI GÜNCELLEDİM. VE HİÇBİR SORUN OLMADI )

Lazım olacak bilgileri vereyim.. ( MB9X - v3.6.2j olan yazılımı kurdum. Ki bizim tv'ye uyan yazılım bu. Siz tekrardan kontrol edersiniz. )

http://www.vesteldriver.com/TV_MB9X_FAZ3_Yaz%C4%B1l%C4%B1m_Y%C3%BCkleme.html

• quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Beyler geçen yıl A101'den aldığımız TV bozuldu , SEG yazısı geliyor ve bir anda görüntü gidiyor , Garantisi için ne yapmam gerek ? A101 fatura vermemişti fiş vermişti ...o fişi de bulamıyorum garanti olayı nasıl olacak ?

Ne yaptınız hocam? Garantiden yapıldı mı?

Konuya bakmamın asıl sebebi ise....

Vestel bir tv'de gördüğüm yazılım arayüzünü çok beğendim.

Ve bu konudaki seg lcd tv'ye kurmak aklıma geldi. Aşağıdaki adımları teker teker yaptım. Sorunsuz yazılımı güncelledim. Ve arayüz rengi kırmızı-gri şeklinde çok hoş bir hal aldı.

YAZILIM YÜKLEMEK İÇİN.... ( SORUMLULUK ALMAK İSTEMEM. AMA BEN YAZILIMI GÜNCELLEDİM. VE HİÇBİR SORUN OLMADI )

Lazım olacak bilgileri vereyim.. ( MB9X - v3.6.2j olan yazılımı kurdum. Ki bizim tv'ye uyan yazılım bu. Siz tekrardan kontrol edersiniz. )

http://www.vesteldriver.com/TV_MB9X_FAZ3_Yaz%C4%B1l%C4%B1m_Y%C3%BCkleme.html

Evet Vestel servisini çok beğendim , geldiler aldılar ve 1 gün sonra hemen getirdiler beslemesi arızalanmış , çok memnun kaldım teşekkür ettim ,

Yazılım güncellemeyi bende istiyorum üstündeki yazılım 0338

Resimleri eklersen bir bakalım hocam nasılmış , ben şimdiki arayüzden memnun değilim çünki yavaş çalışıyor yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 13 Aralık 2015; 18:15:38 >

• Bu televizyonda smart tv için wifi klavye kullanılabiliyor mu, deneyen kullanan var mı ?
  • Arkadaslar screen mirror özelliği yokmu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.