Şimdi Ara

24 Haziran Seçimleri[ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
591
Cevap
6
Favori
38.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
552 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki

24 Haziran Seçimleri[ANA KONU]

(En Son Oy Tarihi: 14.5.2023)
Giriş
  • Seçime gitmiyoruz akpyi protesto ediyoruz

• Bu forumda daha önce çok anket yapıldı. Ama sanki akp hiç bu kadar düşük çıkmıyordu? %30-%40 çıkıyordu diye hatırlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okan2266 O kullanıcısına yanıt
    Meralin ve chpnin fetöcü olduğunu kanıtlamazsan haysiyetsizsin karaktersizsin. Hadi bakalım bekliyorum. Öyle kuru kuru iftira atmayla olmaz. Kanıtlarını getir. Ben sana bir sürü akpyle fetoşunuzun yan yana fotoğrafını atabilirim. Sen kanıtlayabilir misin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cumhur İttifakı Rte %53
    Diğer bütün partiler ittifakı, Muharrem İnce %47

Parlemento değişebilir ama
  • labtek38 kullanıcısına yanıt
    Bundan iki sonuc cikiyor, ya Turkiye cahil, ya da donanimhaber :)
  • şu oy kullanmayacağım diyenleri sabaha kadar dövmek lazım.
  • spacemonkey kullanıcısına yanıt
    bu ülkeden umudu keseli çok oldu kendi adıma

zamanında eğitemediği insanların cezasını çekiyor ülke.
  • Oy kullanmayana bir şey diyemem ama bunu sürekli söyleyip de boykotu yaymaya çalışana saygı duymam, kötü niyetlidir çünkü. Bu ülke bir gecede refaha kavuşmaz, böyle bir şey yok. Önce kötünün iyisi gelir sonra belki iyiyi getirebiliriz. Muharrem ince dört dörtlük biri değil belki ama kötünün iyisi. Gelirse biraz nefes alırız. Yargıdaki baskı kalksa yeter, gerisi zaten gelir.
  • Şu ortamda oy kullanmayacağım, ben apolitiğim diyen ılıktır

• Her horoz kendi çöplüğünde öter. Burda bile reis %13 alıyorsa birinci turda reis ezer geçer ben size söyliyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar burda muharrem inceyi birinci ettiniz şuan türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı oldu geldimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: notocord

Her horoz kendi çöplüğünde öter. Burda bile reis %13 alıyorsa birinci turda reis ezer geçer ben size söyliyim.
    Bu forumun adresiwww.solgorus.com www.chp.com www.cagdasturkiye.com vs değil. Dolayısı ile burası kimsenin çöplüğü değil burası neyin ne olduğunu cahil vatandaşlarımızdan daha iyi bilenlerin çöplüğü ve evet tayyip ilk turda alır yine

• 25 Haziranda buralarda yine millet küfür edecek gibi
  • BU FORUMDA SADECE '' SURVIVOR '' ANKETI %100 TUTAR.
    Gerisini geçiniz

Ek olarak : Oy Kullananan '' 3964 Kişi '' içerisinde Reşit olan kişi sayısı 400 kişi yoktur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMarjinaLs -- 6 Mayıs 2018; 15:39:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-427C16E22

Hiç biri oy kullanmiyorumm
    Ülkede yaşamayan insanlar bile oy kullanıyor, onların yüzünden siz de çekmek istiyorsanız aynen devam edin.

• Şu herife hala oy veren 530 kişi ülke boka battı tüy dikelim diyenler, başka açıklaması yok. Keşke oy verenleri gösteren sistem olsada alayını bloklasam.

• Ülkede ne fikir kaldı ne ideoloji. İktidar yobaz, muhalefetleri onun kadar zekaya sahip değil. Boş oy.

• Reis, La Fontane den masallar okuyor.
  • Oy kullanmayacagim diyenler adamdir

• Onu bunu geçin son ikiye kalacak Erdoğan'ın rakibi foruma göre %80 oy alabilecek birisidir. Tamam forum aklı başında, okuyan insanlardan oluşur ve ülke genelini yansıtmaz. Son ikiye kalan ipi göğüsler arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.