Şimdi Ara

24 Haziran Seçimleri[ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
591
Cevap
6
Favori
38.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
552 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki

24 Haziran Seçimleri[ANA KONU]

(En Son Oy Tarihi: 14.5.2023)
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Bence Akşener İnce'den fazla oy alamaz hocam ya, nasıl bu kanıya vardın?

Alıntıları Göster
    Bak şimdi sana şunu söyleyim seçimi felan boşver şimdi sana şunu söylemek istiyorum senin siyasi görüşün beni ilgilendirmez bu forumda ki ülkede ki hiç kimsenin siyasi görüşü beni ilgilendirmez saygı duymak düşer sadece tutup sen niye a partisine b partisine oy verdin diyemem hiç kimse diyemez. Allah herkese akıl vermiş herkesin düşüncesi kendine doğrudur. Şimdi sana söylemek istediğim şu kardeşim yada abim yaşını bilmiyorum saygısızlık olmasın kardeşim diyipte. Ben şu forumda çok adamla tartıştım ama hiç birisi senin gibi saygılı bir tartışma yapmıyor hemen saldırıyor yok şu yok bu bak bir seninle burda iki üç mesaj yazdık birbirimize fikir paylaştık. Fakat forumun büyük bir kısmı hep karşı görüşte ki kişiyi böyle parçalamaki istiyor. Bir kaç saat önce bir konuya cevap yazdım adamın bana cevabı şu “kes çakma osmanlıcılı yunan tohumu” aynen bunu yazdı işte bunlar bu ülkenin insank değil ben bundan eminim. Bizim ülkemizin insanı sevgili saygılıdır ama bunlar kendi dediği gibi yunan tohumudur. Sen chp yi destekliyorsun gördüğüm kadarıyla eyvallah saygı duyarım senin görüşün ben Rte destekliyorum ama hiç bir zaman körü körüne desteklemedim doğrusunuda biliyorum yanlışınıda. Neyse ben sana teşekkür ederim. İyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dağdaki çomar ile oyum bir mi? puanlı oy sistemine geçilsin, Üniversite mezunları 10 puan, Lise mezunları 8 puan, Ortaöğretim 5 Puan, İlkokul mezunları 2 puan, okul yüzü görmemiş çomarlar oy kullanamasın, onların oyu çürük yumurta sayılsın.
  • dh ye kalırsa 10 yıldır her seçim chp birinci

• Selo diyen şu 78 kişinin kafasını çok merak ediyorum. La olum adam hapiste. Bari dışarıdan birine oy verin ki adamın çıkabilme ihtimali olsun. İçerideki adama oy verince dışarımı çıkacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turklucky -- 6 Mayıs 2018; 2:19:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

İnce değil de CHP'nin adayu farklı olsaydı Akşener'e vericektim ama şimdi ilk turda oyum İnce'ye sonraki tura da hangisi kalırsa
    Aynı durumu yaşıyorum bende. Meral akşenerdi adayım ama muharrem inceyi görünce arada kaldım
  • Muharrem İnce diyen arkadaşlar umarım kendi hayalleri uğruna ülke gerçeklerini görmezden gelmezler. İnce, 2. tura kalırsa ben oy veririm, sen de verirsin ama o vermez.

CHP'nin bugünkü imajı, meral Akşener'in 2. turda alabileceği ekstra oyları almaya müsait değil. Eğer Kılıçdaroğlu o çok değerli koltuğunu 1 sene önce falan bıraksaydı Muharrem İnce bu imajı yıkabilirdi ama bunun için artık çok geç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lafalaf -- 6 Mayıs 2018; 3:0:46 >
  • Chp'nin İnce'yi aday göstermesi Chp'nin oylarının İyi Partı ve diğer partilere oy kaymasını bir nebze azalttı.

İyi Parti'den Meral Akçener'in adaylığıyla beraber sağ görüşün ve kararsızların oyları İYİ partiye kayacaktır.

Bu kayma bence çok büyük gibi araştırma yapmışlardır çünkü bugün Tayyip Erdoğan mitingte bana oy verip Akp'ye oy vermeyeni münafıklık çetesi diyerek suçladı. Şimdilik parti bazında başlayan kaymalar yakında kişi bazında da başlayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Neden bu forumda sonucu belli olan anketler yapiliyor anlamiyorum, boyle yaparak sanirim kendinizi tatmin ediyorsunuz
    Bir yerde de kazanalım artık hocam napalım yani moralimiz bozuluyor şaka bir yana bu seçimden gerçekten ümitliyim

• bu arada Tayyip Erdoğan'ın Kayseri mitingi baya sönük geçmiş . barkovizyona bakarsanızda konuşmaya başlanılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsyn_nysh -- 6 Mayıs 2018; 3:34:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Aynı durumu yaşıyorum bende. Meral akşenerdi adayım ama muharrem inceyi görünce arada kaldım

Alıntıları Göster
    Açık konuşmak gerekirse İnce ikinci turda sağcılardan oy alamaz Akşener'den.Daha zor Erdoğan'ı yıkma şansı ama yine de İnce'ye vermeyi düşünüyorum ben,en azından kararımı değiştiricek bir açıklama olmadığı sürece.
    Ekleme:Neden bu kadar devrik cümle kullandığımı bende anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silenforce -- 6 Mayıs 2018; 3:54:46 >
  • 40 Yıllık CHP liyim ilk kez CHP ye oy vermeyecektim ama INCE nedeniyle yine vereceğim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 6 Mayıs 2018; 3:59:1 >
  • ahahha ince birinci olmuş. ulan vay be adam 2. turu garantiledi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Melih Albayrak

Bak şimdi sana şunu söyleyim seçimi felan boşver şimdi sana şunu söylemek istiyorum senin siyasi görüşün beni ilgilendirmez bu forumda ki ülkede ki hiç kimsenin siyasi görüşü beni ilgilendirmez saygı duymak düşer sadece tutup sen niye a partisine b partisine oy verdin diyemem hiç kimse diyemez. Allah herkese akıl vermiş herkesin düşüncesi kendine doğrudur. Şimdi sana söylemek istediğim şu kardeşim yada abim yaşını bilmiyorum saygısızlık olmasın kardeşim diyipte. Ben şu forumda çok adamla tartıştım ama hiç birisi senin gibi saygılı bir tartışma yapmıyor hemen saldırıyor yok şu yok bu bak bir seninle burda iki üç mesaj yazdık birbirimize fikir paylaştık. Fakat forumun büyük bir kısmı hep karşı görüşte ki kişiyi böyle parçalamaki istiyor. Bir kaç saat önce bir konuya cevap yazdım adamın bana cevabı şu “kes çakma osmanlıcılı yunan tohumu” aynen bunu yazdı işte bunlar bu ülkenin insank değil ben bundan eminim. Bizim ülkemizin insanı sevgili saygılıdır ama bunlar kendi dediği gibi yunan tohumudur. Sen chp yi destekliyorsun gördüğüm kadarıyla eyvallah saygı duyarım senin görüşün ben Rte destekliyorum ama hiç bir zaman körü körüne desteklemedim doğrusunuda biliyorum yanlışınıda. Neyse ben sana teşekkür ederim. İyi forumlar

Alıntıları Göster
    Hocam benim konunuzla hiçbir alakam yok amk mesajınızı görünce cevap vermek istedim sizi gerçekten kutluyorum siyasi görüşümüz ayrı olsada bende bu dediklerinize katılıyorum herkes birbirine sallama peşinde chpli çomarlar bir akpli gördükleri zaman çomar aktroll gibi laflar kullanırken akpli çomarlarda dinsizler gibi laflar kullanıyor.Malesef toplumumuz genel olarak (herkese söylemiyorum herkes üzerine alınmasın)karşıt görüşlere saygılı değil ve bu toplum bunu çözemediği sürece bu ülke başa kim gelirse gelsin gelişemiyecek ve ilerleyemeyecek

Bu arada sol görüşlü bir insan olarak Rte yi körü körüne desteklemediğiniz içinde saygı duyuyorum ve tebrik ediyorum

• Herkes kendini ifade eden partiyi destekler. Kimisi beyefendi inceyi kimisi sokak jargonlu kasım paşalıyı.

• Muharrem İnce mi Meral Akşener mi çok kararsız kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: DoubleTh1nk

Lan şimdi rte kazanmasın istiyoruz merale mi vercez muharrem hocaya mı bi ittifak felan dediler iki adayıda seviyoz napcaz oy kullanmayanların oyları rte'ye gidiyor bilginize.
    Oy kullanmayanın oyu nasıl Erdoğan a gidiyor açıklarmısınız

• Vay bee! ne çekişme ama...
  • 82 tane terörist var aramızda

• Badem bıyık iktidarı ve zulmünden kurtulmak için oy kullanın arkadaşlar! Eğer yine kazanır ise ülkeyi bu sefer kimse kurtaramaz bilginiz olsun.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.