Şimdi Ara

24 Haziran Seçimleri[ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
591
Cevap
6
Favori
38.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
552 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki

24 Haziran Seçimleri[ANA KONU]

(En Son Oy Tarihi: 14.5.2023)
Giriş
  • Hala daha bastakine oy atmaya devam edecek çok sayıda mutlak biatci olduğu anlaşılan anket.

40 günde dolar 11% artmasına rağmen enflasyon 1.5% açıklandı. Memlekette adalet kalmadi. Adam bıçaklayan ifadesi alınıp salınıyor. Amerikadaki davada zarrap kanıtlarıyla herşeyi ortaya çıkardı. Hergün şehit veriyoruz ama hala oylar basmuhtara.

Yazık size. Çok yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacemonkey -- 6 Mayıs 2018; 9:35:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-427C16E22

Benim için önemli olan kendi iradem ben basmadimki mührü sorumluluğum yokki.
    Benzin alırken de ben oy basmadım 4 tl den ver dersin.

• foruma göre aldık
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum haklısın bu köprüden önce son çıkış!!! Eğer tekrar gelirse vites artırıp ne yapacaksa yapmaya başlayacak! Ülke elden gidecek kimsenin haberi yok! Malum Parti'nin ve muktedir in sevdalıları bile anlayacaklar görecekler ama iş işten çoktan geçmiş olacak!!! Onun için oy kullanın! Ve bunları düşünün kararınızı verin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • serverlara sahip çıkalım arkadaşlar henüz anket bitmedi!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akepe yine seçilirse bu ülkeden hiç bir beklentim kalmayacak. Üniversitemi bitirip Avrupa'ya kapak atacam.

• Normalde seloya vermem lazım.. bu defa muharrem ince

• Meclis anketinde de oy kullanıp konuyu öne çıkarmayı unutmayalım.

https://forum.donanimhaber.com/24-haziran-dh-secim-anketi-meclis-anketi--132710042
  • Akşener!

• Fetö nün bu ülkede yaptığı herşey günün sonunda AKP ye yaradı. İyice bir düşünün olanları ve kararınızı verin.
  • heidinindedesi kullanıcısına yanıt
    Kendinde gidip az maaş alıyorum diye devlete söven avel değil misin? Donanımhaberdeki üyelerin %70 i 2 iq ya sahip zaten. Arada sıkılınca gelip böyle konuları okuyup gülüyorum senin gibi mutantlar komik oluyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Melih Albayrak

Bak şimdi sana şunu söyleyim seçimi felan boşver şimdi sana şunu söylemek istiyorum senin siyasi görüşün beni ilgilendirmez bu forumda ki ülkede ki hiç kimsenin siyasi görüşü beni ilgilendirmez saygı duymak düşer sadece tutup sen niye a partisine b partisine oy verdin diyemem hiç kimse diyemez. Allah herkese akıl vermiş herkesin düşüncesi kendine doğrudur. Şimdi sana söylemek istediğim şu kardeşim yada abim yaşını bilmiyorum saygısızlık olmasın kardeşim diyipte. Ben şu forumda çok adamla tartıştım ama hiç birisi senin gibi saygılı bir tartışma yapmıyor hemen saldırıyor yok şu yok bu bak bir seninle burda iki üç mesaj yazdık birbirimize fikir paylaştık. Fakat forumun büyük bir kısmı hep karşı görüşte ki kişiyi böyle parçalamaki istiyor. Bir kaç saat önce bir konuya cevap yazdım adamın bana cevabı şu “kes çakma osmanlıcılı yunan tohumu” aynen bunu yazdı işte bunlar bu ülkenin insank değil ben bundan eminim. Bizim ülkemizin insanı sevgili saygılıdır ama bunlar kendi dediği gibi yunan tohumudur. Sen chp yi destekliyorsun gördüğüm kadarıyla eyvallah saygı duyarım senin görüşün ben Rte destekliyorum ama hiç bir zaman körü körüne desteklemedim doğrusunuda biliyorum yanlışınıda. Neyse ben sana teşekkür ederim. İyi forumlar

Alıntıları Göster
    Hocam yanlışın var. Ben Akşener'i destekliyorum ama Muharrem İnce'nin daha fazla oy alacağını düşünüyorum. Sana Akşener'in fazla oy alacağını düşünmenin sebebini sordum ama cevap alamadım. Çünkü Akşener'in fazla oy alabilmesi için CHP seçmeninden büyük destek görmesi gerekiyor. Bu arada yaşım 28.

• Arkadaşlar siteninin sadece %12 si akp, %88 gibi bir oran akp karşıtı.
    O halde bir konu açıldığında yorumlardaki beğenme sayısına baktığımızda
    rte karşı yorumların en üstte olması gayet normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Hocam yanlışın var. Ben Akşener'i destekliyorum ama Muharrem İnce'nin daha fazla oy alacağını düşünüyorum. Sana Akşener'in fazla oy alacağını düşünmenin sebebini sordum ama cevap alamadım. Çünkü Akşener'in fazla oy alabilmesi için CHP seçmeninden büyük destek görmesi gerekiyor. Bu arada yaşım 28.

Alıntıları Göster
    O sorunun cevabını verdim bir önceki mesajımda.

• siyaset değişmez sizin beyinlerde değişmez. kim güzel konuşuyorsa kuzu gibi arkasından gidersiniz. icraat yok bişey yok. demek ki çobana güzel konuşmayı öğretseler siyasete salsalar siz ona da oy verirsiniz. gerçi siz güdülmeye alışıksınız ona lafım yok. hala ne beklersiniz siyasetten amk. lan olum işinize gücünüze bakın lan, kimseden fayda yok yıllardır anlayamadınız mı? aha lan sonumuzu gülerek izlicem amk
  • ReNeS55 R kullanıcısına yanıt
    Arkadaş orada asgari ücretin düşüklüğünü belirtip hala buna karşı çıkmayıp boyun eğenlere laf etmiş. 10 saat köle gibi çalışmanın oradaki alın terinin mükafatı 1600 lira diye düşünüyorsanız size de laf etmiştir. Asgari ücret alanlara değil oradaki laf yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Melih Albayrak

O sorunun cevabını verdim bir önceki mesajımda.

Alıntıları Göster
    Valla hocam ben tekrar okudum ama bulamadım. Neyse hayırlısı.

• Gerçek , bu anket sonuçlarından çok farklı olacak

• Şu rteyi beğenenlerin ismini paylaşır mısınız blok listeme ekleyeyim
  • işçinin düşmanını sevmesi ironi olsa gerek

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.