Şimdi Ara

24 VX2458-C-MHD 1800R FULLHD 1MS 144HZ (HDMI+DP+DVI) AMD FREESYNC FULLHD GAMİNG MONİTÖR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
2.999
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ViewSonic 24 VX2458-C-MHD 1800R FULLHD 1MS 144HZ (HDMI+DP+DVI) AMD FREESYNC FULLHD GAMİNG MONİTÖR

Gittigidiyor ( Bonusa 6 taksit vade farksız)
    hepsiburadada 1299 TL
    Şu an curved monitör arayışında olan,bir kaç gün içinde almayı düşünenler için paylaşıyorum.
    https://www.hepsiburada.com/viewsonic-vx2458-c-mhd-24-144hz-1ms-hdmi-display-dvi-freesync-gsync-fhd-curved-oyuncu-monitor-p-HBV00000F4VYS?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.tum.universal-genel.pla&gclid=CjwKCAiA8OjjBRB4EiwAMZe6y2GM1SP2WvQYbg_bkT3R5lhzB8SY3SojuzAa2ElOAN_gVRtgJzbpOBoCRbQQAvD_BwE
    24 VX2458-C-MHD 1800R FULLHD 1MS 144HZ (HDMI+DP+DVI) AMD FREESYNC FULLHD GAMİNG MONİTÖR

XXX
    https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/viewsonic-24-vx2458-c-mhd-1800r-fullhd-1ms-144hz-hdmi-dp-dvi-amd-freesync-fullhd-gaming-monitor-401950743
    Not: söz konusu kurumlarla hic bir bagım vs yoktur.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• yorumlar vasat. ben bu ürünün 27" olanına baktım malzeme kalitesi filan cok dandikmiş herkes aynı seyi yazmıs
  • kullandığım monitör. Düşük ünput lag olayı benim için önemliydi o yüzden başka monitör baktığımda fiyat iki katına çıkıyor. Bazı yorumları bende okudum hepsiburada da garip insanlar var gerçekten. 22 ms gecikme olduğunu söylemiş birisi nasıl ölçtü çok merak ediyorum. Ben başka birkaç monitörle karşılaştırdığımda 5 ms gibi bir değer hatırlıyorum ki bildiğim kadarıyla 1ms yazılım vs ile oluyor zaten doğal 1ms değil. Teknoseyir de incelemesi vardı sanrım düşünenler izlesin derim. Bende ölü pixel yoktu, ışık sızması herkeste var maalesef bu seride.
  • Şikayet konusu hatırlıyorum dhde markayla ilgili algım değişti. Eskiden daha pozitif bakıyordum. Fiyat uygunsa alınabilir ama testlerini hemen yapmak daha iyi olur aslında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlıkta xg2401 modeli yazıyor ama linkler vx2458 c mhd modeli?

• aktif olarak kullandığım bir monitör. Genel olarak memnun olsam da zorunda olmadıkça almanızı pek önermem malzeme kalitesi güzel değil. Renk konusunda da biraz soluk duruyor
  • vesaire86 kullanıcısına yanıt
    mağara dönemi testi olabilir de, monitörü notebooka bağlıyorsun, kronometre açıp çalıştırıyoprsun saniye salise vs olandan. sonra iki ekranı da görecek şekilde foto çekiyorsun. (bunu tv de yaparlarken gördüm de monitörde de işe yarar belki)
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    İyide notebook un ekranında da giriş gecikmesi var ve muhtemelen daha fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vesaire86 -- 21 Mart 2019; 3:28:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Kronometreye de gerek yok, iki monitöre aynı kaynaktan görüntü verip cep telefonuyla yüksek hızlı (120/480fps artık ne varsa) bir çekim yapıyoruz. Videoyu herhangi bir video düzenleme yazılımında açıp iki monitördeki görüntünün değişme süreleri arasındaki zaman farkını hızlı çekim videodaki kareleri sayarak buluyoruz. Gerçek gecikme değerlerini belki tam olarak göstermez ama iki monitör arasındaki gecikme farkını evdeki malzemelerle bulunabilecek en yüksek kesinlikle ölçmenin yolu bu.
  • Bu ve türevi ürünlere 1200 küsür lira vermektense, 144hz 1ms Benq ikinci el monitör almak daha mantıklı olur. Forumda garantili monitörler 1000TL civarına satılıyor.

Şahsen bu monitörü vatanda incelemiştim, görüntü kalitesi vasat. Malzeme de öyle. VS ler için MS değerleri hakkında olumsuz yorumlarda var. Haliyle gerek VS gerekse AOC'dan uzak duruyorum. Ekonomik seviye monitör ama değerinin malı değil.
  • vesaire86 kullanıcısına yanıt
    Ayni kaynaga crt monitorle baglamistir ya da inceleme videosu izlemistir. Bazi youtube teknoloji kanallari ozel bir cihazla input lag testi de yapiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.