Şimdi Ara

25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
22
Favori
52.415
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL

25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL 25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL 25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 16 Eylül 2014; 23:30:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• a101 yine yapti yapicani.. tv cok iyj fiyata satiyor..

bim tiss bu aralar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • derin dondurucu nasıl acaba iş görür mü ? üstten kapaklılar daha mı iyi acaba ? birde tv bu hafta verilen mi iyi bu mu iyi aradaki fiyat farkına değer mi ? bilenlerden yardım bekliyoruz. teşekkürler
  • valla çok iyi fiyat ama ne derece kullanışlı tv bilemem sonra başımızı ağrıtmasın ben vestel deyince bi 2 dakka düşünürüm acabamı diye
  • crona C kullanıcısına yanıt
    Brüt 90 lt dediğine göre net 80 lt vardır.Bu demek oluyor ki içi çok az malzeme koyabilirsin.
  • fiyat çok iyi
  • Regal 3 yıldır sorunsuz çalışıyor gelecekte ne olur bilmem :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugüne kadar A101 den televizyon alıp sorun yaşayan var mı?Ona gore alalım...
  • biz a101 den tv aldık sorunsuz çalışıyoruz. Regal'di. pişman oldum diğer markalara verdiğim paraya.

Şimdide derin dondurucusunu düşünüyorum.
  • Hafta sonu gaziantep mediamarkt'ta 58" samsung uydu alicili led tv 1999tl idi. Acaba o daha mi sicak bir firsatti???

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • babam regal bayisi 3senedir bende regal kullanıyorum evdeki tüm eşyalar regal derin dondurucu çok iyi fiyatı almak isteyin beklemesin bence
  • crona C kullanıcısına yanıt
    bu hafta satılan tv yi alacaktım ama bunu görünce kararsız kaldım. hangisini almak daha mantıklı hangisi kaliteli. fiyat farkına değer mi ?
  • tv çok büyük bu tarz tvlerde hd yayın izlemezseniz görüntü çamur gibi olabiliyor bi kullananı varsa yorum alsak güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnarchistDeist

bu hafta satılan tv yi alacaktım ama bunu görünce kararsız kaldım. hangisini almak daha mantıklı hangisi kaliteli. fiyat farkına değer mi ?

Aynı fikirdeyim ben de kararsız kaldım bilgisayara ekstra monitör olsun diye bağlamayı düşünüyorum odama televizyon olarak kullanmayacam ama hem 48" olması hem de ince çerçeveli olması çok cazip geliyor aradaki fiyat farkına değer mi acaba
  • 40" nexon mu bu mu şimdi

• Fikir verirmi bilmem ama bu yaz 1 Adet Seg 40180B, 1 Adet de Finlux 40fx7440 aldım. Panelleri aynı sadece finlux da smart var. Dahili uydu alıcıları ile kullanıyorum. Müthiş net görüntüye sahip 2 cihazda. Kanal geçiş hızları ve renk canlılığı çok iyi gerçekten. Ben yazlık ev için almıştım ama beğendim hakikaten.

• SpecturA kullanıcısına yanıt
    aynen. hdmı ile film izleme ve oyun amaçlı alacaktım. monitor olarak hdmı ile mi kullanacaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnarchistDeist

aynen. hdmı ile film izleme ve oyun amaçlı alacaktım. monitor olarak hdmı ile mi kullanacaksınız

aynen bilgisayar yatağımın tam karşısında olduğu için ana monitörümün üstüne duvara monte etmeyi düşünüyorum hdmi ile bilgisayara bağlayıp dizi film izlemek amaçlı düşünüyorum ben de
  • Nereye gitsem,nereye baksam SEG...İnternette,markette her yerde...
    Zorlu kafayı bozmuş sanırım...Bütün evlere bir tane SEG televizyonu koyacak...
  • SpecturA kullanıcısına yanıt
    aynı şeyleri düşünüyoruz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.